Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 148 termínů závodů
V minulosti zadáno 6753 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 226 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Machatý David Jaroměř3969632.00
2Chvála Jan SezemiceHungerfish team4878721.75
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team4858521.25
4Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team3848428.00
5Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team4838320.75
6Pazderka Adam Hradec Králové2808040.00
7Novotný Jiří Zámrsk3797926.33
7Vágenknecht Jiří Pardubice2797939.50
9Kubec TomášLanškroun2737336.50
9Provazník JiříDřenice2737336.50
11Dostál Matouš Králíky2666633.00
12Bareš Vladimír Slepotice2606030.00
12Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team2606030.00
14Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2595929.50
15Petružálek JiříPlotiště nad Labem3585819.33
16Šupol PetrLibišany2575728.50
17Novák PetrČankovice1555555.00
18Gančarčík Karel Pardubice2545427.00
18Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1545454.00
20Kupka Tomáš Hradec Králové2525226.00
21Trnka Aleš Třesovice1515151.00
22Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno2505025.00
23Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1464646.00
24Pišl Jan Třesovice2454522.50
25Bařinka TomášTýniště nad Orlicí1444444.00
26Aleksandrová Alena Hradec Králové1434343.00
26Synek MartinChoceň2434321.50
28Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni4424210.50
29Blaščík PetrStaré Jesenčany1404040.00
29Vrba Tomáš SvítkovVeteráni2404020.00
31Hrubeš FrantišekDřenice1393939.00
31Kaniščev RomanLoštice1393939.00
31Kratochvíl JanHláska1393939.00
34Koukal Martin ml.Hvozdečko2383819.00
35Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno2373718.50
35Vyhlídal EmanuelBorohrádek1373737.00
37Otradovský JosefLanškroun1363636.00
38Ficner LukášLanškroun1353535.00
38Havrila Michal st. Jaroměř2353517.50
40Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1333333.00
40Hadač PavelHorní Lipka1333333.00
42John RomanOpočno1323232.00
43Ficner JiříLanškroun1313131.00
43Koukal Martin st.Hvozdečko2313115.50
43Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241313131.00
46Brádler PetrČervená Voda1303030.00
46Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team2303015.00
46Patrný LukášVelká Bukovina1303030.00
46Tyrych Radek st.Hradec Králové1303030.00
50Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team329299.67
50Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1292929.00
50Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team2292914.50
53Kadlec František ZlíčStarší a neklidní2282814.00
53Novotný Petr Zámrsk2282814.00
53Roh LukášKrálíky1282828.00
53Stěhule Petr1282828.00
57Bady Roman1272727.00
57Berousek PetrPlzeň1272727.00
57Hofman VladimírHrochův Týnec1272727.00
57Pergreffi LucaPardubice1272727.00
61Dědík Vladimír BašťRebels team1262626.00
61Kazatel PetrZnojmo1262626.00
61Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí1262626.00
61Sláma RadekŠvihov1262626.00
61Vávra LubošLanškroun1262626.00
61Witvar Zdeněk st.Vrdy1262626.00
67Břinda KarelBlovice1252525.00
67Dvořák PetrPraha1252525.00
67Lakoš GustavKralice1252525.00
70Beneš KarelBílina1242424.00
70Hájek LubomírLanškroun1242424.00
70Malák Tadeáš1242424.00
70Sochor VáclavPřeštice1242424.00
70Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2242412.00
70Valda MartinBrno1242424.00
76Dynybil Martin1232323.00
76Hanáček FrantišekBrno1232323.00
76Havrila Michal ml. Jaroměř2232311.50
76Hrdlička JaroslavMariánské Lázně1232323.00
76Novotná Jaroslava Zámrsk1232323.00
76Šmídl JanRoztoky1232323.00
82Bartes PetrJaroměřice nad Rokytnou1222222.00
82Bína LiborDlouhý Most1222222.00
82Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2222211.00
82Dilnnoczenzo Mario1222222.00
82Maršálek RadekPtenín1222222.00
82Novotná Pavlína Zámrsk322227.33
82Pekař JaroslavKamenice nad Lipou1222222.00
89Bartoš FrantišekChotěšov1212121.00
89Bureš JanPočátky1212121.00
89Kočí Josef Mnichovo Hradiště1212121.00
89Průša VladimírŽeletava1212121.00
89Taichner Radek Mikulovice1212121.00
89Zeman Luboš SemilyJizera 241212121.00
89Šilha JosefKonice1212121.00
96Diviš VladimírSrby1202020.00
96Mojžíš Lukáš České Budějovice1202020.00
96Pavka MartinZnojmo1202020.00
96Vokurka Milan1202020.00
100Beneš MilanTušť1191919.00
100Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1191919.00
100Půta RomanPlzeň1191919.00
100Vokál PavelKolovraty1191919.00
100Žemlička Radek Slatiňany1191919.00
105Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1181818.00
105Matějka VáclavNové Hrady1181818.00
105Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí1181818.00
105Novák JanČervené Pečky1181818.00
105Simandl Jan1181818.00
105Veselý LukášJaroměřice nad Rokytnou1181818.00
105Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team218189.00
105Šalom JosefMerklín1181818.00
113Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1171717.00
113Grasser Tomáš1171717.00
113Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1171717.00
113Jansa JanLanškroun1171717.00
113Klouček Jan st.Branná1171717.00
113Samlík LiborOslavany1171717.00
113Trojan OtakarPřeštice1171717.00
113Záhora PetrBílina1171717.00
121Bártík MiloslavPlzeň1161616.00
121Cablk JanPravonín1161616.00
121Mrvečka PetrTýniště nad Orlicí1161616.00
121Provazník MichalDřenice1161616.00
121Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1161616.00
121Řádek JaroslavKaplice1161616.00
121Šlechtová JosefínaBrno1161616.00
128Haflant Zdeněk1151515.00
128Klouček Jan ml.Branná1151515.00
128Koláčný Josef1151515.00
128Slavík AlexejVilémov1151515.00
128Vican MarekPřeštice1151515.00
128Šupol MichalRychnov nad Kněžnou215157.50
134Borovka LubošVodňany1141414.00
134Grasser Miroslav1141414.00
134Houser OtakarVšechlapy1141414.00
134Kaufner Václav st.Kdyně1141414.00
134Kubový JiříLukavice1141414.00
134Musil JiříKunvald1141414.00
134Častulík LuděkMoravská Třebová1141414.00
134Čepelka RudolfLípa nad Orlicí1141414.00
134Řeha BřetislavJeseník1141414.00
143Andrž Ladislav Bolehošť1131313.00
143Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1131313.00
143Bína LukášDlouhý Most1131313.00
143Kosmák JosefTřebíč1131313.00
143Novák VratislavTýn nad Vltavou1131313.00
143Pešout DanielBřezí1131313.00
143Šilhavý StanislavTřemošná1131313.00
150Levický PavelOlešná1121212.00
150Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1121212.00
150Procházka PetrPraha1121212.00
150Rezek OldřichMikulov1121212.00
150Černý JindřichMnichovo Hradiště1121212.00
150Žambůrek JanSrby1121212.00
156Hrdina JiříBakov nad Jizerou1111111.00
156Jány ZdeněkTrojany1111111.00
156Kokšal Tomáš ml.1111111.00
156Kratochvíl JakubJaroměř1111111.00
156Olšán JakubBrněnec1111111.00
156Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni211115.50
156Vican RomanPřeštice1111111.00
163Houška Robert1101010.00
163Hrubý MatějČestice1101010.00
163Huša PetrBabice1101010.00
163Hybner PavelMnichovo Hradiště1101010.00
163Pánek Vít Sezemice1101010.00
163Půta JiříPlzeň1101010.00
163Vískot Zdeněk st.Moravské Budějovice1101010.00
170Fiala JanKostelec nad Orlicí1999.00
170Janouch Miroslav Všechlapy1999.00
170Kincl MatyášJaroměř1999.00
170Maršálek JakubPtenín1999.00
170Ngoxuan RobinBlížkovice1999.00
170Polák PetrVysoké Mýto1999.00
170Průcha Václav1999.00
170Šlingr František1999.00
178Držmíšek MiroslavHradec Králové1888.00
178Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1888.00
178Kašpar PetrKostelec nad Orlicí1888.00
178Klapka DanielChrudim1888.00
178Kříž Tomáš1888.00
178Lochman PavelZdelov1888.00
178Lux JiříŽamberk1888.00
178Mühl KarelLetohrad1888.00
178Pála Josef1888.00
178Rezek JanLanškroun1888.00
178Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241888.00
178Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241888.00
178Václavík PetrBorohrádek1888.00
178Wortner Radek1888.00
178Žižka RadekHolýšov1888.00
193Bady Lukáš1777.00
193Janeček Jan ml.Kvíčovice1777.00
193Voda RadekBrno1777.00
193Vorlíček Pavel1777.00
197Bárta FrantišekTřeboň1666.00
197Heidenreich Jan1666.00
197Hložek FrantišekBílina1666.00
197Kalčík VlastimilSrby1666.00
197Kašparová VeronikaNáchod1666.00
197Sulan Martin1666.00
197Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1666.00
204Beneš Jiří1555.00
204Dohnálek PetrRychnov nad Kněžnou1555.00
204Hort Jan1555.00
204Mašek MartinJílové1555.00
204Vicher MilanPlzeň1555.00
209Houška Stanislav1444.00
209Kokšal Tomáš st.1444.00
209Luňák JakubRychnov nad Kněžnou1444.00
209Pazourek Radek1444.00
209Vaněk Jan1444.00
214Kohout KarelPřeštice1333.00
214Priehoda TomášOslavany1333.00
214Tomáš Petr1333.00
217Hlavacs MartinPraha1222.00
217Hruška Jiří1222.00
217Maršálková MarcelaPtenín1222.00
220Dynybilová Tereza1111.00
220Kašpar Richard st.Náchod1111.00
220Křivonožka Pavel1111.00
220Lokvenc ŠtěpánPolžice1111.00
220Pech JanBřilice1111.00
220Pellar DavidHradec Králové1111.00
220Valter Martin1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.