Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6743 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2019

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červenec 2019
05.07.2019 Pátek N Podivín - Jihomoravský
Název: Noční rybářské závody
05.07.2019 Pátek N Klášter u Nepomuku - Plzeňský
Název: Nepomucká plavaná
05.07.2019 Pátek N Herálec u Havlíčkova Brodu - Vysočina
Název: Rybářské závody
05.07.2019 Pátek N Popice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA
06.07.2019 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Osvětimany - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Králíky plavaná - Pardubický
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery
06.07.2019 Sobota N Bohdalec - Vysočina
Název: Rybářské závody v Bohdalci 17. ročník
06.07.2019 Sobota N Popice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Veselí nad Moravou - Jihomoravský
Název: Noční rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Loučovice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
06.07.2019 Sobota N Kolešov u Rakovníka - Středočeský
Název: Noční televize LED
06.07.2019 Sobota N Výžerky - Středočeský
Název: Rybářské závody
07.07.2019 Neděle N Králíky položená/feeder - Pardubický
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery
12.07.2019 Pátek N Podnovoveský rybník - Jihočeský
Název: Magic Cup
12.07.2019 Pátek N Řeznovice - Jihomoravský
Název: Memoriál Josefa Šafránka
12.07.2019 Pátek N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Noční rybářské závody
13.07.2019 Sobota N Dřenice OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 4.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
13.07.2019 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
13.07.2019 Sobota N Bylany II - Ústecký
Název: Rybářské závody dvojic
13.07.2019 Sobota N Hostinné - Královéhradecký
Název: noční rybářské závody
13.07.2019 Sobota N Otin u stonařova - Vysočina
Název: Otínska šupina
13.07.2019 Sobota N Otěšice - Plzeňský
Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice
13.07.2019 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
13.07.2019 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
14.07.2019 Neděle N Litultovice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
19.07.2019 Pátek N Arnolec - Vysočina
Název: Arnolec 40h.
20.07.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Cejnový mač
20.07.2019 Sobota N Tample u Svojku - Liberecký
Název: Tample léto 2019 - OBSAZENO!
20.07.2019 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský
Název: Barbus Cup
20.07.2019 Sobota N Přepychy - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
20.07.2019 Sobota N Telce - Ústecký
Název: 3 ROČNÍK ZÁVODŮ DVOJIC
20.07.2019 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: noční rej
20.07.2019 Sobota N Nové Mitrovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
21.07.2019 Neděle N Přepychy mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Vysoké Chvojno - Pardubický
Název: Holický MIX OBSAZENO již pouze náhradníci
27.07.2019 Sobota N Letiny-požární nádrž - Plzeňský
Název: 10.ročník rybářských závodů Letiny OBSAZENO
27.07.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Závod vytrvalců 24.hod Na Vítězné
27.07.2019 Sobota N Nové Hrady - Jihočeský
Název: Rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Málkovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Nedakonice - Zlínský
Název: Rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: dědkovské rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Borovany - Jihočeský
Název: Noční rybářské závody
27.07.2019 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dvojic - noční
27.07.2019 Sobota N Loučky - Karlovarský
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.