Závody
Seznam závodu pro 2017 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Říjen 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
01.10.2017 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2017 | Neděle |
N
Mohelnice mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
01.10.2017 | Neděle |
N
Polouvsí - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.10.2017 | Neděle |
N
Kladruby - mládež 0-10 let - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.10.2017 | Neděle |
N
Jablunkov (Návsí) - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2017 | Neděle |
N
Dražíč mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.10.2017 | Neděle |
N
Nové Město na Moravě mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
01.10.2017 | Neděle |
N
Kameničky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
01.10.2017 | Neděle |
N
Kladruby - mládež 11-15let - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.10.2017 | Středa |
N
Kostelec nad Labem - Středočeský Název: Jet Fish Carp marathon Labe – podzim 2017 |
||
05.10.2017 | Čtvrtek |
N
Hadina (Humpolec) - Vysočina Název: CARP CUP HADINA 2017 + premie |
||
05.10.2017 | Čtvrtek |
N
Tři studně - Sykovec - Vysočina Název: L&M Baits Cup Sykovec 2017 |
||
05.10.2017 | Čtvrtek |
N
Hodkov - Středočeský Název: Hodkovská 70 |
||
05.10.2017 | Čtvrtek |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: kaprové závody 72hodin |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: FMS‹50›CarpCUP 2017 |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký Název: Rybářské závody dvojic 55h |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Letiny - Plzeňský Název: LETINY 50 hodin |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Kaprobraní 2017 závod dvojic v lovu kaprů na boilie a pelety. |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína Carp secret - Středočeský Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína Carp B - Středočeský Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína Carp secret - Středočeský Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Neratovice - Středočeský Název: Grand Prix Čech feeder |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: XIII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: SKUTEČSKÝ PSTROUŽEK |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Kochánky - Středočeský Název: Kačovský kapr 2017 |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Drahanovice - Olomoucký Název: 5.ROČNÍK PODZIMNÍHO KAPŘÍKA |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Telce (Peruc) - Ústecký Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Vyškov mládež - Jihomoravský Název: Zlatá udice 2017 |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Nižbor mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: Zdislavický šupináč |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: Zdislavický šupináč |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Litětiny - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
08.10.2017 | Neděle |
N
Horšovský Týn - koupaliště Podhájí - Plzeňský Název: Rybářské závody - Podhájí |
||
08.10.2017 | Neděle |
N
Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
12.10.2017 | Čtvrtek |
N
Konice - Čertovy rybníky - ZRUŠENO - Olomoucký Název: P.M. Baits Carp Cup ČERTÁKY 2017 |
||
12.10.2017 | Čtvrtek |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: CARP CUP ZAJEČÍ PODZIM 2017 PĚT NEJ !!!!! |
||
13.10.2017 | Pátek |
N
Luhačovice - Zlínský Název: Podzimní SBS Carp maraton |
||
13.10.2017 | Pátek |
N
Vrbčany - Středočeský Název: Papaja sranda cup |
||
13.10.2017 | Pátek |
N
Poděbrady - Středočeský Název: PODĚBRADSKÁ PADESÁTKA |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Pardubice plavaná - Pardubický Název: Pohár Pernštejn |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Polička - přívlač - Pardubický Název: XXII. ročník PODZIMNÍ PŘÍVLAČ |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Rokycany muška - Plzeňský Název: Západočeský pohár jun. - Memoriál T. Najdenova |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Mlékojedy feeder - Středočeský Název: 3.kolo II.Liga sk A feeder |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav mládež přívlač U10 - Středočeský Název: Jizerský okounek |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Žabeň - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: PODZIMNÍ ZÁVODY NA ROSEDU |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Krašovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: Závěrečná 2017 |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Dřenice OBSAZENO - Pardubický Název: Hungerfish Cup 2. ročník |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Brušperk - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Činěves - Středočeský Název: ČINĚVESKÁ "12" |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Nedvědice - ženy - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Žďár nad Sázavou feeder - Vysočina Název: 2. kolo Krajského přeboru jednotlivců MRS |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Svatava, Oloví muška - Karlovarský Název: ZÁPADOČESKÝ POHÁR JUNIORŮ memoriál Tomáše Najdenova |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský Název: Dolnobřežanská bělice |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Podzimní závody |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav přívlač U18 - Středočeský Název: Jizerský okounek |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav mládež přívlač U14 - Středočeský Název: Jizerský okounek |
||
15.10.2017 | Neděle |
N
Borek - Středočeský Název: 2. Pohoda Carp Cap 2017 |
||
15.10.2017 | Neděle |
N
Oprechtice (Kdyně) - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
20.10.2017 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský Název: BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2017 |
||
20.10.2017 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský Název: Podzimní Hruškovská 50tka |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Horní Suchá muška - Moravskoslezský Název: O pohár Knápek Hooks |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Memoriál J. Možkovského - Poděbradský dravec |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Pňovany (ú.n. Hracholusky) - přívlač - Plzeňský Název: Princ pěti řek 2017 |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský Název: Tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Tři Sekery mládež - Karlovarský Název: Tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Markovice - Pardubický Název: Podzimní Markovice 2017 |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Chýšť - ZRUŠENO, pokusím se přeložit na náhradní termín - Pardubický Název: Pohár Rybářský dobrodruh |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Eliminačka „12“ |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Šenov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
22.10.2017 | Neděle |
N
Přelouč přívlač - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
22.10.2017 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: 9. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO |
||
25.10.2017 | Středa |
N
Chlumec - Ústecký Název: Carpmarathon Dělouš 2017 - 5.ročník - 100hodin závodu !! |
||
26.10.2017 | Čtvrtek |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: 2.ročník CARP CUP ZAJEČÍ 2017 62 hodin |
||
26.10.2017 | Čtvrtek |
N
Ostrata - Zlínský Název: Carp Cup Ostrata 2017 |
||
27.10.2017 | Pátek |
N
Letny - Vysočina Název: Poslední Jízda 2017, memoriál Míry Součka |
||
27.10.2017 | Pátek |
N
Dešná - Vysočina Název: LASTIA CUP |
||
27.10.2017 | Pátek |
N
Drahanovice - Olomoucký Název: 4.ROČNÍK PODZIMNÍ 50TIHODINOVKA |
||
27.10.2017 | Pátek |
N
Jezero Katlov - Středočeský Název: Feeder Master Cup |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Újezd nad Lesy - mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: PODZIMNÍ MUŠKA |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Slapy - lodní liga - Praha Název: Lodní liga 4. kolo |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Přerov feeder - Olomoucký Název: Memoriál Vladimíra Králíka feeder |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Vlašim přívlač - Středočeský Název: KOTYHO MEMORIÁL |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou - Středočeský Název: Mazec Cup XI. ROČNÍK |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Křesetice - OBSAZENO - Středočeský Název: Ukončení sezony Křesetice |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Božkov přívlač U12 - Středočeský Název: Božkovský duhák 2017 |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Božkov přívlač U18 - Středočeský Název: Božkovský duhák 2017 |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Moravský Beroun přívlač - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský Název: MÁJOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
29.10.2017 | Neděle |
N
Újezd nad Lesy - Praha Název: Rybářské závody |
||
29.10.2017 | Neděle |
N
Pardubice - přesunuto na 18.11. - Pardubický Název: Labíčko CUP 2017 - Memorial Ády a Míry Doležala |