Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 51 termínů závodů
V minulosti zadáno 6000 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2016 - 31.12.2016

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 432 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 14 2 1 2 1 0 1 0 1 2 2
2 Maršík Jan Pelhřimov 11 2 1 0 1 1 3 0 0 0 1
3 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 15 2 0 1 0 0 1 1 2 0 1
4 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 14 2 0 0 1 1 0 3 1 2 0
5 Jirásek Petr  Chotěboř 11 2 0 0 0 1 1 1 0 0 1
6 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 8 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0
7 Smítka Radek  Bolina 8 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0
8 Fabík Zdeněk Radostín nad Oslavou 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
9 Zita Marek Bystřice nad Pernštejnem 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 7 1 2 1 0 2 0 1 0 0 0
11 Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou 10 1 2 1 0 0 1 0 0 1 0
12 Vískot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 6 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Musílek Petr  Chotěboř 10 1 1 2 1 0 1 0 2 0 0
14 Slavík Tomáš Humpolec 10 1 1 1 0 3 0 0 0 0 0
15 Tlustý Luboš Svratouch 8 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1
16 Jungwirt Vojtěch Strakonice 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Vágenknecht Jiří  Pardubice 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
18 Rambousek Stanislav Třebíč 8 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0
19 Vlachová Hana Lysice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
20 Nekola Lukáš Hněvkovice 9 1 0 2 3 1 0 0 0 0 0
21 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 5 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
22 Semerád Vladislav  Benešov 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
23 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
23 Vařák Jiří Pokojov 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
25 Doležán Vladimír  Chotěboř 15 1 0 0 1 1 1 4 0 2 0
26 Průša Vladimír Želetava 8 1 0 0 1 0 0 1 1 1 1
27 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 11 1 0 0 1 0 0 1 0 1 0
28 Riedl Filip Humpolec 7 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
29 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Hanzal Ondřej Želetava 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Jungwirt Milan Strakonice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
33 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 10 1 0 0 0 2 1 2 0 0 0
34 Hlaváček Karel Humpolec 7 1 0 0 0 0 0 1 0 1 1
35 Kupsa Jan st. Buřenice 6 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
36 Jech Jiří Lešany 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
37 Tvrdá Aneta Světlá nad Sázavou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
38 Matal Karel Černá Hora 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
39 Potičný Michal ml. Ivančice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Vágenknecht Adam Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Vávra Luboš Lanškroun 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Beneš Petr Buřenice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Zárubová Simona 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Jaroš Ondřej Znojmo 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Rouča Jan Polná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Vaněk Tomáš Měřín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Macků Bohumil Dačice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Řehulka Patrik Hranice na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Beneš David Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Škraňka Jan Polička 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Novák Matěj Humpolec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Franěk Robert Trutnov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Zbytovský Adam Vír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Blažek Lubomír Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Prokop Josef st. Jeníkov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Lebeda Milan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 6 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0
60 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 11 0 1 1 0 2 0 1 0 0 0
61 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 6 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
62 Sklenská Jana Žďár nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
63 Tvrdá Nikola Příseky 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1
64 Valda Martin Brno 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Charvát Valentin Jihlava 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
66 Riedl Michal Humpolec 9 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
67 Riedl Patrik Humpolec 6 0 1 0 1 0 0 1 1 1 0
68 Tošer Jaroslav  Ústrašín 13 0 1 0 1 0 0 1 0 1 1
69 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 9 0 1 0 0 2 0 0 0 1 0
70 Coufal Zdeněk Želetava 11 0 1 0 0 1 0 1 2 0 0
71 Perich Oleg Žďár nad Sázavou 7 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0
72 Šimanský Lukáš Jihlava 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
73 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
73 Horňas Milan Nové Město na Moravě 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
73 Šuchal Adam  Markovice 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
76 Komárek Martin Havlíčkův Brod 7 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1
77 Riedlová Lucie Humpolec 5 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Moravec Pavel Čejov 7 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Kertész Julius  Moravské Budějovice 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
80 Trnka Aleš  Třesovice 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
81 Chvála Petr  Sezemice 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Skalický Matěj Milín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Hlisnikovský Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Eis Rostislav Zvěrkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Rašek Martin Pacov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Kozel Vladimír Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Olšán Jakub Brněnec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Paul Zdeněk Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Šír Miroslav ml. Březiny 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Palla Vlastimil 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Jelínek Antonín Horka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Ráža Aleš Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Kosmák Josef Třebíč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Morávek Martin Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Kárník Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Kocáb Jakub Svémyslice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Stonawski Rudolf Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Blecha Miroslav ml. Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Strnad Lukáš Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Skalický Miroslav Milín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Zeman Luboš  Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Vodička David Libkova Voda 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Krbaťa Tomáš Onšovec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Ševčík Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Pišl Jan  Třesovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Satorie Jan Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Mlčůch Josef st. Velké Janovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Klapal Jakub Skuteč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Kršek Daniel ml. Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Slavík Alexej  Vilémov 12 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0
112 Vašíková Kateřina Jimramov 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
112 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
114 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 7 0 0 1 0 1 1 0 1 1 0
115 Doležal Ladislav Police 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
115 Mičič Bogdan Citonice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
117 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
118 Hnilička Radomír Kunštát 3 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0
119 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
120 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
120 Koten Petr Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
122 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 11 0 0 1 0 0 0 0 1 2 0
123 Kameš Petr Čejov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
123 Kameš Jakub Čejov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
125 Stárek Jan Hamry nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
125 Záškoda Radek Moravské Budějovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
125 Vícha Lukáš Jimramov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
125 Borovka Luboš Vodňany 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
129 Sveřepa Ladislav Pacov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Klempa Zdeněk Přímětice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Petrle Karel ml. Řečice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Kiessling Vít Prostřední Vydří 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Pecher Petr Strakonice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Huserek Pavel Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Kopic Milan Humpolec 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Zich David Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Kuczawski Petr Světlá nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Cícha Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Peťovský Ivan Třebíč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Jirsa Jiří Chmeliště 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Kudláček Václav Náměšť nad Oslavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Hájek Lubomír Lanškroun 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Konečný Jaroslav Zaječí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Slavík Jaromír Humpolec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Mach Martin Jindřichův Hradec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Honková Kristýna Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Popelka Miroslav Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Svobodová Andrea Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Kozák Roman Soutice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Topič Jaromír Humpolec 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Jakeš Miroslav Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Melezínek Vlastimil Polička 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
129 Boháčová Nikola Netín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
155 Raniak Martin Třešť 5 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
156 Matej Jiří Přerov 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
157 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 8 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0
158 Riedl Zdeněk Humpolec 8 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
159 Šuchalová Klára  Markovice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
159 Havránek Radek Čejov 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
159 Chvála Jan  Sezemice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
162 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
162 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
164 Blecha Karel st. Tábor 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Melichar Petr Těchobuz 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Nagirnyi Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Svobodová Adéla Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Padrtka Stanislav ml. Rozsochy 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Krejča Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Bureš Václav Nová Ves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Bělovský Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kulka Štěpán st. Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kobliha Martin Přerov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Konvalina Pavel Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Pešek Jan Chrudim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Zedník Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Černý Radek Třebíč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Burakov Taras 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Votava Jan Věcov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kalášek Jiří Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Živný Miroslav st. Bystřice nad Pernštejnem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kalášek Michal Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kratochvíl Jan Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Šimota Jiří Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Drga Dušan Telč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Valenta Zdeněk Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Cabík Jan Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kubát Lukáš Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Čípa Jaroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Jírovec Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Janů František Nová Ves 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Juráčková Iveta Dolní Svratka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Sedlář Ivan Borová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Prokop Josef ml. Jeníkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Buček Zdeněk Nedvědice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Korbář Jan Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Šimánek Jakub Rouštany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kop Daniel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Zachariáš Oliver Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Dobeš Jiří Rebešovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
204 Vičar Zdeněk Dolní Rožínka 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
205 Honek Josef Olešná 4 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
206 Císař Bohumír Pelhřimov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
207 Novák Josef Ledeč nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
207 Jílek Petr st. Polička 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
207 Šťastný Jaroslav Dalečín 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
207 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
211 Klap Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
212 Šmíd Jakub Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
213 Vik Miroslav Velké Meziříčí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Skalický Tomáš Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Fejt Petr st. Polička 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Šťastný Bohuslav Třebíč 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Štork Dominik Ivančice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Hanzlíček Ivo Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Flanderka Miloš Kolín 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Zavřel Jan Pomezí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Šulc Josef Velké Meziříčí 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Mišovic Jakub Leština 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Prokeš Velká Bíteš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Baló Josef Římov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Sklenář Vojtěch Bohdalec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Sehnal Radomil Dobronín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Musilová Darja Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Šudomová Michaela Malé Tresné 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Závodný Jan Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Malát René 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Hrňák Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Kovanda Karel  Bolinka 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Vymazal Milan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Havlík Jiří Dalečín 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Satorie Josef Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Lněnička Martin Pomezí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Sklenář Tomáš Bohdalec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Nekulová Stanislava Dobroutov 9 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Kuczawski Matouš Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Trnka František Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Fajtl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Kolář Miroslav st. Těchobuz 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
213 Mička Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
246 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
247 Švec Jakub Zhořec 8 0 0 0 0 0 1 2 1 0 1
248 Finda Stanislav Jemnice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
248 Šťastný Milan st. Vitochov 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
250 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
250 Hos Martin Otín 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
252 Stehlík Jaroslav ml. Fryšava pod Žákovou horou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Hegr Matyáš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Koukal Michal Hvozdečko 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Malich Miroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Štolba Dominik Strachujov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Lesák Jiří Chotěboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Kleinbauer Michal Jedlová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Kukeně Tomáš Světlá nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Martinů Jaroslav Polička 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Vícha Adam Jimramov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Ciprys Petr Třebíč 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Adamcová Nikola Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Kříž Josef Jindřichův Hradec 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Hrdlička Ladislav Těchobuz 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Čípa Petr Polička 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Maška Martin Kletečná 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Nešpor Ladislav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Stehlík Petr Fryšava pod Žákovou horou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Casian Ivan Humpolec 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Juračka Hynek Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Kroupa Jiří Předklášteří 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Tvrdý Pavel Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Tomeček Michal Třebíč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Vála Josef Kamenice nad Lipou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Tůma Jakub Rousínov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Novák Petr Čankovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Petrle Karel Řečice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Schwarzberger Pavel ml. Jimramov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Molík Lubomír Citonice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Kučera Petr Sokolnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Chalupa Vít Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Maška Josef Kletečná 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Kovář Michal Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
252 Klípa Pavel st. Nová Bystřice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
287 Veselý Josef Lošany 4 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
288 Matulka Matyáš Jihlava 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
289 Vlachová Lenka Lysice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
290 Růžička Zdeněk Příštpo 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
291 Svárovský David Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Novák Daniel Třebíč 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Kršek Miroslav Nové Město na Moravě 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Klečák Miloslav Onomyšl 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Hanych Jaroslav Dalečín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Pavouk Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Požár Ondřej Měřín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Svatoš Petr Frymburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Rašek Zbyněk Pacov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Lamíš Jan Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Padrtka Radek Rozsochy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Fikar Petr Radostín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Preisler Jaroslav Vír 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Merunka Petr Hamry nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Ficek Petr Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Málek Zbyněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Šťastný Milan ml. Vitochov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Pospíšil Radek Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Tomášek Ladislav Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Drábek Adam 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Kubík Leoš Košetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Ščepka František Humpolec 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
291 Grád Tomáš Žleby 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
317 Svoboda Stanislav st. Čejov 5 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
317 Hošek Stanislav Pacov 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
319 Smutný Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Svoboda Josef Dalečín 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Smutný Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Cheryn Marek Olešnice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Antonín Dalibor 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Martinec Jaroslav Mostiště 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Tecl Petr Tábor 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Kubín Jan Habrovčovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Sedláček David Blanné 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Zvěřinová Ilona Vápensko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Kozák Petr Těchobuz 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Hlaváč Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Svoboda Jiří Pašinka 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Ráček Václav Sokolnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Dostál Josef Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Kavřík Michal Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Tilzer Martin Svitavy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Novotný Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Bačovský Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Pařík Leoš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Šafář Miroslav Kunštát 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Frýzek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Cablk Jan Pravonín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Nedomanská Eliška Čikov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Joska René Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Tomek Jiří Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Munka Zoltán Menhartice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Richtr Pavel Vápensko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Trešl Milan Soběslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Jelínek Petr Vír 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
319 Kouřil Patrik Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
351 Humlíček Richard Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Němec Tomáš Velká Losenice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Osovský Ivo Bohuňov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Strejčovsky Jiří Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Hlaváč Radim Měřín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Neumann Zdeněk Domanín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Podhradský Jan Sulovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Beneš Jiří Cehnice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Kejst Martin Lodhéřov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Kulka Štěpán ml. Jimramov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Patzlt Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Barák Milan Želetava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Žalud Oldřich Zastávka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Horníček Jakub Velké Janovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Bidmon Pavel Korouhev 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Šudoma Jakub Malé Tresné 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Jež Antonín Březí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Stříbrný Michal st. Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Choceňský Miloš 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Vlach Jan Lysice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Roško Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Grádová Denisa  Žleby 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Černý Tomáš Koníkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Poukar Jan Žatec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Vágenknecht Dan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Blahoudek Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Šťáva Libor 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Matějka Jindřich Strakonice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Lokaj Dušan Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Nekula Matěj Dobroutov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Poskočil Petr Dolní Bučice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Kupčík Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Pytlík Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Kotovic Jiří ml. Zubří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Mixa Martin Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Psohlavec Pavel st. Velké Meziříčí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Staněk Václav  Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Nekula František Dobroutov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Kolbábek Petr Radostín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Vávra Miroslav Vír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Kopřiva Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
351 Svoboda Stanislav ml. Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
393 Škoda František Pacov 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
394 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Růžička Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Dubová Kateřina Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Šindelář Karel Dačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Novák Ondřej Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Frank Miloslav Třebovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Vašík Petr Jimramov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Mach Radek Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Red Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Syrovátka Jan Hoskovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Sus Jan st. Potěhy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Peterka Pavel Bystré 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Machek Jan Mikulášov 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Kašpar Karel st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Koudela Jakub Velké Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Horáček Jaroslav Havlíčkův Brod 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Češka Lukáš Němčice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Tkadlec Roman Prosiměřice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Kocián Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Tůma Jiří Rousínov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Svoboda Antonín Kejžlice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Škodová Jarmila Pacov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Janďourek Bohumil Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Bryška Jiří st. Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Konopásek Josef Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Jindra Filip Vír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Gryč Jan Přibyslav 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Peroutka Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Sus Jan ml. Potěhy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Zika Miloslav Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Málek Lukáš Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Koudelka Tomáš Letovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Novotný Petr st. Louka 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Ondráček Libor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Šanda Martin Pelhřimov 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
394 Vídeňský Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.