Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 56 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 37 | 622 | 1419 | 38.35 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 41 | 620 | 1486 | 36.24 | |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 46 | 616 | 1648 | 35.83 | |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 52 | 600 | 1768 | 34.00 |
5 | Zeman Luboš | Semily | 32 | 598 | 1115 | 34.84 | |
6 | Machatý David | Jaroměř | 30 | 554 | 1044 | 34.80 | |
7 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 33 | 552 | 1032 | 31.27 | |
8 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 34 | 542 | 908 | 26.71 |
9 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 24 | 527 | 712 | 29.67 | |
10 | Brodský Michal | Hradec Králové | 23 | 516 | 719 | 31.26 | |
10 | Novotný Jiří | Zámrsk | 24 | 516 | 684 | 28.50 | |
12 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 27 | 515 | 791 | 29.30 |
13 | Jirásek Petr | Chotěboř | 21 | 513 | 712 | 33.90 | |
14 | Šrámek Petr | Opočínek | 21 | 511 | 649 | 30.90 | |
15 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 29 | 509 | 849 | 29.28 | |
16 | Hladík Tomáš | Dobruška | 25 | 508 | 773 | 30.92 | |
17 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 32 | 506 | 961 | 30.03 |
18 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 19 | 486 | 597 | 31.42 | |
19 | Pišl Jan | Třesovice | 23 | 484 | 680 | 29.57 | |
20 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 33 | 477 | 794 | 24.06 |
21 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 20 | 474 | 575 | 28.75 | |
21 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 18 | 474 | 559 | 31.06 |
23 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 25 | 472 | 685 | 27.40 | |
24 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 33 | 470 | 761 | 23.06 |
25 | Slavík Alexej | Vilémov | 53 | 465 | 904 | 17.06 | |
26 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 19 | 461 | 571 | 30.05 |
27 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 21 | 455 | 549 | 26.14 | |
28 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 23 | 453 | 656 | 28.52 | |
29 | Pánek Vít | Sezemice | 17 | 445 | 531 | 31.24 | |
30 | Kadlec František | Zlíč | 39 | 407 | 704 | 18.05 | |
31 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 24 | 406 | 528 | 22.00 |
32 | Nauš Vladislav | Blížejov | 26 | 391 | 602 | 23.15 | |
33 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 23 | 377 | 505 | 21.96 |
34 | Turský Jindřich | Krchleby | 32 | 376 | 619 | 19.34 | |
35 | Pásler Vlastimil | Spyta | 27 | 354 | 467 | 17.30 | |
35 | Štěrba Petr | Sezemice | 9 | 354 | 354 | 39.33 | |
37 | Macháně Radek | Krčín | 13 | 350 | 351 | 27.00 | |
38 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 12 | 331 | 331 | 27.58 | |
39 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 14 | 326 | 338 | 24.14 | |
40 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 35 | 324 | 458 | 13.09 | |
41 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 23 | 294 | 363 | 15.78 |
41 | Šrámek Patrik | Opočínek | 14 | 294 | 300 | 21.43 | |
43 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 10 | 277 | 277 | 27.70 |
44 | Doležalová Monika | Pardubice | 11 | 276 | 276 | 25.09 | |
45 | Doležal Pavel | Pardubice | 9 | 274 | 274 | 30.44 | |
46 | Carda Radek | Opočno | 8 | 230 | 230 | 28.75 | |
47 | Polívka Martin | Přibyslav | 9 | 211 | 211 | 23.44 | |
48 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 7 | 200 | 200 | 28.57 | |
49 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 8 | 188 | 188 | 23.50 | |
50 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 10 | 159 | 159 | 15.90 | |
51 | Jožák Radek | Pardubice | 6 | 145 | 145 | 24.17 | |
52 | Pšeničný Pavel | Opočno | 7 | 94 | 94 | 13.43 | |
53 | Rychtera Jan | Plzeň | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
54 | Pechar Martin | Pohoří | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
55 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
56 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sport Hobby | 2 | 34 | 34 | 17.00 |