Rybářské žebříčky - Feeder

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 338 termínů závodů
V minulosti zadáno 6106 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 37 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Svoboda JiříČeské Budějovice2434321.50
2Šmitmajer MarekVodňany2404020.00
3Lédl DavidMirovice2373718.50
4Sochor Jaroslav st.Hluboká nad Vltavou1343434.00
5Vojta JanProtivín1333333.00
6Němec JanČeské Budějovice1323232.00
7Paulovič MarekTřeboň2313115.50
8Borovka LubošVodňany2292914.50
8Míchal JiříČeské Budějovice1292929.00
10Mlčák LubošDomanín2282814.00
10Pešek EmilTábor2282814.00
12Křenek RadekVodňany2272713.50
13Doležal JaroslavVodňany2252512.50
13Materna JanPísek1252525.00
13Mojžíš Lukáš České Budějovice2252512.50
16Mikeš PavelNadějkov1242424.00
17Bejsta TomášČeské Budějovice1232323.00
18Matějka VáclavNové Hrady1202020.00
19Vančata VladimírMilevsko1191919.00
20Herout VítNová Bystřice1181818.00
21Vyskočil MichalPlaná nad Lužnicí1171717.00
22Lédl PavelMirovice216168.00
22Pužej ŠtěpánNetolice1161616.00
24Bárta OndřejPísek1151515.00
25Šedivý PavelPlaná nad Lužnicí1141414.00
26Eybl Štěpán1131313.00
27Řádek JaroslavKaplice212126.00
28Doležal DavidVodňany1111111.00
29Holý JosefTábor1101010.00
30Krakowitzer JiříTřeboň2884.00
31Beneš MilanSuchdol nad Lužnicí1777.00
32Lacina VladimírVojtěchov1666.00
33Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1555.00
34Myslivec MiroslavPlzeň1444.00
35Musil LukášNetolice1333.00
36Bursík MichalSoběslav1222.00
37De Brenner JiříPřeštice1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.