Rybářské žebříčky - Muška

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 62 termínů závodů
V minulosti zadáno 6064 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Ungr Vojtěch1414141.00
2Štěpánek Martin ml.Chotěboř1404040.00
3Chlumský DavidSenohraby1393939.00
4Hátle Roman1383838.00
5Pejchar JiříChotěboř1373737.00
6Bureš Jan1363636.00
7Drož MartinVrchlabí1353535.00
8Heimlich Roman1343434.00
9Červenka  PetrSenohraby1333333.00
10Wittner Jan ml.České Budějovice1323232.00
11Paur Miloš1313131.00
12Wittner Jan st.České Budějovice1303030.00
13Granát OndřejChomutov1292929.00
14Hruška Vladimír1282828.00
15Vlk Martin st.Strakonice1272727.00
16Martínek Aleš1262626.00
17Rutová TerezaSenohraby1252525.00
18Jůna PetrPraha1242424.00
19Pavlacký Vít1232323.00
20Martinec Patrik1222222.00
21Slaninka Jan1212121.00
22Langer Tomáš1202020.00
23Krsek Michal1191919.00
24Kočí MartinKlášterec nad Ohří1181818.00
25Král VlastimilRokycany1171717.00
26Čapek PavelČeská Lípa1161616.00
27Glaesner Tomáš1151515.00
28Černík PetrSenohraby1141414.00
29Svašek Radek1131313.00
30Kocábek TomášNové Strašecí1121212.00
31Jeremin Oleg1111111.00
32Šnek Jan1101010.00
33Kolář JanChotěboř1999.00
34Svašek Čeněk1888.00
35Hlinčík DanNový Bor1777.00
36Mandelíček JanPraha1666.00
37Sokolowski DavidNový Bor1555.00
38Vosmík MichalMělník1444.00
39Čech Aleš1333.00
40Šindelář Vít1222.00
41Čechová Eva1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.