Rybářské žebříčky - Položená

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 29 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 177 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Padrtka Stanislav st.Rozsochy2585829.00
2Fiala VítZvole1575757.00
3Zemen PetrŽďár nad Sázavou1565656.00
4Čelechovský MartinBystřice nad Pernštejnem1555555.00
5Vágenknecht Jiří Pardubice1545454.00
6Hloušek PavelAdamov1535353.00
7Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1525252.00
8Musílek Petr ChotěbořVysočina team1515151.00
9Košina PavelDomanín1505050.00
9Miček FrantišekKřetín1505050.00
11Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1494949.00
11Fürbacherová PavlínaKloužovice1494949.00
13Motl VladimírBystřice nad Pernštejnem1484848.00
13Sochor Jaroslav ml.Hluboká nad Vltavou1484848.00
15Elner VladimírTábor1474747.00
15Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1474747.00
17Karlová PavlaKamenice nad Lipou1464646.00
17Mokrá Jana Najdek1464646.00
19Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1454545.00
19Paulovič MarekTřeboň1454545.00
21Hos Martin OtínPohoda team1444444.00
21Lacina VladimírVojtěchov1444444.00
21Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1444444.00
24Špatný Jan st.Dolní Bukovsko1434343.00
25Jány PavelČeské Budějovice1424242.00
25Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou1424242.00
27Vaváček MiloslavBechyně1414141.00
28Hloušek DavidBystřice nad Pernštejnem1404040.00
28Jány ZdeněkTrojany1404040.00
30Herout VítVojířov1393939.00
30Mann Pavel st.Bystřice nad Pernštejnem1393939.00
32Duba LadislavŽďár nad Sázavou1383838.00
32Fürbacher DavidKloužovice1383838.00
34Kopačka OndřejVeselí nad Lužnicí1373737.00
34Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1373737.00
36Jirsa PetrSoběslav1363636.00
36Sýs PavelNové Dvory1363636.00
38Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1353535.00
38Pudil JaroslavKardašova Řečice1353535.00
40Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod1343434.00
40Velíšek JiříVeselí nad Lužnicí1343434.00
42Kopačka LukášVeselí nad Lužnicí1333333.00
42Vranka JosefBobrová1333333.00
44Pavlík JanTábor1323232.00
44Vašátko RadekSvitavy1323232.00
46Binder FrantišekVeselí nad Lužnicí1313131.00
46Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1313131.00
48Suchánek MichalČeská Třebová1303030.00
48Urban MartinHluboká nad Vltavou1303030.00
50Hanych JaroslavDalečín1292929.00
50Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1292929.00
50Rubick MiroslavHluboká nad Vltavou1292929.00
53Mac LudvíkVeselí nad Lužnicí1282828.00
54Štěch Petr ml.Veselí nad Lužnicí1272727.00
54Živný DominikBystřice nad Pernštejnem1272727.00
56Hroch MichalVeselí nad Lužnicí1262626.00
56Sláma VáclavNové Město na Moravě1262626.00
58Mišák JaroslavBystřice nad Pernštejnem1252525.00
58Plánský PetrVeselí nad Lužnicí1252525.00
58Šťastný OndřejTelecí1252525.00
61Míchal JiříČeské Budějovice1242424.00
62Moudrý JanVeselí nad Lužnicí1232323.00
62Škorpík DanielPísečné1232323.00
64Tezner JosefKardašova Řečice1222222.00
64Šimečková MichaelaBystřice nad Pernštejnem1222222.00
66Laxa AntonínSlaný1212121.00
66Sekereš FrantišekBystřice nad Pernštejnem1212121.00
68Grecová TerezaNové Město na Moravě1202020.00
68Kaňka PetrBystřice nad Pernštejnem1202020.00
68Polotjanko RomanTábor1202020.00
71Horák JáchymBystřice nad Pernštejnem1191919.00
71Josífek PatrikŽďár nad Sázavou1191919.00
71Krása PetrVeselí nad Lužnicí1191919.00
74Havlík JiříDalečín1181818.00
74Pajgerth JanTábor1181818.00
74Žváček MichalNové Město na Moravě1181818.00
77Šimečková TerezaBystřice nad Pernštejnem1171717.00
77Štěch Petr st.Veselí nad Lužnicí1171717.00
79Bursík MichalSoběslav1161616.00
79Pavlíček VáclavPolná1161616.00
79Petr RadimNové Město na Moravě1161616.00
82Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1151515.00
82Dvořák MiroslavTýn nad Vltavou1151515.00
82Roman JakubBystřice nad Pernštejnem1151515.00
85Belušiak LadislavJindřichův Hradec1141414.00
85Franěk Robert Trutnov1141414.00
85Humplík JakubBystřice nad Pernštejnem1141414.00
88Honek DavidRožná1131313.00
88Přibyl DavidVlčice1131313.00
88Stejkoza MiroslavDolní Bukovsko1131313.00
91Bukal MarekBystřice nad Perštejnem1121212.00
91Hrbek AdamTřeboň1121212.00
93Blažek RomanTřeboň1111111.00
93Dvořáček MichalBystřice nad Pernštejnem1111111.00
93Pejša TomášVeselí nad Lužnicí1111111.00
96Humplík Lukáš ml.Bystřice nad Pernštejnem1101010.00
97Kolář DavidVeselí nad Lužnicí1999.00
97Ťupová KláraBystřice nad Pernštejnem1999.00
99Beneš DavidŽďár nad Sázavou1888.00
99Buček JiříŠtěpánov1888.00
99Buček ZdeněkNedvědice1888.00
99Chudárek Vlastimil st.Bystřice nad Pernštejnem1888.00
99Dostál PavelBystřice nad Pernštejnem1888.00
99Kolínko DavidSvitavy1888.00
99Korbička StanislavBystřice nad Pernštejnem1888.00
99Kosár PetrNové Město na Moravě1888.00
99Kroupa JiříPředklášteří1888.00
99Mannová LucieBystřice nad Pernštejnem1888.00
99Meduna IvanHradčany1888.00
99Musil JanDolní Rožínka1888.00
99Měsíc JosefBystřice nad Pernštejnem1888.00
99Němeček JiříNové Město na Moravě1888.00
99Pešta LadislavDomanín1888.00
99Podlahová VáclavaVeselí nad Lužnicí1888.00
99Sedláček VítBystřice nad Pernštejnem1888.00
99Smolík MilanBystřice nad Pernštejnem1888.00
99Veselý MiroslavZlatkov1888.00
99Viliš PetrVeselí nad Lužnicí1888.00
99Čermák Jaromír st.Bystřice nad Pernštejnem1888.00
99Žváček BohumírNové Město na Moravě1888.00
121Schönbauer Jiří ml.České Budějovice1666.00
121Škácha RadimBenešov1666.00
123Klouček Jan st.Branná1444.00
123Mráz TomášSoběslav1444.00
123Sochor Jaroslav st.Hluboká nad Vltavou1444.00
123Tisoň PetrTřeboň1444.00
127Boháč JosefSoběslav1111.00
127Božovský MilanČeské Budějovice1111.00
127Brož KarelČeské Budějovice1111.00
127Bárta FrantišekBranná1111.00
127Domin KarelPavlovice1111.00
127Dostál VítBystřice nad Pernštejnem1111.00
127Dvořák MilošVeselí nad Lužnicí1111.00
127Dvořáček JanBystřice nad Pernštejnem1111.00
127Gavlas Jiří st.Dolní Bukovsko1111.00
127Harvan PatrikBystrice nad Pernštejnem1111.00
127Hlaváček MichalBenešov1111.00
127Hloušek JakubRožná1111.00
127Holas JiříVeselí nad Lužnicí1111.00
127Hroch RobinVeselí nad Lužnicí1111.00
127Hála JiříČeské Budějovice1111.00
127Juračka DavidTábor1111.00
127Klapsa PetrTřeboň1111.00
127Kopačka JiříPlaná nad Lužnicí1111.00
127Krása JakubVeselí nad Lužnicí1111.00
127Kříž JiříVeselí nad Lužnicí1111.00
127Loskot TomášKardašova Řečice1111.00
127Loskota JakubKloužovice1111.00
127Matoušek JaroslavSoběslav1111.00
127Mayer MarekVěchnov1111.00
127Mrhal JaroslavČeské Budějovice1111.00
127Mádl FrantišekJindřichův Hradec1111.00
127Novák LubošMěšice1111.00
127Novák ZikmundPonědrážka1111.00
127Peška JaroslavTábor1111.00
127Pešta DominikDomanín1111.00
127Pikal VladimírČeské Budějovice1111.00
127Podlaha FrantišekVeselí nad Lužnicí1111.00
127Rataj JaroslavVeselí nad Lužnicí1111.00
127Schönbauer JiříČeské Budějovice1111.00
127Schönbauer MichalČeské Budějovice1111.00
127Skokánková HanaPraha1111.00
127Sochor JanŠkrdlovice1111.00
127Sokol ZbyněkKloužovice1111.00
127Studený TomášKardašova Řečice1111.00
127Svatoč ZdeněkSoběslav1111.00
127Svatoň MichalPlaná nad Lužnicí1111.00
127Tomek PetrČeské Budějovice1111.00
127Trsek JosefVeselí nad Lužnicí1111.00
127Vaváčková LenkaBechyně1111.00
127Wohlschlager JiříČeské Budějovice1111.00
127Zahradník PetrČeské Budějovice1111.00
127Zichová NatálieDomanín1111.00
127Zunt Miroslav1111.00
127Špatný Jan ml.Dolní Bukovsko1111.00
127Štěch MiroslavČeské Budějovice1111.00
127Šťourač RadekStřítež1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.