Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 66 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 20 | 298 | 657 | 32.85 |
2 | Jirásek Petr | Chotěboř | 7 | 271 | 301 | 43.00 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 13 | 259 | 384 | 29.54 |
4 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 6 | 242 | 242 | 40.33 |
5 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 9 | 241 | 263 | 29.22 | |
6 | Turský Jindřich | Krchleby | 25 | 234 | 542 | 21.68 | |
7 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 8 | 225 | 227 | 28.38 | |
8 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 223 | 280 | 25.45 |
9 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 217 | 217 | 36.17 | |
10 | Musílek Petr | Chotěboř | 5 | 207 | 207 | 41.40 | |
11 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 10 | 204 | 256 | 25.60 |
12 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 5 | 190 | 190 | 38.00 |
13 | Charvát Lukáš | Černčice | 6 | 185 | 185 | 30.83 | |
14 | Slavík Alexej | Vilémov | 14 | 175 | 224 | 16.00 | |
15 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 171 | 171 | 34.20 | |
15 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 171 | 171 | 42.75 |
17 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 13 | 168 | 238 | 18.31 | |
18 | Turský David | Krchleby | 14 | 161 | 257 | 18.36 | |
19 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 14 | 157 | 190 | 13.57 |
20 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 14 | 156 | 245 | 17.50 |
21 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
22 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
23 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 118 | 118 | 39.33 |
24 | Bareš Vladimír | Slepotice | 6 | 117 | 117 | 19.50 | |
25 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 116 | 116 | 23.20 |
26 | Houser Otakar | Všechlapy | 8 | 114 | 122 | 15.25 | |
27 | Vybíral Karel | Semily | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
28 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 3 | 94 | 94 | 31.33 |
29 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
30 | Molek Petr | Plzeň | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
31 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 5 | 70 | 70 | 14.00 |
32 | Kadlec František | Zlíč | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
33 | Kučera Jiří | Lužná | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
34 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 7 | 62 | 63 | 9.00 |
35 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
36 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
37 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
38 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 4 | 54 | 54 | 13.50 |
39 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 3 | 52 | 52 | 17.33 |
40 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
41 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
42 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 4 | 47 | 47 | 11.75 |
43 | Říčař David | Zdelov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
43 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
45 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
45 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
47 | Pásler Vlastimil | Spyta | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
48 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
49 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
50 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
51 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
52 | Rychtera Jan | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
52 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
54 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
55 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
56 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
57 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
58 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
59 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
60 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
61 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
62 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
62 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
62 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
65 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
66 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |