Závody
Seznam závodu pro 2019
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červenec 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
05.07.2019 | Pátek |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody |
||
05.07.2019 | Pátek |
N
Klášter u Nepomuku - Plzeňský Název: Nepomucká plavaná |
||
05.07.2019 | Pátek |
N
Herálec u Havlíčkova Brodu - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
05.07.2019 | Pátek |
N
Popice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Osvětimany - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Králíky plavaná - Pardubický Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina Název: Rybářské závody v Bohdalci 17. ročník |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Popice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Veselí nad Moravou - Jihomoravský Název: Noční rybářské závody |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Loučovice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Kolešov u Rakovníka - Středočeský Název: Noční televize LED |
||
06.07.2019 | Sobota |
N
Výžerky - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
07.07.2019 | Neděle |
N
Králíky položená/feeder - Pardubický Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery |
||
12.07.2019 | Pátek |
N
Podnovoveský rybník - Jihočeský Název: Magic Cup |
||
12.07.2019 | Pátek |
N
Řeznovice - Jihomoravský Název: Memoriál Josefa Šafránka |
||
12.07.2019 | Pátek |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Noční rybářské závody |
||
13.07.2019 | Sobota |
N
Dřenice OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický Název: Hungerfish Cup 4.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových |
||
13.07.2019 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina Název: Jimramovský kapr jednotlivců |
||
13.07.2019 | Sobota |
N
Bylany II - Ústecký Název: Rybářské závody dvojic |
||
13.07.2019 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký Název: noční rybářské závody |
||
13.07.2019 | Sobota |
N
Otin u stonařova - Vysočina Název: Otínska šupina |
||
13.07.2019 | Sobota |
N
Otěšice - Plzeňský Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice |
||
13.07.2019 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
13.07.2019 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Jimramovský kapr jednotlivců |
||
14.07.2019 | Neděle |
N
Litultovice mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.07.2019 | Pátek |
N
Arnolec - Vysočina Název: Arnolec 40h. |
||
20.07.2019 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Cejnový mač |
||
20.07.2019 | Sobota |
N
Tample u Svojku - Liberecký Název: Tample léto 2019 - OBSAZENO! |
||
20.07.2019 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: Barbus Cup |
||
20.07.2019 | Sobota |
N
Přepychy - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
20.07.2019 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: 3 ROČNÍK ZÁVODŮ DVOJIC |
||
20.07.2019 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský Název: noční rej |
||
20.07.2019 | Sobota |
N
Nové Mitrovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
21.07.2019 | Neděle |
N
Přepychy mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Vysoké Chvojno - Pardubický Název: Holický MIX OBSAZENO již pouze náhradníci |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Letiny-požární nádrž - Plzeňský Název: 10.ročník rybářských závodů Letiny OBSAZENO |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: Závod vytrvalců 24.hod Na Vítězné |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Nové Hrady - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Málkovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Nedakonice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Lanškroun - Pardubický Název: dědkovské rybářské závody |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Borovany - Jihočeský Název: Noční rybářské závody |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Rybářské závody dvojic - noční |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Loučky - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Mokrovousy(ryby)-Rašín(šipky) dvojboj - Královéhradecký Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj |
||
27.07.2019 | Sobota |
N
Sendražice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |