Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 90 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 43 | 619 | 1513 | 35.19 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 47 | 603 | 1657 | 35.26 |
3 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 41 | 599 | 1329 | 32.41 |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | 35 | 596 | 1244 | 35.54 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 40 | 573 | 1360 | 34.00 |
6 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 47 | 564 | 1489 | 31.68 |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 26 | 555 | 821 | 31.58 |
8 | Machatý David | Jaroměř | 29 | 543 | 1034 | 35.66 | |
9 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 27 | 529 | 881 | 32.63 | |
10 | Musílek Petr | Chotěboř | 26 | 527 | 803 | 30.88 | |
11 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 23 | 516 | 676 | 29.39 | |
12 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 21 | 514 | 662 | 31.52 |
13 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 43 | 505 | 1117 | 25.98 |
14 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 37 | 504 | 1030 | 27.84 |
15 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 32 | 494 | 817 | 25.53 | |
16 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 23 | 480 | 599 | 26.04 |
17 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 14 | 466 | 482 | 34.43 |
18 | Bareš Vladimír | Slepotice | 32 | 459 | 741 | 23.16 | |
19 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 23 | 456 | 612 | 26.61 |
20 | Nauš Vladislav | Blížejov | 15 | 443 | 483 | 32.20 | |
21 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 30 | 434 | 698 | 23.27 |
22 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 16 | 433 | 492 | 30.75 |
23 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 18 | 428 | 487 | 27.06 | |
24 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 17 | 407 | 464 | 27.29 | |
25 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 22 | 406 | 507 | 23.05 | |
26 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 17 | 390 | 416 | 24.47 |
27 | Turský Jindřich | Krchleby | 29 | 389 | 612 | 21.10 | |
28 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 32 | 383 | 614 | 19.19 |
29 | Macháně Radek | Krčín | 14 | 376 | 388 | 27.71 | |
30 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 22 | 374 | 462 | 21.00 |
31 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 32 | 371 | 614 | 19.19 | |
32 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 28 | 361 | 538 | 19.21 |
33 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 18 | 354 | 416 | 23.11 | |
34 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 10 | 347 | 347 | 34.70 |
35 | Vybíral Karel | Semily | 23 | 344 | 483 | 21.00 | |
36 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 16 | 336 | 366 | 22.88 |
37 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 20 | 335 | 392 | 19.60 | |
38 | Slavík Alexej | Vilémov | 33 | 334 | 513 | 15.55 | |
39 | Charvát Lukáš | Černčice | 15 | 331 | 366 | 24.40 | |
40 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 14 | 329 | 344 | 24.57 | |
41 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 12 | 328 | 328 | 27.33 |
42 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 16 | 324 | 364 | 22.75 | |
42 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 16 | 324 | 352 | 22.00 | |
44 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 17 | 318 | 336 | 19.76 |
45 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 10 | 310 | 310 | 31.00 |
46 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 22 | 306 | 384 | 17.45 |
47 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 23 | 299 | 354 | 15.39 |
48 | Kadlec František | Zlíč | 31 | 290 | 430 | 13.87 | |
49 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 13 | 284 | 285 | 21.92 | |
50 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 17 | 281 | 303 | 17.82 | |
50 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 11 | 281 | 281 | 25.55 | |
52 | Houser Otakar | Všechlapy | 15 | 280 | 289 | 19.27 | |
53 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 19 | 277 | 292 | 15.37 |
54 | Říčař David | Zdelov | 11 | 263 | 263 | 23.91 | |
55 | Molek Petr | Plzeň | 9 | 261 | 261 | 29.00 | |
56 | Turský David | Krchleby | 14 | 252 | 257 | 18.36 | |
57 | Pánek Vít | Sezemice | 10 | 241 | 241 | 24.10 | |
57 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 8 | 241 | 241 | 30.13 | |
59 | Carda Radek | Opočno | 9 | 226 | 226 | 25.11 | |
60 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 209 | 209 | 29.86 | |
61 | Pásler Vlastimil | Spyta | 23 | 200 | 230 | 10.00 | |
62 | Doležalová Monika | Pardubice | 9 | 188 | 188 | 20.89 | |
63 | Vondra Martin | Němčice | 12 | 156 | 156 | 13.00 | |
64 | Doležal Pavel | Pardubice | 7 | 149 | 149 | 21.29 | |
65 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 139 | 139 | 23.17 |
66 | Štěrba Petr | Sezemice | 4 | 128 | 128 | 32.00 | |
67 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
68 | Novák Jan | Libišany | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
69 | Rychtera Jan | Plzeň | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
70 | Kučera Jiří | Lužná | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
71 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 9 | 92 | 92 | 10.22 |
72 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 7 | 87 | 87 | 12.43 | |
73 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
74 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 7 | 75 | 75 | 10.71 |
75 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 71 | 71 | 11.83 |
76 | Niems Martin | Přelouč | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
77 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
78 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 5 | 56 | 56 | 11.20 |
79 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 5 | 48 | 48 | 9.60 |
79 | Pšeničný Pavel | Opočno | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
81 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
82 | Růžička Václav | Nechanice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
83 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
84 | Bařinka Oldřich | Březhrad | SIRIUS TRAPER team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
85 | Jožák Radek | Pardubice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
86 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | MO ČRS Rokytnice v Orlických horách | 3 | 23 | 23 | 7.67 |
87 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
88 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
89 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
89 | Vinklárek Tomáš | Dřevohostice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |