Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 56 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 40 | 622 | 1478 | 36.95 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 45 | 620 | 1560 | 34.67 | |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 48 | 616 | 1681 | 35.02 | |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 53 | 600 | 1778 | 33.55 |
5 | Zeman Luboš | Semily | 34 | 598 | 1120 | 32.94 | |
6 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 39 | 575 | 1200 | 30.77 | |
7 | Machatý David | Jaroměř | 30 | 554 | 1044 | 34.80 | |
8 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 36 | 542 | 928 | 25.78 |
9 | Jirásek Petr | Chotěboř | 24 | 530 | 787 | 32.79 | |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | 27 | 530 | 760 | 28.15 | |
11 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 24 | 527 | 712 | 29.67 | |
12 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 32 | 517 | 918 | 28.69 | |
13 | Brodský Michal | Hradec Králové | 24 | 516 | 729 | 30.38 | |
14 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 27 | 515 | 791 | 29.30 |
15 | Šrámek Petr | Opočínek | 23 | 511 | 670 | 29.13 | |
16 | Hladík Tomáš | Dobruška | 25 | 508 | 773 | 30.92 | |
17 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 32 | 506 | 961 | 30.03 |
18 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 26 | 501 | 668 | 25.69 | |
19 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 22 | 492 | 655 | 29.77 | |
20 | Pišl Jan | Třesovice | 23 | 484 | 680 | 29.57 | |
21 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 34 | 477 | 804 | 23.65 |
22 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 20 | 474 | 575 | 28.75 | |
22 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 18 | 474 | 559 | 31.06 |
24 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 25 | 472 | 685 | 27.40 | |
25 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 33 | 470 | 761 | 23.06 |
26 | Slavík Alexej | Vilémov | 53 | 465 | 904 | 17.06 | |
27 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 19 | 461 | 571 | 30.05 |
28 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 23 | 453 | 656 | 28.52 | |
29 | Pánek Vít | Sezemice | 19 | 445 | 564 | 29.68 | |
30 | Kadlec František | Zlíč | 40 | 407 | 712 | 17.80 | |
31 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 25 | 406 | 543 | 21.72 |
32 | Nauš Vladislav | Blížejov | 26 | 391 | 602 | 23.15 | |
33 | Štěrba Petr | Sezemice | 11 | 387 | 387 | 35.18 | |
34 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 23 | 377 | 505 | 21.96 |
35 | Turský Jindřich | Krchleby | 32 | 376 | 619 | 19.34 | |
36 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 13 | 368 | 372 | 28.62 | |
37 | Šrámek Patrik | Opočínek | 18 | 358 | 392 | 21.78 | |
38 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 15 | 356 | 379 | 25.27 | |
39 | Pásler Vlastimil | Spyta | 28 | 354 | 477 | 17.04 | |
40 | Macháně Radek | Krčín | 13 | 350 | 351 | 27.00 | |
41 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 35 | 324 | 458 | 13.09 | |
42 | Doležalová Monika | Pardubice | 17 | 311 | 342 | 20.12 | |
43 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 23 | 294 | 363 | 15.78 |
44 | Doležal Pavel | Pardubice | 10 | 278 | 278 | 27.80 | |
45 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 10 | 277 | 277 | 27.70 |
46 | Polívka Martin | Přibyslav | 12 | 269 | 269 | 22.42 | |
47 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 8 | 236 | 236 | 29.50 | |
48 | Carda Radek | Opočno | 8 | 230 | 230 | 28.75 | |
49 | Tobolka Daniel | Nechanice | 6 | 209 | 209 | 34.83 | |
50 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 9 | 192 | 192 | 21.33 | |
51 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 10 | 159 | 159 | 15.90 | |
52 | Jožák Radek | Pardubice | 7 | 152 | 152 | 21.71 | |
53 | Pšeničný Pavel | Opočno | 8 | 106 | 106 | 13.25 | |
54 | Rychtera Jan | Plzeň | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
55 | Pechar Martin | Pohoří | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
56 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sport Hobby | 3 | 40 | 40 | 13.33 |