Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5996 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 59 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Beneš ZdeněkPeruc1373737.00
2Dražan ZdeněkPanenský Týnec1363636.00
3Kočí JaroslavPraha1353535.00
4Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1343434.00
5Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1333333.00
6Kaminský Jaroslav Frýdštejn1323232.00
7Černý JindřichMnichovo Hradiště1313131.00
8Dičko DavidKlášterec nad Ohří1303030.00
9Dědík Vladimír BašťRebels team1292929.00
10Vejražka V.1282828.00
11Zouna1272727.00
12Ipser Petr1262626.00
13Zvoník JakubKobylníky1252525.00
14Kočí Josef Mnichovo Hradiště1242424.00
14Novák Zdeněk1242424.00
16Flanderka AlešPašinka1222222.00
16Pánek PetrRakovník1222222.00
18Machatý David JaroměřDream team1212121.00
18Mareš PavelPraha1212121.00
20Pánek Vít Sezemice1202020.00
20Zvoník BedřichKobylníky1202020.00
22Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team1191919.00
22Schindler KarelLovosice1191919.00
24Kolčava TomášSmolnice1181818.00
24Novák JanČervené Pečky1181818.00
26Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1171717.00
26Halíř LukášOsek1171717.00
28Hejný JiříSmolnice1161616.00
28Hudeček FrantišekChýšť1161616.00
30Liska TomášKokovice1151515.00
30Trnka Aleš TřesoviceDream team1151515.00
32Bartoň FrantišekKlášterec nad Ohří1141414.00
32Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1141414.00
34Lacina MartinSlaný1131313.00
34Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1131313.00
36Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1121212.00
36Troják Václav1121212.00
38Krupková JitkaTelce1111111.00
38Poskočil PetrDolní Bučice1111111.00
40Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team1101010.00
40John MiroslavRoudnice nad Labem1101010.00
42Houser Otakar VšechlapyJizera 241999.00
42Tajtl Pavel1999.00
44Charvát Lukáš ml.Černčice1888.00
44Kuba JiříKolín1888.00
46Krupka JiříTelce1777.00
46Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1777.00
48Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1666.00
48Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1666.00
50Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1555.00
50Mareš VladimírPraha1555.00
52Chvála Petr SezemiceHungerfish team1444.00
53Taichner Radek Mikulovice1333.00
54Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1222.00
55Chvála Jan SezemiceHungerfish team1111.00
55Jirásek MartinSlaný1111.00
55KnotekPraha1111.00
55Skoumal Milan st.Vysoké Březno1111.00
55Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.