Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 297 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 9 | 402 | 433 | 48.11 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 8 | 374 | 374 | 46.75 | |
3 | Doležal Miroslav | Pardubice | 9 | 333 | 346 | 38.44 | |
4 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 8 | 326 | 326 | 40.75 | |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 9 | 317 | 328 | 36.44 |
6 | Bareš Vladimír | Slepotice | 7 | 290 | 290 | 41.43 | |
7 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 8 | 266 | 266 | 33.25 | |
8 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 7 | 250 | 250 | 35.71 |
9 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 6 | 237 | 237 | 39.50 | |
10 | Novotný Jiří | Zámrsk | 7 | 231 | 231 | 33.00 | |
11 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 225 | 225 | 45.00 | |
12 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 5 | 222 | 222 | 44.40 | |
13 | Pišl Jan | Třesovice | 6 | 221 | 221 | 36.83 | |
14 | Šrámek Petr | Opočínek | 6 | 216 | 216 | 36.00 | |
15 | Gančarčík Karel | Pardubice | 9 | 214 | 225 | 25.00 | |
16 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 8 | 208 | 208 | 26.00 |
16 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 8 | 208 | 208 | 26.00 | |
16 | Zeman Luboš | Semily | 4 | 208 | 208 | 52.00 | |
19 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 4 | 203 | 203 | 50.75 | |
20 | Jirásek Petr | Chotěboř | 4 | 200 | 200 | 50.00 | |
21 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 8 | 189 | 189 | 23.63 | |
22 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 182 | 182 | 36.40 | |
22 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 4 | 182 | 182 | 45.50 | |
24 | Novák Petr | Čankovice | 4 | 181 | 181 | 45.25 | |
25 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
25 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 6 | 173 | 173 | 28.83 |
27 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 6 | 170 | 170 | 28.33 | |
28 | Slavík Alexej | Vilémov | 7 | 164 | 164 | 23.43 | |
29 | Provazník Michal | Dřenice | 4 | 162 | 162 | 40.50 | |
29 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 5 | 162 | 162 | 32.40 | |
31 | Vybíral Karel | Semily | 5 | 160 | 160 | 32.00 | |
32 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 6 | 158 | 158 | 26.33 |
33 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 152 | 152 | 50.67 | |
34 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 9 | 151 | 162 | 18.00 | |
35 | Mádle Radek | Chlum | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
36 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
37 | Hladík Tomáš | Dobruška | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
38 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 4 | 140 | 140 | 35.00 | |
39 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 7 | 138 | 138 | 19.71 | |
40 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
40 | Provazník Jiří | Dřenice | 3 | 137 | 137 | 45.67 | |
42 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 3 | 134 | 134 | 44.67 |
43 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 133 | 133 | 44.33 | |
44 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 3 | 123 | 123 | 41.00 | |
45 | Hlotan Milan | Sezemice | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
46 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 7 | 119 | 119 | 17.00 | |
47 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
48 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
49 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
50 | Jožák Radek | Pardubice | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
50 | Novotná Lenka | Zámrsk | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
50 | Pryl Stanislav | Pardubice | 2 | 109 | 109 | 54.50 | |
53 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
54 | Šrámek Patrik | Opočínek | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
55 | Horváth Milan | Sezemice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
55 | Novák Milan | Pardubice | 2 | 102 | 102 | 51.00 | |
57 | Vtípil Radek | Žďár nad Sázavou | 2 | 101 | 101 | 50.50 | |
58 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
59 | Polívka Martin | Přibyslav | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
60 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 98 | 98 | 49.00 | |
61 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 2 | 97 | 97 | 48.50 | |
62 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
63 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
64 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
65 | Kárník Jan ml. | Zdechovice | 2 | 89 | 89 | 44.50 | |
66 | Novák Petr | Slatiňany | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
66 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 2 | 87 | 87 | 43.50 |
68 | Jón Richard | Chlum | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
69 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
70 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
71 | Čermák Ivan | Orel | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
72 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
72 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
72 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
75 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
76 | Kůrka Pavel | Pardubice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
76 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
78 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
79 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
79 | Nový Josef | Onomyšl | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
81 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
82 | Doležalová Monika | Pardubice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
82 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
84 | Kárníková Monika | Zdechovice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
84 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
86 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
87 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
87 | Koreček Bohuslav ml. | Slatiňany | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
87 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
90 | Franěk Robert | Trutnov | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
91 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
91 | Tichý Petr | Slatiňany | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
91 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
94 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
95 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
96 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
96 | Novotný Petr | Zámrsk | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
96 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
99 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
99 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
101 | Beneš Petr | Praha | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
101 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
101 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
101 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
105 | Hrachovina Miloš | Mokré | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
105 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
105 | Žába David | Lukavice | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
108 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
108 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
110 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
110 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
110 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
113 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
114 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
114 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
114 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
117 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
117 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
117 | Peřinová Denisa | Bohdalov | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
120 | Brodský Michal | Hradec Králové | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
120 | Pryl Adam | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
122 | Dvořák Jiří | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
122 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
122 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
122 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
126 | Kopecký Adam ml. | Ostřetín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
126 | Vávra Jaroslav | Vrdy | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
128 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
128 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
128 | Havel Jiří | Přestavlky | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
128 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
132 | Hofmanová Sabina | Hrochův Týnec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
132 | Icha Jiří | Havlíčkův Brod | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
132 | Kárník Jan st. | Zdechovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
132 | Lengál Jaroslav | Vrdy | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
132 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
132 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
138 | Lochmanová Iva | Zdelov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
138 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
140 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
140 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
140 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
140 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
140 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
145 | Johanides Antonín | Roveňsko | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
145 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
145 | Kubizňák Tomáš | Časy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
145 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
145 | Pilný Filip | Mikulovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
145 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
145 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
152 | Kašparová Zuzana | Komárov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
153 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
153 | Homolková Bára | Horní Ředice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
155 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
155 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
155 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
155 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
155 | Šádková Zuzana | Košťálov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
160 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
160 | Plutnar Martin | Chotěboř | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
160 | Růžička Tomáš | Holice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
160 | Šiba Tomáš | Řestoky | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
164 | Bořek Dominik | Dašice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
165 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
165 | Šádek Aleš | Košťálov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
167 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
167 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
167 | Pánek Jonáš | Sezemice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
171 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
171 | Jarkovský Jiří | Blešno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
171 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
171 | Pithart Zdeněk | Velké Koloděje | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
171 | Šafr Štěpán | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
176 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
176 | Vyskočil Jakub | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
178 | Pinke Veronika | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
179 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
179 | Komínová Martina | Hradec Králové | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
179 | Kořínek Miloslav | Slatiňany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
179 | Loskot Václav | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
179 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
184 | Mikan Eliáš | Lipec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
185 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
185 | Machač Václav | Drahov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
185 | Netolický Karel | Litomyšl | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
185 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
185 | Schejbalová Kateřina | Rokytno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
185 | Schneider Jan | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
191 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
192 | Musílek Petr | Chotěboř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
192 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
192 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
192 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
192 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
197 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
197 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
197 | Izák Jakub | Chrudim | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
200 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
200 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
200 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
203 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
203 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
203 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
203 | Piňos Martin | Chroustovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
203 | Včelák Jan | Holice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
208 | Beneš Lubomír | Koudelka | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
208 | Doležalová Lída | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
208 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
208 | Kopeček Martin | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
208 | Kubalík Josef | Hrochův Týnec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
208 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
208 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
208 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
208 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
208 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
208 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
208 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
220 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
220 | Carda Radek | Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
222 | Pekař Miloš | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
223 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Joska René | Chotěboř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
225 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
225 | Kopal Stanislav | Mohelnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
227 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
227 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
227 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
227 | Říčař David | Zdelov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
231 | Horáček Jan | Rosice u Chrasti | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
232 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
233 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
234 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Dalešický Pavel | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Dvořák Michael | Vejvanovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Fabiánek Pavel | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Havlíček Marek | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Henrych Josef | Zaječice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Homolková Andrea | Horní Ředice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Kamenický Ondřej | Vysoké Chvojno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Klabeneš Jiří | Sezemice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Kršňák Petr | Miskovice u Kutné Hory | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Landsman Oldřich | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Loužil Josef | Vrdy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Machač Ondřej | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Machač Ondřej | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Makeš Libor | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Manych David | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Markovics Martin | Horní Ředice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Matěj Miroslav | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Maťásko Jan | Opatovice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Moravec Miroslav | Polička | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Musil Jiří | Ostřešany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Myška Libor | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Papoušek Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
234 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Pilný Miroslav | Mikulovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Pinke Tomáš | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Seidl Jakub | Býšť | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Stojka Jiří | Klešice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Ticháček Jan | Vyhnánov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Tubl Ivo | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Turský David | Krchleby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Vamberský Josef | Jeníšovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Vejtasa Vojtěch | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Vindeman Marek | Lázně Bohdaneč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Vávra Zdeněk | Vrdy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Černíková Monika | Horní Ředice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Šafr Zdenek | Oskořínek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Šnajbr Miloš | Žďár nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Šprinc Michal | Těchlovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Šuchal Juraj | Markovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Šulc Petr | Tuněchody | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Švanda Radek | Česká Skalice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Švára Radek | Čáslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Žaloudek Jiří | Čáslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 |