Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 129 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 23 | 444 | 692 | 30.09 | |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 19 | 429 | 595 | 31.32 |
3 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 416 | 455 | 28.44 |
4 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 20 | 408 | 536 | 26.80 |
5 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 12 | 407 | 407 | 33.92 |
6 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 23 | 402 | 556 | 24.17 |
7 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 18 | 401 | 452 | 25.11 | |
8 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 17 | 393 | 438 | 25.76 |
9 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 20 | 390 | 473 | 23.65 |
9 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 21 | 390 | 469 | 22.33 |
11 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 19 | 389 | 479 | 25.21 |
12 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 19 | 387 | 477 | 25.11 |
13 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 20 | 386 | 476 | 23.80 |
14 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 14 | 383 | 390 | 27.86 |
15 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 19 | 375 | 430 | 22.63 | |
16 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 18 | 373 | 396 | 22.00 | |
17 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 22 | 362 | 484 | 22.00 |
18 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 12 | 356 | 356 | 29.67 | |
19 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 11 | 355 | 355 | 32.27 | |
20 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 15 | 349 | 367 | 24.47 |
21 | Kondras Přemysl | Pardubice | 14 | 345 | 370 | 26.43 | |
22 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 22 | 342 | 466 | 21.18 |
23 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 24 | 340 | 454 | 18.92 | |
24 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 336 | 380 | 19.00 |
25 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 17 | 335 | 361 | 21.24 |
26 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 13 | 333 | 346 | 26.62 | |
27 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 12 | 329 | 329 | 27.42 |
28 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 14 | 324 | 326 | 23.29 |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 20 | 323 | 388 | 19.40 | |
30 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 19 | 321 | 382 | 20.11 |
31 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 12 | 316 | 316 | 26.33 |
32 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 18 | 315 | 373 | 20.72 |
33 | Machatý David | Jaroměř | 14 | 312 | 323 | 23.07 | |
34 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 23 | 307 | 424 | 18.43 |
35 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 19 | 303 | 348 | 18.32 |
36 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 19 | 297 | 347 | 18.26 |
37 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 292 | 292 | 24.33 | |
38 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 291 | 291 | 26.45 |
39 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 16 | 290 | 310 | 19.38 |
40 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 13 | 289 | 290 | 22.31 |
41 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 15 | 287 | 291 | 19.40 |
42 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 15 | 286 | 293 | 19.53 |
43 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 23 | 285 | 351 | 15.26 |
44 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 19 | 283 | 319 | 16.79 |
45 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 8 | 274 | 274 | 34.25 |
46 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 17 | 273 | 293 | 17.24 |
47 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 12 | 272 | 272 | 22.67 |
47 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 13 | 272 | 273 | 21.00 |
49 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 13 | 271 | 272 | 20.92 |
50 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 18 | 268 | 291 | 16.17 | |
51 | Taichner Radek | Mikulovice | 16 | 264 | 278 | 17.38 | |
51 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 19 | 264 | 296 | 15.58 |
53 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 17 | 261 | 272 | 16.00 | |
54 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 13 | 258 | 265 | 20.38 |
55 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 13 | 254 | 255 | 19.62 |
56 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 10 | 252 | 252 | 25.20 |
57 | Turský Jindřich | Krchleby | 13 | 247 | 248 | 19.08 | |
58 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 15 | 246 | 249 | 16.60 |
59 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 17 | 245 | 253 | 14.88 |
60 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 13 | 243 | 244 | 18.77 |
61 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 12 | 234 | 234 | 19.50 |
62 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 11 | 228 | 228 | 20.73 |
63 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 10 | 226 | 226 | 22.60 |
64 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 15 | 224 | 231 | 15.40 | |
65 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 11 | 220 | 220 | 20.00 |
66 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 13 | 219 | 220 | 16.92 |
67 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 18 | 215 | 226 | 12.56 | |
68 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 14 | 214 | 216 | 15.43 |
69 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 213 | 214 | 16.46 | |
70 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 211 | 212 | 16.31 |
71 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 15 | 210 | 213 | 14.20 |
72 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 208 | 208 | 20.80 |
73 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 7 | 202 | 202 | 28.86 | |
74 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 12 | 187 | 187 | 15.58 |
75 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 13 | 186 | 187 | 14.38 |
76 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 9 | 175 | 175 | 19.44 |
77 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 11 | 174 | 174 | 15.82 |
78 | Mokrá Jana | Najdek | 10 | 172 | 172 | 17.20 | |
79 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 10 | 169 | 169 | 16.90 |
80 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 9 | 166 | 166 | 18.44 | |
81 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 160 | 160 | 17.78 |
82 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 10 | 150 | 150 | 15.00 | |
83 | Pánek Vít | Sezemice | 9 | 148 | 148 | 16.44 | |
84 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 11 | 146 | 146 | 13.27 | |
84 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 9 | 146 | 146 | 16.22 |
86 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 12 | 141 | 141 | 11.75 |
87 | Hakl Petr | Předonín | 6 | 139 | 139 | 23.17 | |
88 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 14 | 138 | 140 | 10.00 |
89 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 19 | 134 | 144 | 7.58 | |
90 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 7 | 126 | 126 | 18.00 | |
91 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 10 | 125 | 125 | 12.50 |
92 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 9 | 112 | 112 | 12.44 |
92 | Tatíček Jiří | Lukavice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
94 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 111 | 114 | 7.60 |
95 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 3 | 105 | 105 | 35.00 |
96 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 6 | 98 | 98 | 16.33 |
97 | Vašata Matěj | Kvasiny | 9 | 96 | 96 | 10.67 | |
98 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
98 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 10 | 94 | 94 | 9.40 |
98 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 94 | 94 | 31.33 |
101 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 7 | 93 | 93 | 13.29 |
101 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 6 | 93 | 93 | 15.50 |
103 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 11 | 91 | 91 | 8.27 |
104 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
105 | Vlček Petr | Častolovice | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
106 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 8 | 82 | 82 | 10.25 | |
107 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
108 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
108 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
110 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 6 | 70 | 70 | 11.67 | |
111 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 5 | 68 | 68 | 13.60 |
112 | Rybenský Roman | Němčice | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
113 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
114 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
115 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
116 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
117 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
118 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 7 | 27 | 27 | 3.86 | |
119 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
120 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
121 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
122 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
123 | Janák Lukáš | Kryry | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
124 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
125 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
126 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
127 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
128 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 |