Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 10290 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 1005 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER926027931.00
2Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER518218236.40
3Janouch Miroslav Všechlapy918018120.11
4Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště616916928.17
5Jiřík MiroslavMiškovice515715731.40
6Vágenknecht Jiří Pardubice515515531.00
7Rubina Vladimír Liblice815215219.00
8Zoul ArturŽatec414814837.00
9Olbrich Jakub Bechov514714729.40
10Charvát Lukáš ČernčiceRebels team514014028.00
10Záhora Petr BžanyBezrybky614014023.33
12Ježek Martin Předměřice nad Jizerou613613622.67
13Vorlíček FrantišekKostomlátky613513522.50
14Haincová JanaStaré Ouholice813413416.75
15Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER512212224.40
15Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové412212230.50
15Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno412212230.50
18Turský Jindřich Krchleby812112115.13
19Zlechovec Stanislav st.Rakovník411911929.75
20Šmídl JanRoztoky u Prahy611811819.67
21Klečák Miloslav Onomyšl711711716.71
21Váňa Tomáš ZlosyňRebels team511711723.40
23Kovář MartinKladruby411511528.75
24Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště611211218.67
25Synek Martin ChoceňHungerfish team411011027.50
26Kaňák PetrBohouňovice610910918.17
27Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24410810827.00
27Melvald Jaroslav Suchdol u Kutné Hory910810912.11
29Mareš VladimírPraha810710713.38
30Olbrich Petr ml. Bechov410610626.50
31Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team5999919.80
32Weigend AlešMladá Boleslav3969632.00
33Pekárek StanislavLouny3949431.33
34Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši4929223.00
34Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team6929215.33
36Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno3898929.67
36Sudík MiloslavKochánky3898929.67
36Zoul MarekŽatec3898929.67
39Pišna CelestýnKamenice6888814.67
39Richter Dalibor Rumburk3888829.33
39Würz Dalibor Hořesedly4888822.00
42Hurt MartinZbraslavice4878721.75
43Mackura Zdeněk PerninkBezrybky6838313.83
44Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2828241.00
44Klich VáclavRakovník3828227.33
46Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team4818120.25
47Mareš LadislavPraha6808013.33
48Beneš KarelBílina4797919.75
49Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši3787826.00
49Perout Josef PerštejnBezrybky3787826.00
51Baloun Roman ml.Heřmanův Městec2777738.50
51Peterka JaroslavČeská Lípa2777738.50
51Pánek PetrRakovník4777719.25
54Roušal Luděk NeratoviceFishing team Severočeši5757515.00
55Kovačka JosefRatboř4747418.50
56Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3737324.33
57Horák PavelŽiželice3727224.00
57Kolčava TomášSmolnice2727236.00
59Halamka MartinDobrá Voda2717135.50
60Bauer František Karlovy VaryKocanda team6707011.67
60Jedlička JiříPraha2707035.00
60Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem2707035.00
63Cuhorka JiříPřelouč2696934.50
64Chýle PetrBílina2686834.00
64Münzer Josef Nové Sedlo2686834.00
66Baloun Roman st.Heřmanův Městec2666633.00
66Cuhorka AlešPřelouč2666633.00
66Doležal Lambert Žďár nad SázavouŽďárští dravci 2666633.00
66Zeman Luboš SemilyJizera 242666633.00
66Šilhavý StanislavTřemošná2666633.00
71Mareš PavelPraha6646410.67
71Ortman Michal2646432.00
73Hrubý Stanislav ml.Suchomasty2636331.50
73Hruška Jiří2636331.50
75Novotný Petr ZámrskTorpedo team2626231.00
75Zdráhala Petr Všejany5626212.40
77Kvasnička Martin st.Kolín2616130.50
77Pospíšil Patrik2616130.50
79Děček MilanSloveč3606020.00
79Shershen Volodymyr PrahaDnister feeder team3606020.00
79Vydra MartinOstrov2606030.00
79Šnicer Petr Veltěže2606030.00
83Jánošíková Emma Liberec2595929.50
83Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team2595929.50
85Adamczuk JanuszHostokryje2585829.00
85Dvořák JanBakov nad Jizerou2585829.00
85Roudnický VáclavKochánky3585819.33
85Čori Petr Chodová Planá3585819.33
89Houser OtakarVšechlapy2565628.00
89Mach Václav Pernink3565618.67
89Šindler KarelLovosice2565628.00
92Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team655559.17
93Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště4545413.50
93Kudry Marek Cerhenice4545413.50
93Vlasta TomášBakov nad Jizerou2545427.00
96Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2535326.50
96Vaníček Radek3535317.67
98Mikolášik ZdeněkÚmyslovice2525226.00
98Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouŽďárští dravci 2525226.00
100Adamovič AndreasPečky2515125.50
100Lát JiříČeská Lípa2515125.50
100Novotný Jiří ZámrskTorpedo team2515125.50
100Svatoň RadekPřílepy2515125.50
100Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod3515117.00
100Zrnová JitkaBenešov4515112.75
100Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno3515117.00
107Krejčí PetrKněževes3505016.67
107Krupka JiříTelce2505025.00
107Netík JiříKostomlaty nad Labem3505016.67
107Vrzák JaroslavHostivice3505016.67
111Pohnán JanPraha3494916.33
111Suchý Denis2494924.50
113Bílek MilanZlosyň4484812.00
113Jireš MatyášBakov nad Jizerou2484824.00
115Michálek Jan Otovice547479.40
116Kubeš JaroslavKoštice3464615.33
116Novák Pavel2464623.00
118Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team3454515.00
118Ticháček VáclavHavlíčkův Brod2454522.50
120Čtverák JaroslavRoudnice nad Labem2444422.00
121Dufek VojtěchMladá Boleslav2434321.50
121Tošer JaroslavÚstrašín2434321.50
123Bulak Serhiy PrahaDnister feeder team2424221.00
123Eder VlastimilBrozánky2424221.00
123Řípa AlešHeřmanův Městec2424221.00
126Jirsa JiříChmeliště3414113.67
126Kulhavý PavelPěčice2414120.50
126Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team1414141.00
126Pýcha HynekSkryje3414113.67
126Rudolf JaroslavVrdy2414120.50
126Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2414120.50
126Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové1414141.00
133Brendl Patrik Lanškroun1404040.00
133Havlíček LukášVejprty1404040.00
133Novák PavelÚžice1404040.00
133Němeček PavelPraha2404020.00
133Pečta Radek ml.Třebíč1404040.00
133Tkáč MilanKolín1404040.00
133Tošovský AntonínBělá pod Bezdězem3404013.33
133Tošovský PetrBělá pod Bezdězem3404013.33
133Váňa MichalVepřek1404040.00
133Černý Jan Pardubice1404040.00
143Honc JosefRumburk2393919.50
143Hozák VáclavMnichovo Hradiště1393939.00
143Hrdina JiříNiměřice1393939.00
143Hrubeš Libor Týniště nad OrlicíBlack Fish team3393913.00
143Jindřich ŠtěpánMělník1393939.00
143Kučera JiříRakovník1393939.00
143Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241393939.00
143Vnouček StanislavPraha3393913.00
151Drápal VlastimilJindřichův Hradec2383819.00
151Hradecká SarahUhříněves1383838.00
151Klement Ondřej1383838.00
151Klih Václav1383838.00
151Laža Petr1383838.00
151Mergl JakubHeřmanův Městec1383838.00
151Sýkora DavidRakovník1383838.00
158Bartoševski BartošKněžmost1373737.00
158Kratochvíl BohumilLiblice2373718.50
158Moravec PavelČejov1373737.00
158Nedobitý Marek1373737.00
158Takács PavelSvětnov1373737.00
158Závodský PetrDačice1373737.00
164Borový LuděkLibčice1363636.00
164Bočková Alžběta1363636.00
164Danko ArnoštBrozánky3363612.00
164Doležal JanBělá pod Bezdězem1363636.00
164Holzbauer Lukáš1363636.00
164Novotný PetrPřerov nad Labem1363636.00
164Pešek MatějZdeslav1363636.00
164Porazík Václav KolešovRebels team3363612.00
164Šmíd ZbyněkKolešov1363636.00
164Šrámek DušanTýnec nad Labem1363636.00
164Švejda JaroslavKutná Hora1363636.00
175Bouma ŠtěpánKounice1353535.00
175Děček TadeášMěstec Králové1353535.00
175Franěk Robert TrutnovJizera 241353535.00
175Hubička TomášBrloh1353535.00
175Kratochvíl RadimChlumec nad Cidlinou1353535.00
175Liščák JanLubná2353517.50
175Mašita PetrPovrly1353535.00
175Mendl RadekTelč2353517.50
175Sixta TomášTýnec nad Labem2353517.50
175Sobotka Josef Perštejn2353517.50
175Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1353535.00
175Šlesinger MartinRakovník1353535.00
175Šmíd JanKolešov1353535.00
175Šťastný JanMnichovo Hradiště1353535.00
189Chvalkovský Ondřej1343434.00
189Děček AntonínMěstec Králové2343417.00
189Ginzl RadislavBakov nad Jizerou1343434.00
189Hadžala JanOdolena Voda1343434.00
189Hlaváč OtoKosmonosy1343434.00
189Lev Radek1343434.00
189Průša JaroslavMnichovo Hradiště1343434.00
189Pásler MilošMiřetice1343434.00
189Staněk PetrSmečno1343434.00
189Studničný DanielBuda1343434.00
189Zdráhala LudvíkHranice na Moravě534346.80
200Bertok MilanDublovice2333316.50
200Blechta JakubVeselá u Mnichova Hradiště1333333.00
200Král PavelHavlíčkův Brod1333333.00
200Málek VítHorní Podluží1333333.00
200Puschar ViktorPraha1333333.00
200Půta JiříPlzeň1333333.00
200Řezáč TomášMladá Boleslav2333316.50
200Šolta ZdeněkChlumec nad Cidlinou1333333.00
208Adamčuk JanRakovník1323232.00
208David Martin st.Rakovník3323210.67
208Dvořák PetrRakovník1323232.00
208Hložek FrantišekBílina2323216.00
208Holub JiříDoksy2323216.00
208Hrdlička JaroslavMariánské Lázně1323232.00
208Kympl LukášZlosyň1323232.00
208Macal KarelVeltrusy1323232.00
208Provazník JakubBarchov1323232.00
208Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 1981323232.00
208Slobodzian TobiášBakov nad Jizerou1323232.00
208Smola Pavel BudíkovBig Fish Jihlava1323232.00
208Špína JiříValdice1323232.00
221Borovička Pavel1313131.00
221Chrenovský MilanDrnholec1313131.00
221John MiroslavRoudnice nad Labem2313115.50
221Kubát FrantišekBělá pod Bezdězem1313131.00
221Mastník LuděkNelahozeves2313115.50
221Mouchová Eliška1313131.00
221Novotný Vladimír1313131.00
221Olbrich Petr st.Bechov1313131.00
221Omamik JánPlzeň1313131.00
221Petr Václav ml.1313131.00
221Picek Jaroslav st.Rakovník1313131.00
221Pohl Vladimír2313115.50
221Schingler KarelLovosice3313110.33
221Smítka Josef st.Kaňk2313115.50
221Vedral Radek1313131.00
221Zeman VojtěchBakov nad Jizerou1313131.00
221Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2313115.50
238Beneš Karel1303030.00
238Berecz Peter2303015.00
238Brož Matyáš1303030.00
238Horák PavelŽíželice3303010.00
238Kaminský Jaroslav Frýdštejn2303015.00
238Merenus ŠtěpánČáslav1303030.00
238Mokrý JanUhlířské Janovice430307.50
238Navrátilová ElaKutná Hora1303030.00
238Pišinger PatrikKralupy nad Vltavou1303030.00
238Rulík Tomáš1303030.00
238Vegricht MartinPraha1303030.00
238Vrla VladimírBrandýs nad Labem1303030.00
238Šašek JaroslavStránecká Zhoř1303030.00
251Blažek MartinHoroměřice1292929.00
251Boumová BáraKounice1292929.00
251Císař Michal1292929.00
251Danyi KateřinaBrodce1292929.00
251Dopita KryšpínRoztoky u Prahy1292929.00
251Drahorád Filip1292929.00
251Kadlec VratislavBenátky nad Jizerou1292929.00
251Kolejňák RadimChodov2292914.50
251Kosina RomanVeselí u Přelouče2292914.50
251Koutný LubomírZaječice1292929.00
251Kuczawski PetrSvětlá nad Sázavou1292929.00
251Novotný TomášŘíčany1292929.00
251Odstrčilík TadeášDolní Bousov2292914.50
251Pekař JaroslavKamenice nad Lipou1292929.00
251Polák Martin1292929.00
251Strouhal MartinPraha1292929.00
251Šanda JanBílé Vchýnice1292929.00
251Šnajdr ZdeněkPředměřice nad Jizerou2292914.50
269Antoš MarekBěchary1282828.00
269Balcar TomášVeselá u Mnichova Hradiště1282828.00
269Burak Oleh PrahaDnister feeder team328289.33
269Chvalkovský Tomáš1282828.00
269Fencl Petr st.Kolín1282828.00
269Halíř Lukáš ml.Osek1282828.00
269Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1282828.00
269Kárník PetrBílé Vchýnice1282828.00
269Macal OndřejVeltrusy1282828.00
269Rob PavelPřelouč1282828.00
269Staněk Richard1282828.00
269Vach MatějKněžmost1282828.00
269Vecko DominikMěstec Králové1282828.00
269Vojta JanProtivín1282828.00
269Wittvar Zdeněk st.Vrdy1282828.00
284Beránek JaroslavSvětlá nad Sázavou1272727.00
284Böhm František st.Chrastava1272727.00
284Danyi PatricieBrodce1272727.00
284Jícha LuděkSmilovice2272713.50
284Kovář JanKladruby1272727.00
284Koštálek JiříOplany1272727.00
284Loužil JanKutná Hora1272727.00
284Novotný PetrPraha1272727.00
284Němec Jan.1272727.00
284Pecold PetrChotusice1272727.00
284Prokeš MilanLibochovice1272727.00
284Pšenička Radek1272727.00
284Roud Václav1272727.00
284Slanař JosefPanenský Týnec2272713.50
284Trhoň Vojtěch1272727.00
284Urlich Libor1272727.00
284Varadi Miroslav Nová Farma327279.00
301Borovský TomášŘíčany1262626.00
301Brázda AntonínKounice1262626.00
301Císař Ondřej1262626.00
301Halíř LukášOsek1262626.00
301Hrdina MarekBělá pod Bezdězem1262626.00
301Hrubý Stanislav st.Králův Dvůr2262613.00
301Moravec VáclavHostín1262626.00
301Nitsche ViktorVrchovina1262626.00
301Novák JosefSvijany1262626.00
301Peca Jiří1262626.00
301Picek Jaroslav ml.Rakovník1262626.00
301Tůma MatějHořany1262626.00
301Vicher MilanPlzeň1262626.00
301Vidiečan Břetislav1262626.00
301Váňa JindřichPraha2262613.00
301Zavřel JanPomezí1262626.00
317Beneš ZdeněkPeruc1252525.00
317Charvát AdamLibočany1252525.00
317Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava1252525.00
317Dušek JanKutná Hora1252525.00
317Dvořák TomášRakovník325258.33
317Eichler MiloslavČeská Kamenice1252525.00
317Holčák RadekBarrandov1252525.00
317Hulcr VáclavKladno1252525.00
317Hájek JakubBakov nad Jizerou1252525.00
317Klement Antonín Chranišov425256.25
317Michálková Tereza Otovice425256.25
317Petružálek JiříPlotiště nad Labem2252512.50
317Sus Jan st.Potěhy1252525.00
317Zahradník RomanPelechov1252525.00
317Zdobina ZdeněkBakov nad Jizerou1252525.00
317Černý Radek1252525.00
333Bernát Petr1242424.00
333Blecha Miroslav ml.Počátky1242424.00
333Brož JanChrastava1242424.00
333Brázda TomášBřežany1242424.00
333Charvát MartinMilčice2242412.00
333Eliáš ŠimonGrunov1242424.00
333Gábor Daniel1242424.00
333Kubišta ŠimonChlumec nad Cidlinou1242424.00
333Netolický PavelKutná Hora1242424.00
333Plejerová Martina1242424.00
333Rödlová HanaSmolnice1242424.00
333Sýkora David1242424.00
333Vágenknecht DanPardubice1242424.00
333Zvoník JakubKobylníky1242424.00
333Čermák Eliáš Votice-Srbice1242424.00
348Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1232323.00
348Anderle Roman1232323.00
348Benda PavelMělník1232323.00
348Bubla RudolfPoříčany1232323.00
348Bydžovský JosefKroučov1232323.00
348Chýle KarelDolní Zálezly1232323.00
348Hart PavelHořice v Podkrkonoší1232323.00
348Herlík David1232323.00
348Jandourek MartinStará Boleslav1232323.00
348Krtek Radovan1232323.00
348Paulusová NatalieNový Bor1232323.00
348Pešek Michal st.Řeřichy1232323.00
360Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni2222211.00
360Furthner JanBečváry2222211.00
360Haluza PetrZbraslav2222211.00
360Jareš Petr1222222.00
360Komárek MartinHavlíčkův Brod2222211.00
360Kovář MartinTřešť1222222.00
360Kvapil PetrValdice1222222.00
360Novák JosefŽďár1222222.00
360Rédlová Hana1222222.00
360Stražák BohumilČeský Brod2222211.00
360Strouhal PatrikPraha1222222.00
360Stýblo KarelTýnec nad Labem1222222.00
360Voráčkova Tereza1222222.00
360Zinek Ondřej1222222.00
360Černoch JiříVrchotovy Janovice1222222.00
360Žejdlík JiříKounice1222222.00
360Žitník ZbyněkBělá pod Bezdězem1222222.00
377Janoušek Václav2212110.50
377Jelínek MatějDymokury1212121.00
377Kochleffl PetrikSenomaty1212121.00
377Kohut MykolaMirovice1212121.00
377Poskočil PetrDolní Bučice1212121.00
377Stará IrenaSobíňov1212121.00
377Sychra VladimírJenišovice2212110.50
377Vrzal TomášPečky321217.00
377Vykydal Vojtěch1212121.00
377Zemanová SoňaZruč nad Sázavou2212110.50
377Zvěřina PavelKladno1212121.00
377Ševčík BořivojZlosyň1212121.00
377Šimáček JanMladá Boleslav1212121.00
377Žďánský KryštofBělá pod Bezdězem1212121.00
391Drahorád Jakub1202020.00
391Grimm MikulášBakov nad Jizerou1202020.00
391Horáček DanielVlastějovice1202020.00
391Kvasnička Martin ml.Kolín1202020.00
391Linhart Jan ml.Mladá Boleslav1202020.00
391Malý KarelMladá Boleslav1202020.00
391Miklian RomanPetrovice2202010.00
391Procházka JanKounice1202020.00
391Skoupý Dominik1202020.00
391Vitriv VolodymyrPraha1202020.00
391Vojáček ZdeněkVilémov1202020.00
391Zahradník MichalPelechov1202020.00
403Cón LukášSloveč1191919.00
403Horáček RadimVlastějovice1191919.00
403Hálek Daniel1191919.00
403Klečák MartinKutná Hora1191919.00
403Kovář JiříKladruby1191919.00
403Krausová EliškaJablonec nad Nisou1191919.00
403Starý LubošSobíňov1191919.00
403Šafařík JaroslavPraha219199.50
411Back Tobias1181818.00
411Boček MichalKolín1181818.00
411Bury JanPostoloprty1181818.00
411Havel LukášTis1181818.00
411Macháček Jan1181818.00
411Mašita StanislavPovrly1181818.00
411Musil MilanKladruby1181818.00
411Myška KarelHluboký Důl1181818.00
411Petržílka VlastimilVojkovice1181818.00
411Pikali ImrichVavřinec318186.00
411Schmid DavidDačice1181818.00
411Syrový FrantišekStratov218189.00
411Vodvářka MatyášKrakovany1181818.00
411Vojáček TomášDolní Sokolovec1181818.00
425Barták PetrBělušice1171717.00
425Blecha Miroslav st.Počátky1171717.00
425Daňhel JanBělá pod Bezdězem1171717.00
425Dostál AlešKolín1171717.00
425Dudáš JanŘeřichy1171717.00
425Gonov AlexPraha1171717.00
425Gruber TomášTýnec nad Labem1171717.00
425Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team1171717.00
425Jirout Aleš1171717.00
425Jón Richard ChlumJizera 24217178.50
425Klusáček JanPraha1171717.00
425Novák VladislavMnichovo Hradiště1171717.00
425Plaček RomanZásmuky217178.50
425Sobotka JiříRoudnice nad Labem1171717.00
425Štafurik DanielŘíčany217178.50
440Chválová Lubica SezemiceHungerfish team216168.00
440Effler TomasBělá pod Bezdězem1161616.00
440Eichler TomášBělá pod Bezdězem1161616.00
440Funda Petr st.Kutná Hora1161616.00
440Hendrich LukášJiříkov1161616.00
440Hrubeš LiborRadčice1161616.00
440Kopecký JosefPraha1161616.00
440Krym PetrKladruby1161616.00
440Král Vojtěch ml.Kostelec nad Černými Lesy1161616.00
440Mojžíš Lukáš České Budějovice1161616.00
450Adamovič AlexPečky215157.50
450Brůna JanRumburk1151515.00
450Chábera RadekMlékovice1151515.00
450Chýle OldřichBílina1151515.00
450Daňhel MilanBělá pod Bezdězem1151515.00
450Jandourek TomášStará Boleslav1151515.00
450Kubový VladimírMěstec Králové1151515.00
450Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1151515.00
450Pacák Marek1151515.00
450Patzner Marek1151515.00
450Skořepa AdamBělušice1151515.00
450Studnička Richard1151515.00
450Stýblová IvetaTýnec nad Labem1151515.00
450Tůma Filip1151515.00
450Vrábel PavelChlumín215157.50
450Štolovský MichalDolní Bousov215157.50
466Dvořák PetrRakovník214147.00
466Horálek MiroslavHabartov1141414.00
466Hrdlička JiříBělá pod Bezdězem1141414.00
466Kapatsyna Mykyta1141414.00
466Krmenčík MilanKochánky1141414.00
466Loudil JaroslavLysá nad Labem1141414.00
466Odstrčilík HubertDolní Bousov1141414.00
466Smítka Josef ml.Kaňk1141414.00
466Svatoš Petr1141414.00
466Tejnecký MiroslavZbraslavice414143.50
466Zíma BořivojRohovládová Bělá1141414.00
477Adamec JakubHostivice1131313.00
477Batho KryštofVeliká Ves1131313.00
477Hlaváček LadislavVeselá1131313.00
477Horáková GabrielaJablonec nad Nisou1131313.00
477Hovorka AntonínŽabonosy213136.50
477Macák Samuel1131313.00
477Paluzka JosefLiblice1131313.00
477Pařízek MilošBenátky nad Jizerou1131313.00
477Pivný Matyáš1131313.00
477Slavík AlexejVilémov1131313.00
477Temr MiroslavKounice1131313.00
477Vodhánělová AdélaDolní Bousov1131313.00
477Čmugr TomášVelký Šenov1131313.00
490Adam Štěpán1121212.00
490Haluza JosefZbraslav212126.00
490Horáček VojtěchPřelouč1121212.00
490Kareš Jan1121212.00
490Kianičková JitkaPeruc212126.00
490Kuczawski MatoušSvětlá nad Sázavou1121212.00
490Maňák DanielStarý Kolín1121212.00
490Odvářka PetrPohořelice1121212.00
490Rampousek Jan1121212.00
490Staněk Vít1121212.00
490Svoboda Michal Kralupy nad Vltavou1121212.00
490Tauberová GabrielaŘevnice1121212.00
490Tuček OndřejMnichovo Hradiště1121212.00
490Vavruška MartinSudoměř1121212.00
490Zdvihal JiříPraha1121212.00
490Zelenková MilušeHořesedly1121212.00
490Štěpánek AdamDolní Bousov1121212.00
507Adamovič JiříPečky311113.67
507Dušek VítězslavLitoměřice1111111.00
507Havel JaroslavKladruby1111111.00
507Herlík Miroslav1111111.00
507Hlaváč Marek st.Mladá Boleslav1111111.00
507Hájek PetrBakov nad JIzerou1111111.00
507Klusáček AntonínPraha1111111.00
507Lenc TomášMalešov1111111.00
507Paulus PatrikHorní Počaply1111111.00
507Vaněk MichalLitoměřice1111111.00
517Burda JiříMnichovo Hradiště1101010.00
517Hrubeš PetrRokycany1101010.00
517Kopecký OndřejBakov nad JIzerou1101010.00
517Krejčí MilanPraha1101010.00
517Pleskot Jan HrobiceHrobické vydry1101010.00
517Rösler TomášMnichovo Hradiště1101010.00
517Semerád VladislavTýnec nad Sázavou1101010.00
517Skoupý Damián1101010.00
517Techlovský JiříSloveč1101010.00
517Vnouček Petr ml.Praha1101010.00
517Štěpánek MatějDolní Bousov1101010.00
528Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1999.00
528Fiedler OndřejRasochy1999.00
528Fišer JiříHořesedly1999.00
528Gonov FilipPraha1999.00
528Hovorka JaroslavChlumec nad Cidlinou1999.00
528Kindl JanHorní Bousov1999.00
528Mišovic JakubČáslav1999.00
528Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team1999.00
528Suchý David1999.00
528Vangr Stanislav1999.00
528Veselý Tomáš1999.00
528Zeman JanBakov nad Jizerou1999.00
540Balada FilipPřelouč1888.00
540Dlask OndřejRohatsko1888.00
540Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava1888.00
540Kapatsyna Mykola1888.00
540Laitner Šimon1888.00
540Nitsche MartinVrchovina1888.00
540Ondráček Kamil Žďár nad SázavouŽďárští dravci 1888.00
540Pleskotová KristýnaHrobice1888.00
540Pátek DavidKrálův Dvůr1888.00
540Tomšů SvatoplukMladá Vožice1888.00
540Tůma Štěpán1888.00
540Šlégr Jiří1888.00
540Šourek KryštofRohatsko1888.00
553Adamec MichalSvětlá nad Sázavou1777.00
553Filko JanBělá pod Bezdězem1777.00
553Hazdra PavelSoutice1777.00
553Hájková EsterBakov nad JIzerou1777.00
553Jansa Jaroslav1777.00
553Král Jaroslav st.Kovanice1777.00
553Ničpan Peter1777.00
553Novotný ZdeněkZbraslavice1777.00
553Pleskotová AnnaHrobice1777.00
553Podlaha AdamBeroun1777.00
553Porazík Jakub KolešovRebels team2773.50
553Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni2773.50
565Chvála Petr SezemiceHungerfish team1666.00
565Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1666.00
565Holman KristiánČeský Dub1666.00
565Hora František st.Václavy1666.00
565Kolpaský JanZlosyň1666.00
565Komenda Aleš1666.00
565Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team1666.00
565Kuntoš PatrikRohatsko1666.00
565Kříž MilanBakov nad Jizerou1666.00
565Nedvěd VáclavMockovice1666.00
565Pechová Veronika PúchovHrobické vydry1666.00
565Pešek Michal ml.Řeřichy1666.00
565Piroutek MartinDolní Bousov1666.00
565Pleskot Jan ml.Hrobice1666.00
565Ponocný Radomír ml.Česká Lípa1666.00
565Procházka Milan1666.00
565Richtr PavelVápensko1666.00
565Stránský JiříNymburk1666.00
565Švára RadekČáslav1666.00
584Babka PavelChloumek1555.00
584Brendlová PetraLanškroun1555.00
584Mazur MatyášMladá Boleslav2552.50
584Nimko MarianPraha1555.00
584Paclt PavelPraha1555.00
584Pavlíček Petr1555.00
584Ponocná BarboraČeská Lípa1555.00
584Turský Jiří1555.00
592Adam JaroslavDolní Bousov1444.00
592Bauer JiříKunštát1444.00
592Blatný PetrRumburk1444.00
592Bury Jan ml.Postoloprty1444.00
592Hamouz ZdeněkČeská Lípa1444.00
592Hrdlička PetrHrubý Jeseník1444.00
592Loužil VítKutná Hora1444.00
592Macák Tomáš1444.00
592Michálek Jan1444.00
592Vaněk MatyášHorní Bousov1444.00
592Zvoník BedřichKobylníky2442.00
603Bezděch KarelStaňkov1333.00
603Krejčík PetrHeřmanův Městec1333.00
603Masaryk TomášBakov nad Jizerou1333.00
603Minařík JaroslavTřemošnice1333.00
603Nesládek PavelKounice1333.00
603Novák RobertStříbrná Skalice1333.00
603Pešek JiříŘeřichy3331.00
603Pešek PetrZdeslav1333.00
603Plzák KevinKralupy nad Vltavou1333.00
603Plášek MilanPoštovice1333.00
603Prchlý JanBakov nad Jizerou1333.00
603Rychetský Petr1333.00
603Světnička PetrPraha1333.00
603Topinka MiroslavSenomaty1333.00
603Veselý MichalMladá Boleslav1333.00
603Vlk PetrRumburk1333.00
603Volák MilanBakov nad Jizerou1333.00
603Wohland RobertBělá pod Bezdězem1333.00
603Černohorský PavelRakovník3331.00
622Beneš Miroslav2221.00
622Chromela MarekVelká Lhota1222.00
622Dlask TomášMladá Boleslav2221.00
622Hos MartinOtín2221.00
622Kopřiva JosefHříškov2221.00
622Lochman MatoušMartinice1222.00
622Lísner Tomáš2221.00
622Novotný Michal1222.00
622Novotný VojtěchPoďousy2221.00
622Pavlovčíková PetraMnichovo Hradiště2221.00
622Peťovský IvanŽeletava1222.00
622Pohl David2221.00
622Ponocný RadomírČeská Lípa1222.00
622Rozum PavelTřemošná2221.00
622Zaňka MatějPříbram2221.00
622Čermák LukášLibčice2221.00
638Adam MartinDolní Bousov1111.00
638Adamcuk JanPřílepy1111.00
638Adame Adam1111.00
638Adamec Adam1111.00
638Adamec LukášČernošice1111.00
638Angelov JanBřezovice1111.00
638Arazim VlastimilNeratovice1111.00
638Bartoš Radek1111.00
638Barták OliverBělušice1111.00
638Batěk Miroslav1111.00
638Bauer LuděkKunštát1111.00
638Baše Rostislav1111.00
638Bela Pavel1111.00
638Beneš Jiří1111.00
638Berzot Milan1111.00
638Bezvoda Daniel1111.00
638Bidman Michal1111.00
638Bild Jiří1111.00
638Bičiště Matěj1111.00
638Bičišťová Veronika1111.00
638Blažek TomášHoroměřice1111.00
638Bláha MarekBakov nad JIzerou1111.00
638Bláha ŠimonBakov nad Jizerou1111.00
638Borovka LubošVodňany1111.00
638Borovíčka ZdeněkBělušice1111.00
638Bouda Jiří1111.00
638Bouma JanKounice1111.00
638Brendlová KláraLanškroun1111.00
638Bros JosefKolín1111.00
638Brožková MichaelaLitomyšl1111.00
638Brtek MichalSadská1111.00
638Bureš Pavel1111.00
638Bártík Jan1111.00
638Březina JanStarý Kolín1111.00
638Chourová Kristýna1111.00
638Chrastil TomášKolín1111.00
638Chuchvalec IvanLibenice1111.00
638Chuchvalec TomášHlízov1111.00
638Cimburek FrantišekKameničky1111.00
638David Miroslav st.Rakovník1111.00
638Doležalová AndreaOdolena Voda1111.00
638Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1111.00
638Domania VojtěchRoztoky u Prahy1111.00
638Domanský DavidKutná Hora1111.00
638Drož Matěj1111.00
638Drábek JiříMnichovo Hradiště1111.00
638Drábek LukášVeltruby1111.00
638Dubš Jakub1111.00
638Duda Martin1111.00
638Dupák Pavel1111.00
638Dušek IvanKolín1111.00
638Dušek Vladimír1111.00
638Dvořák Bohumil1111.00
638Dvořák Martin1111.00
638Dvořák TomášČervené Pečky1111.00
638Dvořák VladimírNeratovice1111.00
638Dvořáček David1111.00
638Dvořáček Jakub1111.00
638Dvořáček Karel1111.00
638Efflerová EmaBělá pod Bezdězem1111.00
638Eis JosefMladá Boleslav1111.00
638Erbrt TomášVeselá u Mnichova Hradiště1111.00
638Falta Daniel1111.00
638Faltýn JakubCírkvice1111.00
638Ferenc JosefMladá Boleslav1111.00
638Fidrich Miroslav1111.00
638Filip Miroslav st.1111.00
638Filonenko Igor1111.00
638Flekal Josef1111.00
638Forgač LukášLouny1111.00
638Fridrich Josef1111.00
638Friedrich Josef1111.00
638Frič JakubSobotka1111.00
638Fürst Michal1111.00
638Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši1111.00
638Halabrín Jan1111.00
638Hanuška JaroslavTřemošnice1111.00
638Hanzl AntonínNymburk1111.00
638Hanzl ZdeněkNymburk1111.00
638Hanzlík VladimírNové Dvory1111.00
638Havlát Jan1111.00
638Havlíček Lukáš1111.00
638Hlaváček Vojtěch1111.00
638Hnízdil Karel1111.00
638Hofta JiříBělá pod Bezdězem1111.00
638Holan Ludvík1111.00
638Hora PřemyslMladá Boleslav1111.00
638Horvát Miroslav1111.00
638Horčík Ladislav1111.00
638Hotovec ZdeněkŘepín1111.00
638Hotový JiříMost1111.00
638Hozák MatějBakov nad JIzerou1111.00
638Hořčík Alois1111.00
638Hrabák LukášPanenský Týnec1111.00
638Hrabě FrantišekRumburk1111.00
638Hranička JaroslavLitoměřice1111.00
638Hrdlička AloisMšeno1111.00
638Hrdlička AntonínMšeno1111.00
638Hricík JanKamenný přívoz1111.00
638Hrtáň MilanJakub1111.00
638Hudeček BedřichOdolena Voda1111.00
638Hudeček FrantišekChýšť1111.00
638Huler Václav1111.00
638Hulicius DominikMšeno1111.00
638Hurban LukášTěchobuz1111.00
638Icha ZdeněkHavlíčkův Brod1111.00
638Jakoubek PavelNymburk1111.00
638Jandourek PetrVyšehořovice1111.00
638Janoušek JanKutná Hora1111.00
638Janoušek JiříHořešovice1111.00
638Jaruněk Josef1111.00
638Jarý MarekKarlovy Vary1111.00
638Jechová Olga AnežkaNymburk1111.00
638Jedlička AntonínSvijany1111.00
638Jedlička HynekSvijany1111.00
638Jelínek JosefHradišťko1111.00
638Jiránek MartinSychrov1111.00
638Jiránek RobinRadvanovice1111.00
638Jonák Martin1111.00
638Jonáš MiroslavJiřice1111.00
638Jurkovič AloisŽatec1111.00
638Juřena ZdeněkOstrov1111.00
638Kadeřábek MilanLošany1111.00
638Kaiser MiroslavMšeno1111.00
638Kaniak SamuelRohatsko1111.00
638Kaplan MatějHlinsko1111.00
638Kappi JosefNové Zámky1111.00
638Karabáček JiříGolčův Jeníkov1111.00
638Kauřík MilanČervené Pečky1111.00
638Kazda JanNýrsko1111.00
638Klekner Patrik1111.00
638Koblížek MiloslavČeský Brod1111.00
638Kochlefl Patrik1111.00
638Kocourek PetrČerníny1111.00
638Kolda MichalPraha1111.00
638Kolitsch MatějPernink1111.00
638Kosztyo Alexander Poděbrady1111.00
638Koutský Petr ml.Štítary1111.00
638Koutský Petr st.Štítary1111.00
638Kovanda DanielLitoměřice1111.00
638Kovář JiříVrátno1111.00
638Kovář MartinPraha1111.00
638Kratochvíl JiříSlabce1111.00
638Kratochvíl Rudolf1111.00
638Kretschmer Leon1111.00
638Krinzweig Adam1111.00
638Krinzweig Karel1111.00
638Krupička ZdeněkZbraslavice1111.00
638Krušina David1111.00
638Král DavidKostelec nad Černými Lesy1111.00
638Kubiš TomášZásadka1111.00
638Kubáš Ondřej1111.00
638Kuchař RadekPraha1111.00
638Kuchař RudolfPraha1111.00
638Kuchař StanislavStarý Kolín1111.00
638Kudláček Ondřej1111.00
638Kutílek JaromírBohouňovice1111.00
638Kvasnička Daniel1111.00
638Křehla Pavel ml.Bošice1111.00
638Křehla Pavel st.Bošice1111.00
638Křikava Jiří1111.00
638Lachký JaroslavMimoň1111.00
638Lacho Jan1111.00
638Lauryn Matěj1111.00
638Lebeda JiříRakovník1111.00
638Lebek Miroslav1111.00
638Lelek MiroslavNeratovice1111.00
638Linhart LubomírSvatý Mikuláš1111.00
638Lochman FrantišekProseč - Martinice1111.00
638Lojek Jakub1111.00
638Ložek LukášLomec1111.00
638Mach JakubPernink1111.00
638Malý OndřejChrudim1111.00
638Malý RomanPlaňany1111.00
638Marek DavidPlaňany1111.00
638Marek Stanislav1111.00
638Mareš JiříMnichovo Hradiště1111.00
638Masák RichardLedce1111.00
638Masák RobertLedce1111.00
638Matys Jaroslav1111.00
638Matys Ladislav1111.00
638Matéffy JánMnichovo Hradiště1111.00
638Matějčík VítMnichovo Hradiště1111.00
638Mazur TomášMladá Boleslav1111.00
638Mařík JaroslavBělá pod Bezdězem1111.00
638Mašek Pavel1111.00
638Mašlonka JiříBělá pod Bezdězem1111.00
638Mendel MilanPšovky1111.00
638Meszároš PavelKolín1111.00
638Mikuškovic Jan1111.00
638Mlčák LubošDomanín1111.00
638Mokrý JiříMladá Boleslav1111.00
638Mrenus ŠtěpánČáslav1111.00
638Mrkvička Jan1111.00
638Musil Karel Libice nad Doubravou1111.00
638Musil MaxBakov nad Jizerou1111.00
638Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou1111.00
638Musilová AliceBakov nad Jizerou1111.00
638Myklian RomanPetrovice1111.00
638Nebeský OndřejKladno1111.00
638Netolický Jan1111.00
638Nezbeda KarelŠtrampouch1111.00
638Novosad Jiří1111.00
638Novosad Lukáš1111.00
638Novotný MichalČervený Hrádek1111.00
638Novák JosefLedeč nad Sázavou1111.00
638Nový JosefDymokury1111.00
638Nožíř Miroslav1111.00
638Németh PavelČáslav1111.00
638Němec LadislavNeratovice1111.00
638Němeček MiloslavBohutín1111.00
638Ondráček PetrBřehy1111.00
638Opl AlešKralupy nad Vltavou1111.00
638Ota OndřejMladá Boleslav1111.00
638Ovšonka PetrKolín1111.00
638Ošťádal GabrielLoštice1111.00
638Palo JanNemyslovice1111.00
638Paulus MiroslavHorní Počáply1111.00
638Pavlievev AntonKolín1111.00
638Petr Václav st.1111.00
638Petrásek JiříMirošovice1111.00
638Petrásek Roman1111.00
638Petráš Jan ml.1111.00
638Peřina LadislavChotěšice1111.00
638Pešek JanChrudim1111.00
638Pilný DavidSvatý Mikuláš1111.00
638Pilný MartinSvatý Mikuláš1111.00
638Piskač Jan1111.00
638Pleskač DavidKolín1111.00
638Podlaha JaroslavBeroun1111.00
638Pokora Michal1111.00
638Polák Vojtěch1111.00
638Polívka Franta st.Mšeno1111.00
638Polívka ŠimonMšeno1111.00
638Potecký JiříPraha1111.00
638Poupa LadislavHořešovičky1111.00
638Poustka JanNové Strašecí1111.00
638Poustka TomášNové Strašecí1111.00
638Prchal JanLučice1111.00
638Prchlá KristýnaBakov nad JIzerou1111.00
638Procházka Miroslav1111.00
638Procházka VladimírMladá Boleslav1111.00
638Ptáček RadekRakovník1111.00
638Pudil VáclavLibčice1111.00
638Pur StanislavLázně Bělohrad1111.00
638Písařík PavelDobřeň1111.00
638Pšenička Daniel1111.00
638Rak JakubPoboří1111.00
638Rak JiříPlaňany1111.00
638Rulík JakubDymokury1111.00
638Ruman FilipNepolisy1111.00
638Rut Jiří1111.00
638Rychtár VladimírKlášterec nad Ohří1111.00
638Rákosníková VěraGolčův Jeníkov1111.00
638Sajdl JaroslavMladá Boleslav1111.00
638Schenk Adam1111.00
638Sedlmajer RadekTřemošnice1111.00
638Sedlák LadislavTři Dvory1111.00
638Sedláček Martin1111.00
638Shkatulyak IvanMladá Boleslav1111.00
638Skokanová AdrianaPoděbrady1111.00
638Skořepa DanBělušice1111.00
638Slavík JiříNeratovice1111.00
638Soukup IvoTřebíč1111.00
638Srnec Kryštof1111.00
638Srnec Pavel1111.00
638Staněk PavelMladá Vožice1111.00
638Stavač ValerianBělá pod Bezdězem1111.00
638Stehlík JiříBakov nad Jizerou1111.00
638Stehlík Lubomír st.Bakov nad Jizerou1111.00
638Studený JanBílichov1111.00
638Stýblová AdélaBělušice1111.00
638Suk AntonínStrakonice1111.00
638Suk Vlastimil1111.00
638Sulzer Eduard1111.00
638Svoboda JaroslavKonárovice1111.00
638Svoboda OndřejPraha1111.00
638Světlý Zdeněk1111.00
638Syrovátka TomášPlaňany1111.00
638Szilvasi ŠtefanLety1111.00
638Tesař JiříPraha1111.00
638Tománková PetraKostelec nad Orlicí1111.00
638Tomášek JakubBříšťany1111.00
638Tregler Michal1111.00
638Trejbal PetrKněžice1111.00
638Trousilová HanaOdolena Voda1111.00
638Tvaroh JanNová Ves u Českých Budějovic1111.00
638Táborský JosefKounice1111.00
638Tůmová KateřinaKřečhoř1111.00
638Uher Pavel1111.00
638Uhlíř Jan1111.00
638Vacek Vítězslav1111.00
638Vaníček Jaroslav1111.00
638Vančura Michal1111.00
638Vaněk PetrGrunta1111.00
638Velebil Dominik1111.00
638Venhauer PetrPraha1111.00
638Veselý Filip1111.00
638Veselý Václav1111.00
638Vilímek MartinChlumec nad Cidlinou1111.00
638Vinš PetrBrniště1111.00
638Vlach Michal1111.00
638Vnouček PetrPraha1111.00
638Vokatý Filip1111.00
638Vokolek MatějMšeno1111.00
638Vonička JosefPoděbrady1111.00
638Vostruha RomanŘepín1111.00
638Vošická Ema1111.00
638Vávra JiříMladá Boleslav1111.00
638Váňa PavelKolín1111.00
638Vídeňský ZdeněkLhotice1111.00
638Věříš FrantišekRasochy1111.00
638Věříš JanRasochy1111.00
638Věříš ŠtěpánRasochy1111.00
638Weisshaupl JaromírObříství1111.00
638Witalová Alexandra1111.00
638Wágner Miroslav1111.00
638Zabilanský DominikMšeno1111.00
638Zahrádka MiroslavPraha1111.00
638Zamastil DušanVozice1111.00
638Zamastil PavelSlatina1111.00
638Zdobinský Jaroslav1111.00
638Zedník MiroslavHolýšov1111.00
638Zemčíková Nikola1111.00
638Zitta Filip1111.00
638Zsemle Jakub1111.00
638Čapková Johana1111.00
638Čech Pavel1111.00
638Čech Rudolf1111.00
638Čehák Jiří1111.00
638Čermák AntonínBřežany1111.00
638Čermák Roman1111.00
638Černá LadaChlumec nad Cidlinou1111.00
638Černý JakubKutná Hora1111.00
638Černý LadislavChotusice1111.00
638Černý PavelTřebechovice pod Orebem1111.00
638Černý VáclavRakovník1111.00
638Čipera JosefUhlířské Janovice1111.00
638Čipera MiroslavBohutín1111.00
638Čížek MichalDobříš1111.00
638Čížek MichalPříbram1111.00
638Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod1111.00
638Řezáčová EmmaJemníky1111.00
638Říha TomášBělušice1111.00
638Římal VojtěchDymokury1111.00
638Šafránek Jiří1111.00
638Šebek MilanDřínov1111.00
638Šedivý JindřichNová Ves u Chotěboře1111.00
638Šimečík MartinMělník1111.00
638Šimice JanPlzeň1111.00
638Šimon František1111.00
638Škuta Radek1111.00
638Šnábl Zdeněk1111.00
638Šona MatyášNemyslovice1111.00
638Šorm Jan1111.00
638Špac Marek1111.00
638Špengerová Markéta1111.00
638Špringlová TerezaLitoměřice1111.00
638Šranc Štěpán1111.00
638Štabla Petr1111.00
638Štabla Petr ml.1111.00
638Švanda Albert1111.00
638Švanda Matěj1111.00
638Švejdar Adam1111.00
638Švejkovská EvaČeský Brod1111.00
638Švejkovský StanislavČeský Brod1111.00
638Švára JanČáslav1111.00
638Ščasný JakubMšeno1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.