Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 74 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 4 | 125 | 125 | 31.25 |
2 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
4 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
4 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 92 | 92 | 23.00 |
6 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
7 | Šnicer Petr | Veltěže | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
8 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 77 | 77 | 38.50 |
9 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
10 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
11 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
12 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
13 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
13 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
15 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
16 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
17 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
18 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
19 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
19 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
21 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
22 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
23 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
23 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
25 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
25 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
25 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
28 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
28 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
30 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
31 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
31 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
31 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
34 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
34 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
34 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
37 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
37 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
37 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
40 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
41 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
41 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
43 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
44 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
45 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
46 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
46 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
48 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
49 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
49 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
49 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
52 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
53 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
54 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
54 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
54 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
57 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
58 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
58 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
60 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
61 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
61 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
63 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
63 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
65 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
66 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
67 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
68 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
69 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
69 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
69 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
69 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
69 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
69 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |