Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 103 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 14 | 236 | 411 | 29.36 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 16 | 228 | 428 | 26.75 |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 225 | 343 | 34.30 |
4 | Rubina Vladimír | Liblice | 18 | 222 | 439 | 24.39 | |
5 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 15 | 218 | 368 | 24.53 |
6 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 197 | 239 | 29.88 |
6 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 197 | 288 | 19.20 |
8 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 12 | 196 | 309 | 25.75 |
9 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 12 | 194 | 319 | 26.58 |
9 | Turský Jindřich | Krchleby | 20 | 194 | 382 | 19.10 | |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 7 | 191 | 202 | 28.86 |
12 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 10 | 188 | 240 | 24.00 |
13 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 12 | 182 | 269 | 22.42 | |
14 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 13 | 178 | 264 | 20.31 |
15 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 13 | 175 | 237 | 18.23 |
16 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 8 | 173 | 206 | 25.75 |
17 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 14 | 172 | 277 | 19.79 |
18 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 166 | 166 | 33.20 |
19 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 162 | 184 | 23.00 |
20 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 14 | 161 | 251 | 17.93 | |
21 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 7 | 149 | 150 | 21.43 |
22 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 135 | 141 | 15.67 |
22 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
24 | Shershen Volodymyr | Praha | 7 | 133 | 140 | 20.00 | |
25 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 10 | 130 | 166 | 16.60 |
26 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
27 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 8 | 125 | 127 | 15.88 | |
28 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
29 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 7 | 118 | 119 | 17.00 |
30 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 6 | 113 | 113 | 18.83 |
31 | Bulak Serhiy | Praha | 7 | 112 | 113 | 16.14 | |
32 | Kudry Marek | Cerhenice | 9 | 105 | 112 | 12.44 | |
33 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 104 | 116 | 11.60 |
33 | Klement Antonín | Chranišov | 7 | 104 | 105 | 15.00 | |
33 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
36 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 100 | 100 | 33.33 |
36 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
38 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
39 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
39 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
41 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
42 | Šnicer Petr | Veltěže | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
43 | Burak Oleh | Praha | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
43 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
45 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 91 | 93 | 11.63 |
46 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 90 | 90 | 15.00 |
47 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 5 | 89 | 89 | 17.80 |
47 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
49 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 85 | 85 | 42.50 |
50 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
51 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
52 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 7 | 73 | 74 | 10.57 | |
52 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
54 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
55 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
56 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
57 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
58 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
59 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
59 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
59 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
62 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 57 | 58 | 8.29 |
63 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
64 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
64 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
66 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 43 | 43 | 14.33 |
67 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
68 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
69 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
69 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
71 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
72 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
73 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
73 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
73 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
76 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
76 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
76 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
79 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
80 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
80 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
82 | Michálek Jan | Otovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
83 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
83 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
85 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
86 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
86 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
86 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 6 | 25 | 25 | 4.17 | |
89 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
90 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
91 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
91 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
91 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
94 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
94 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
96 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
97 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
98 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
99 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
100 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
101 | Mach Václav | Pernink | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
102 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
102 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |