Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 33 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Rychnov nad Kněžnou
90.00052
2
Pardubice
130.00051
2
Třesovice
130.00051
4
Jaroměř
160.00049
5
Dřenice
170.00048
5
Zámrsk
170.00048
7
Police nad Metují
180.00046
8
Pardubice
190.00045
9
Mnichovo Hradiště
240.00044
9
Hradec Králové
240.00044
11
Podůlšany
270.00042
11
Mnichovo Hradiště
270.00042
13
Pardubice
280.00040
14
Jaroměř
310.00039
15
Moravičany
31.50.00038
15
Sezemice
31.50.00038
15
Jaroměř
31.50.00038
18
Lanškroun
320.00035
19
Sezemice
32.50.00034
20
Staré Jesenčany
360.00033
21
Holice
440.00032
22
Dlouhý Most
500.00031
23
Dašice
50.50.00030
24
Praha
510.00029
24
Zámrsk
510.00029
26
Pardubice
52.50.00027
27
Opočínek
530.00026
28
Choceň
53.50.00025
29
Police nad Metují
600.00024
30
Mnichovo Hradiště
60.50.00023
31
Ústrašín
610.00022
31
Dublovice
610.00022
33
Libišany
620.00020
34
Zámrsk
63.50.00019
35
Čeperka
660.00018
35
Pardubice
660.00018
37
Dražkovice
670.00016
38
Jaroměř
71.50.00015
39
Pardubice
740.00014
40
Svatý Mikuláš
74.50.00013
41
Pardubice
75.50.00012
42
Pardubice
76.50.00011
43
Dlouhý Most
800.00010
44
Pardubice
820.0009
45
Zámrsk
85.50.0008


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 1 příspěvek

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 13.07.2019
Místo konání závodu Dřenice OBSAZENO pouze náhradníci
Kraj Pardubický
Název závodu Hungerfish Cup 4.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
Minulé závody

14.07.2018 - Dřenice obsazeno - Hungerfish Cup 3.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových obsazeno pouze náhradníci

Název vodní plochy Špagátovník
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na email Chvala.P@email.cz
Možno předem na telefonu 728018656
přihlášení sms prosím Jméno Příjmení a Bydliště(jen obec) Děkuji. počet míst omezen na 45
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 45 závodníků

Červený Jaroslav - Jaroměř
Šupol Petr - Libišany
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Novák Jaroslav - Pardubice
Novotný Lukáš - Pardubice
Jožák Radek - Pardubice
Machač Václav - Praha
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Řehák Václav - Police nad Metují
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Růžička Josef - Čeperka
Machatý David - Jaroměř
Bína Lukáš - Dlouhý Most
Bína Libor - Dlouhý Most
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Boháček Lukáš - Pardubice
Brodský Michal - Hradec Králové
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotná Jaroslava - Zámrsk
Pánek Vít - Sezemice
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Chvála Jan - Sezemice
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Hencel Jiří - Police nad Metují
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Bertok Milan - Dublovice
Gančarčík Karel - Pardubice
Provazník Michal - Dřenice
Izaiasz Petr - Holice
Trnka Aleš - Třesovice
Juhoš Josef st. - Rybitví
Kopa Stanislav - Moravičany
Šrámek Petr - Opočínek
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Pryl Stanislav - Pardubice
Růžička Pavel - Dašice
Staňková Petra - Pardubice
Dvořák Radek - Pardubice
Synek Martin - Choceň
Kubec Tomáš - Lanškroun
Časový harmonogram závodu
První část od 07.00 hodin do 10.00 hodin
Přestávka od 10.00 hodin do 11.00 hodin
Druhá část od 11.00 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst losování ruličky
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč Mládež 350 Kč
Zakázané nástrahy Patentka
Krmení
Povoleno
Pouze červi a kukuřice
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Doplňující údaje: bez krmítka jen olůvko,zakazuje se kalíškování
Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát
Bodování Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů,  ostatní - 1 bod sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola
Ocenění pro vítěze poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy
Hlavní sponzor závodu Název: Rybářské potřeby Hungerfish
Pořadatel Název: Chvála Petr
Email: Chvala.P@email.cz
Telefon: 728018656

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.