Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 404 termínů závodů
V minulosti zadáno 5209 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 135 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Fejt Petr st. Polička 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
3 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Šimánek Jakub Rouštany 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kot Hynek Zdislavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ledvinka Martin Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Malý Jiří ml. Korouhev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blecha Miroslav České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bošek Stanislav Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
18 Jirásek Petr  Chotěboř 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
19 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Tatíček Jiří Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Musílek Petr  Chotěboř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Riedl Patrik  Humpolec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Kotovic Jiří ml. Zubří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Komín Vladimír Horní Cerekev 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Hos Martin  Otín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Jašková Aneta Černá Hora 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Beck Milan Prachatice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Bečka Pavel Plevnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Malý Jiří st. Korouhev 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Jirsa Jiří Chmeliště 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Rysl Pavel Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Hanzal Ondřej Želetava 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Slavík Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
46 Průša Vladimír Želetava 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
47 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
48 Mokrá Jana  Najdek 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
49 Matějka Jindřich Strakonice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Hnulík Svatopluk Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Neumann Zdeněk Domanín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Břeň Zdeněk Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Doležán Vladimír  Chotěboř 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
59 Škoda František Pacov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
60 Svárovský David Humpolec 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
61 Kovář Michal Třešť 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Satorie Jan Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Kolář Michal Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Snášel Radek Černá Hora 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Šoustarová Karolína Lísek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Matej Jiří Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Nešpor Ladislav Třešť 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Satorie Josef Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Vondra Aleš Lučice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Smejkal Adam Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Bidmon Karel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Dostál Vít Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
75 Papoušek Ivan Hostim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Farka Martin Čejov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Smítka Josef ml. Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Matulka Matyáš  Jihlava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Nikl Michal Polička 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Gryč Jan  Přibyslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Miček František Křetín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Šťastný Milan st. Vitochov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Doležán Nikola  Dačice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
75 Kotovic Jiří st. Zubří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
88 Košina Pavel Domanín 3 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
89 Pipek Jan Lučice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Mička Filip Světnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Černoch Jiří Vrchotovy Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Marek Petr Maleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Kukeně Tomáš Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Pěta Josef Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Pěta Jiří Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Vencálek Miloslav ml. Slavkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
100 Semerád Vladislav Benešov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Brzoň Matěj Kožlí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Bareš Vladimír  Slepotice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Beck Jiří Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Prchal Jan Lučice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Hebelka Martin Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Hegr Miroslav Korouhev 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
100 Štork Dominik Ivančice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
113 Svoboda Stanislav st. Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Tomáš Břetislav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Peťovský Ivan Třebíč 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Kučavský 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Soukup Vlastimil Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Choutková Klára Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Freisleba Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Veselý Rostislav Jemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Bednář Jakub Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Matal Karel Černá Hora 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
113 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
125 Maška Martin Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Moravec Pavel Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Sedlák Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Slavík Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Sláma Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Slavík Jakub Vilémov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Maška Josef Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Jarušinský Michal Korouhev 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Sobotka Jiří ml. Sobětuchy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Schmid David Dačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
125 Tvrdý Pavel Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.