Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 161 termínů závodů
V minulosti zadáno 9648 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Veteráni



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 47 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1131131128.27
2Záhora Petr BžanyBezrybky1228428423.67
3Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1027227227.20
4Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241227027022.50
5Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1125625623.27
6Janouch Miroslav Všechlapy1025425425.40
7Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1025325325.30
8Klečák Miloslav Onomyšl1524725016.67
9Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1021321321.30
9Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER821321326.63
11Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1020020020.00
12Váňa Tomáš ZlosyňRebels team819519524.38
13Perout Josef PerštejnBezrybky1219219216.00
14Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1118818817.09
15Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1217717714.75
16Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1117017015.45
16Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1117017015.45
18Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1015415415.40
18Roušal Luděk NeratoviceFishing team Severočeši615415425.67
20Kaminský Jaroslav Frýdštejn815315319.13
21Kondras Přemysl Pardubice515015030.00
22Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště613513522.50
23Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team813413416.75
23Sobotka Josef Perštejn913413414.89
25Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni913213214.67
26Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava612912921.50
27Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24612312320.50
28Bauer František Karlovy VaryKocanda team1111511510.45
29Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové711111115.86
30Klement Antonín Chranišov910810812.00
31Vojtěch Václav MlázoviceJizera 248999912.38
32Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou3949431.33
33Nováková Renata Hrobice8898911.13
34Šnicer Petr Veltěže4888822.00
35Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice3858528.33
36Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.6848414.00
37Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER4717117.75
38Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší3676722.33
39Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team5646412.80
40Řehák Václav Police nad Metují3535317.67
41Novotný Jiří ZámrskTorpedo team548489.60
42Lévai Josef Jenišov4474711.75
42Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2474723.50
44Lévai Jan st. Dalovice3434314.33
45Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava1333333.00
46Hencel Jiří Police nad Metují3313110.33
47Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1303030.00

Copyright © 2013-2023, Rybářské žebříčky, z.s.