Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 273 termínů závodů
V minulosti zadáno 7101 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Nováčci



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 23 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Münzer Josef Nové Sedlo3505016.67
2Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2464623.00
3Novák Petr Čankovice1404040.00
4Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team1393939.00
4Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2393919.50
6Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1373737.00
7Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1323232.00
8Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1292929.00
9Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně1272727.00
10Zeman Vojtěch st. Hostivice1242424.00
11Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1232323.00
12Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni1212121.00
13Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1181818.00
13Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1181818.00
15Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team214147.00
16Záhora Petr BžanyBezrybky1121212.00
17Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec1111111.00
18Synek Martin ChoceňGold Fish team1888.00
19Číž Luboš Jindřichův Hradec1666.00
20Kosztyo Alexander Poděbrady1444.00
21Janák Lukáš Kryry1111.00
21Vašata Matěj Kvasiny1111.00
21Vrzák Jaroslav Hostivice1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.