Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 36 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
2 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
3 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
4 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
5 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
6 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
7 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
9 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
10 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
11 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
12 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
12 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
15 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
15 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
17 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
17 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
19 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
20 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
20 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
22 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
22 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
24 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
25 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
26 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
27 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
27 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
30 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
31 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
32 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
32 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
32 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
32 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
32 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 6 | 6 | 6.00 |