Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2015 - 31.12.2015

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 406 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou 14 2 0 1 0 0 2 1 0 0 0
2 Vágenknecht Jiří  Pardubice 5 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0
3 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 3 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
4 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 13 1 3 1 1 0 0 3 0 0 1
5 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1
6 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 15 1 1 1 1 1 2 0 0 0 1
7 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 18 1 1 1 0 2 1 0 1 0 1
8 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 4 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 5 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1
10 Moravec Miroslav Polička 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
10 Řehulka Patrik Hranice na Moravě 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
12 Vičar Zdeněk Dolní Rožínka 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1
13 Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Beránek Karel Havlíčkův Brod 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Svoboda Stanislav st. Čejov 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0
17 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 7 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
18 Musílek Petr Chotěboř 5 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
19 Svoboda Stanislav ml. Čejov 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Nekola Lukáš Hněvkovice 7 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
21 Martinů Jaroslav Polička 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Holčapek David Ivančice 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
23 Kejst Martin Lodhéřov 7 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0
24 Škoda František Pacov 9 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
25 Svoboda Josef Dalečín 4 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
26 Zvoníček Radim Kamenice nad Lipou 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
27 Hájek Josef Vír 5 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
28 Doležán Vladimír Chotěboř 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
29 Průša Vladimír Želetava 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
30 Malý Jiří ml. Korouhev 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
30 Černý Tomáš Koníkov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
32 Kejstová Martina Lodhéřov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Svárovský David Humpolec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Brokl Vladimír Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Gregor Tomáš ml. Věcov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Potičný Michal st. Ivančice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Danyi Michal Dačice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Křížek Aleš Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Svoboda Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Kotovic Tomáš Počítky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zamazal František Všeradov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Hofmanová Sabina Hrochův Týnec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Vodička Petr Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Slavík Jaromír Humpolec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Riedl Patrik Humpolec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Rulf Richard Chotěboř 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Konopásek Josef Polička 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Milota Zdeněk Polička 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Fendek David Moravské Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Pojer Petr Horní Dubenky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Viskot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Pavlíčková Simona Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Rajn Lukáš Prachatice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Chovanec Jiří Jihlava 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Konopásek Ladislav Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Tlustý Luboš Svratouch 7 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0
59 Rambousek Stanislav Třebíč 6 0 1 1 1 0 1 0 0 0 1
60 Smítka Radek  Bolina 9 0 1 1 0 1 1 0 3 0 0
61 Koten Petr Jihlava 6 0 1 1 0 1 0 1 0 0 0
62 Jirásek Petr  Chotěboř 6 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
63 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 6 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
64 Havlík Jiří Dalečín 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
65 Melezínek Vlastimil Polička 5 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
66 Dvořák Jiří Polička 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
66 Zita Marek Bystřice nad Pernštejnem 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
66 Sehnal Radomil Dobronín 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
69 Maršík Jan Pelhřimov 9 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
70 Trnka Aleš  Třesovice 4 0 1 0 0 1 0 0 1 1 0
71 Matej Jiří Přerov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
72 Krejčí Filip Polička 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
73 Slavík Alexej  Vilémov 15 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
74 Vtípil Radek Žďár nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
75 Svoboda Jiří Pašinka 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
76 Kašpar Karel ml. 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
77 Novotný Radek st. Strakonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Škorpík Daniel Písečné 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Čížek Jaroslav Mohelnice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Bouchner Vlastmil Štoky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Svoboda Jakub Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Krejčí Václav Dešná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Perin Arsen Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Horák Ivan Včelnička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Mirovič Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Nečas Jaroslav Pelhřimov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Záruba Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Richtr Roman Vápensko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Neumann Ladislav ml. Domanín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Mičková Eva Stránecká Zhoř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Lasovský Zdeněk Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Hegr Miroslav Korouhev 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Pocar Kamil Dešná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Obůrka Josef Stará Říše 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Šťourač Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Pácal Antonín ml. Stránecká Zhoř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Zídka Lukáš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Růžička Josef Čeperka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Legát Vlastislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Česnek Karel Blížkovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Koudelka David Letovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Kiessling Vít Prostřední Vydří 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
103 Votava Jan Věcov 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
105 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 7 0 0 1 2 0 1 0 0 0 1
106 Takáč Pavel Světnov 4 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0
107 Kříž Josef Jindřichův Hradec 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
108 Šimanský Lukáš Jihlava 5 0 0 1 0 2 0 0 1 0 0
109 Ngoxuan Robin Blížkovice 7 0 0 1 0 1 2 0 0 0 1
109 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 10 0 0 1 0 1 2 0 0 0 1
111 Komárek Martin Havlíčkův Brod 5 0 0 1 0 0 1 1 0 1 0
112 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 7 0 0 1 0 0 1 0 2 1 0
113 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
113 Košina Pavel Domanín 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
113 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
113 Sklenská Jana Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
113 Hrazdíra Karel Sezimovo Ústí 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
118 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
119 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
120 Tomíšek Jakub Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Bukáček Adam Hamry nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Herman Pavel ml. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Slavíček Pavel Korouhev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Tecl Petr Tábor 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Fabík Pavel Pokojov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Brokl Radim Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Požár Ondřej Měřín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Procházka Zdeněk Ždírec nad Doubravou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Pleskač Antonín Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Daňhel Roman Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Navrkalová Soňa Lukov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Adamec Jakub Závidkovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Potičný Michal ml. Ivančice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Sysel Jan Ivančice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Kolečkář Tomáš Mohelnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Kružík Lukáš Jihlava 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Mach Zdeněk Jihlava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Sládek Jakub Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Novák Petr Vilémovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Doubrava Jaroslav Budkovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Šafář Radek Kunštát 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Poskočil Petr Dolní Bučice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Vařák Jiří Pokojov 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Borovka Luboš Vodňany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Nečasová Sandra 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
146 Švec Jakub Zhořec 6 0 0 0 2 1 0 0 0 1 0
147 Moravec Pavel Čejov 6 0 0 0 2 0 0 1 1 0 0
148 Coufal Zdeněk Želetava 9 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
148 Finda Stanislav Jemnice 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
150 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 6 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
150 Semerád Vladislav  Benešov 7 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
150 Ďásek František Havlíčkův Brod 7 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
153 Záškoda Radek Moravské Budějovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
153 Hošek Stanislav Pacov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
155 Maicr René Olešnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Krupička Tomáš Kynice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Dúška Lukáš Žirovnice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Vlachová Hana Lysice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Kameš Jakub Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Casian Ivan Humpolec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Doležal Adam Bohdalov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Šíma Jiří Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Blažek Lubomír Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Mlčuch Josef Blížkovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Smítka Dominik Pavlovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Motl Vladimír Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Klapal Kamil Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Mičič Bogdan Citonice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Černý Martin Moravské Budějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Schauer Lukáš Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Bečka Pavel Plevnice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Šenkýř Milan Vír 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Smítka Vojtěch Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Korbička Stanislav Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Tkadlec Roman Prosiměřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Kameš Petr Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Bartůšek Pavel ml. Velký Beranov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Nekula Libor Dobroutov 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Vodička Matyáš Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Landsman Meziříčko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Salaquarda Petr Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Ficner Jiří Lanškroun 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Beneš David Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Pavlíček Luboš Rožná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
186 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
186 Mach Martin Jindřichův Hradec 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
186 Klusák Radim Dalečín 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
186 Peřinová Denisa Bohdalov 4 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
190 Horáček Martin Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0
191 Hájek Vladimír Dobříkov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
192 Klečák Miloslav Onomyšl 6 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
193 Kulka Štěpán ml. Jimramov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
194 Sepekář Milan Žirovnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Zlesák Zbyněk Světnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Veselý Adam Stránecká Zhoř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Netolický Karel Litomyšl 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Javorský Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Servít Slavomír 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Štork Dominik Ivančice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Hanzal Ondřej Želetava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Jirsa Petr Soběslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Pilař Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Sedlář Ivan Borová 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Horáčková Jana 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Bláha Michal Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Výleta Martin Český Rudolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Viskot Zdeněk st. Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Kadlec Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Kukeně Tomáš Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Hypš Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Schauer Martin Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Housová Gabriela Žirovnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Sobotka Jiří ml. Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Izák Tomáš Chrudim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Bidmon Pavel Korouhev 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Živný Miroslav st. Bystřice nad Pernštejnem 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Drga Dušan Telč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Buzek Pavel Český Rudolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Brada Karel Ivančice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Pásek Pavel 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
224 Merunka Martin Pohledec 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
224 Šťourač Jaromír Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
224 Zink František Polička 5 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
224 Zavřel Jan Pomezí 4 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
228 Nekula František Dobroutov 6 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
229 Kupsa Jan st. Buřenice 5 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0
230 Krška Tomáš Světnov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
231 Nečas Matyáš 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
232 Milota Marek 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Vacek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Krajňák Milan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Blažek Jaroslav Havlíčkova Borová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Stehlík Jaroslav ml. Fryšava pod Žákovou horou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Novák Radek Blatnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Roušal Luděk Neratovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Mareš Jan ml. Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Grolich Daniel 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Vlach Ondřej Stojčín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Závodný Petr Štoky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Štarha Viktor Koroužné 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Vlachová Lenka Lysice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Kašpar Leoš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Krejčí Vladimír Počátky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Riedl Zdeněk Humpolec 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Huček Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Bezík Luděk Rouchovany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Perka Filip 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Perich Oleg Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Svoboda Matěj Kozlov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Beneš Petr Polička 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
257 Doležal Ladislav Police 3 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
258 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
259 Merunka Petr Hamry nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
260 Bednář Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Sklář Daniel Bohdalov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Chalupa Lukáš Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Mišovic Jakub Leština 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Tvrdý Pavel Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Rulfová Viola 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Záruba Radek Těmice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Maršík Jakub Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Jonáš Josef Pelhřimov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Hypš Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Šmarda Radek Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Brus Libor Žirovnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Pávek Martin Choceň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Hovorka Bohumil Černovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Kos Martin Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Moravec Petr Čejov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Sklenář Jan Bohdalec 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Polívka Martin  Ždírec nad Doubravou 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Hlaváček Karel Humpolec 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Otradovský Josef Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Horváth Michal Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Vašků Jan ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Neumann Zdeněk Domanín 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Hanych Jaroslav Dalečín 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Procházka Jaroslav Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Pelan Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Kupský Bohumil Bohdalec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Stehlík Petr Fryšava pod Žákovou horou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Farka Martin Čejov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Junek Milan Lažínky 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Pávek Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Štětka Václav Radňov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Martínková Šárka Kardašova Řečice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
260 Sejkora Josef Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
295 Růžička Jaroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
296 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
296 Ščepka František Humpolec 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
298 Novotný Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Krištof Pavel Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Dvořák Daniel Hostim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Koudelka Tomáš Letovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Šafr Tomáš 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Pavlů Iva Dalečín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Svobodová Adéla Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Novotný Petr st. Lhotice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Palán Leoš Vilémov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Hájek Lubomír Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Straka Radek Stonařov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Šmídová Ester ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Šulc Josef Velké Meziříčí 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Peroutka Filip Březí nad Oslavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Hlaváč Radim Měřín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Tegza Miroslav Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Bača František Břeclav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Furda Josef 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Navrátil Petr Vatín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Augustová Veronika 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Izák Jakub Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Klusák Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Ficner Lukáš Lanškroun 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Pelc Pavel Předklášteří 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Pešek David Kožlí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Svárovský Tomáš Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Kocmánek František Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Petrle Karel Řečice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Hos Martin Otín 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
298 Morávek Martin Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
331 Pavelka Josef Třebíč 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
332 Křišťanová Denisa 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Kobliha Martin Přerov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Švec Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Preisler Jaroslav Vír 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Augustová Alena 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Vítámvás Karel st. Dačice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Ticháček Václav Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Jungwirt Milan Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Holomek Jaroslav Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Čelechovský Martin Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Růžek Tomáš Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Martínek Patrik 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Blažek Jiří st. Vyskytná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Fousek David Polná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Pelikán Zdeněk Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Kalčic Vlastimil Čáslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Veselý Jiří Velké Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Dvořák Oldřich Dalečín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Kondráf Karel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Trnka Kamil Blatnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Kopecký Jaroslav Svídnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Kameník Jan Třešť 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Veselý Rostislav Jemnice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Bidmon Jiří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Přidal Petr Přerov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Altman Šimon Počátky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Hlíva Tomáš Uherské Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Mokrý Jiří st. Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Milota Jan Polička 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Doležal Karel Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Klanica Rudolf st. 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Bedkon Pavel Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Trnka Martin ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Ďásek Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Benešová Monika Polička 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
332 Johanides Vlastimil Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
371 Stárek Jan  Hamry nad Sázavou 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
371 Malý Jiří st. Korouhev 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
373 Jaroš Tobiáš Znojmo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Trnka Martin Sedlíkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Novák Matěj Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Riedl Michal Humpolec 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Krobot Jiří  Dolní Čermná 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Jaroš Ondřej Znojmo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Krejsová Eva Hroznětín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Peroutka Jiří st. Březí nad Oslavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Odvárka Petr Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Cakl Tomáš ml. Česká Bělá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Koukal Martin ml. Hvozdečko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Homolka Ludvík Ostrov nad Oslavou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Stehno Pavel Jemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Pakostová Denisa Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Truhlář Aleš Vlašim 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Chalupa Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Štegner Bořivoj Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Tůma Jaroslav Lučice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Hlaváček Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Záruba Lukáš Kamenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Ujka Vojtěch Sedlíkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Halva Daniel Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Smejkal Vladimír 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Měsíc Josef Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Růžková Markéta Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Talich Jaroslav ml. Mladé Bříště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Hrbek Polná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Pelíšek Jiří Kamenice nad Lipou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Satorie Josef Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Ludvík Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Čech Jiří Nové Syrovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.