Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 5834 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2018

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2018
01.05.2018 Úterý N Roudnice nad Labem - Ústecký
Název: rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Roudnice nad Labem - mládež - Ústecký
Název: rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Retro závod 2018 (loví se pouze na výbavu do roku 1989)
01.05.2018 Úterý N Sendražice-už pouze náhradníci - Královéhradecký
Název: Májový kapr
01.05.2018 Úterý N Popovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Loučky - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY S PEPOU A HONZOU
01.05.2018 Úterý N Domamil - Vysočina
Název: Rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Třinec - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Petrovice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Bravantice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Třinec - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Bojkovice - Zlínský
Název: Ix.ROČNÍK MEMORIÁLU ZDEŇKA BAŘINKY
01.05.2018 Úterý N Klášter u Nepomuku - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
03.05.2018 Čtvrtek N Skuteč (Štěpánov) - Pardubický
Název:
04.05.2018 Pátek N Žabeň - Moravskoslezský
Název: ROSED CARP 2018
04.05.2018 Pátek N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: 50 hodinové závody
04.05.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Pohoda Cup Božice
04.05.2018 Pátek N Chotěboř - Vysočina 
Název: Doubrava Cup muška
04.05.2018 Pátek N Horní Žďár - Jihočeský 
Název: I.LIGA v lovu ryb udicí na plavanou
05.05.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh
05.05.2018 Sobota N Čermná nad Orlicí mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Boleradice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse"
05.05.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
05.05.2018 Sobota N Těchobuz - Vysočina
Název: O pohár předsedy MO Těchobuz, 3.ročník
05.05.2018 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský
Název: 11.ročník rybářských závodů
05.05.2018 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody - Kněževes 2018
05.05.2018 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dvojic
05.05.2018 Sobota N Řevničov - Obsazeno - Středočeský
Název: SRANDA MAČ
05.05.2018 Sobota N Božice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Žitná - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
05.05.2018 Sobota N Velké Poříčí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Velký Luh - Karlovarský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jičín (Dvorce) mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Teplice - mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Morašice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Nové Město na Moravě - Vysočina
Název: KOUPALIŠTĚ 2018
05.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský 
Název: Grand Prix Čech v LRU Feeder
05.05.2018 Sobota N Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický
Název: Jarní rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Žákava - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
05.05.2018 Sobota N Nová Ves u Chotěboře - Vysočina
Název: Rybářské závody 2018 - 12.ročník
05.05.2018 Sobota N Nová Ves u Chotěboře mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody 2018 - 12.ročník
05.05.2018 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2018
05.05.2018 Sobota N Světlá nad Sázavou - mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. - mládež
05.05.2018 Sobota N Český Těšín - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jiříkov - Ústecký 
Název: Krajský přebor 2018 LRU – přívlač
05.05.2018 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Lohenice u Přelouče - Pardubický
Název: Přeloučský kapr 2018
05.05.2018 Sobota N Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Beroun - Středočeský
Název: Memoriál Františka Hlaváčka
05.05.2018 Sobota N Nasavrky - Pardubický
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Milčice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jablunkov mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kostelec nad Černými Lesy - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Brno - Opatovice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Obruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Obruby mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Říkov - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Zbraslavice - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Alfredov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Velké Poříčí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Žitná mládež - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
06.05.2018 Neděle N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Morašice - Pardubický
Název: Morašická udice
06.05.2018 Neděle N Nové Město na Moravě mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Mendryka mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Velký Šenov - Ústecký
Název: „Plavaná 2018“
06.05.2018 Neděle N Český Těšín mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Lohenice u Přelouče - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Loket (Nové Sedlo) mládež - Karlovarský
Název: O POHÁR MĚSTA NOVÉ SEDLO
06.05.2018 Neděle N Loket (Nové Sedlo) mládež2 - Karlovarský
Název: O POHÁR MĚSTA NOVÉ SEDLO
06.05.2018 Neděle N Jaroměř mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2018 Úterý N Loket (Nové Sedlo) - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.05.2018 Úterý N Skuteč (Štěpánov) - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2018 Úterý N Hošťalovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.05.2018 Úterý N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Rybářské závody na Kocandě
08.05.2018 Úterý N Velké Dvorce - Plzeňský
Název: Rybářské závody ve Velkých Dvorcích
08.05.2018 Úterý N Seník u Jankovic - Pardubický
Název: SENICKÝ KAPR
08.05.2018 Úterý N Blatná mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
10.05.2018 Čtvrtek N Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký
Název: 4.ROČNÍK ČERŤÁKY CARP CUP 2018
10.05.2018 Čtvrtek N Tři Studně (Sykovec) - Vysočina
Název: 2.ROČNÍK P.M.GAME SYKOVEC
10.05.2018 Čtvrtek N Pelhřimov - Vysočina
Název: HEJLOVSKÉ ENDURO
10.05.2018 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský
Název: Devil -666- BCC Zaječí 66h 2018
10.05.2018 Čtvrtek N Sedlčánky - Středočeský
Název: VC Policie ČR Praha-východ
11.05.2018 Pátek N Štěpánov nad Svratkou - Vysočina 
Název: 1. LIGA 2018 LRU muška jarní kolo
11.05.2018 Pátek N Mladotice - Pardubický 
Název: II. liga LRU muška skupina B
11.05.2018 Pátek N Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: II. LIGU – LRU MUŠKA skupina-A
12.05.2018 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský
Název: 31.ročník dětských rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2017
12.05.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HADINA CUP 2018 - ZÁVODY DVOJIC V LOVU KAPRŮ A AMURŮ - 24H
12.05.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: O pohár předsedy SÚS děti a mládež
12.05.2018 Sobota N Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký
Název: 11. TSCC JEZERA ŠTÍT 2018
12.05.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: 24 hodin dvojic
12.05.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Lukov u Moravských Budějovic - Vysočina
Název: 28. Rybářské závody - OBSAZENO!
12.05.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
12.05.2018 Sobota N Hradec Králové mládež - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2018
12.05.2018 Sobota N Křižánky - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Jarní rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Pšánky OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Rybářské závody OBSAZENO
12.05.2018 Sobota N Horka nad Sázavou - Středočeský
Název: PÍSNÍK 2018
12.05.2018 Sobota N Protivín - OBSAZENO - Jihočeský
Název: 2. ročník rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Velká Černoc - Ústecký
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC 2018
12.05.2018 Sobota N Krásná Lípa - Ústecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: Memoriál Emila Jíchy - 1. ročník „24 hodinový závod“
12.05.2018 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Březí - Plzeňský
Název: XII.Březská vydra
12.05.2018 Sobota N Močerady - Plzeňský
Název: 6.ročník rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: Pohár krále Jiřího 2018
12.05.2018 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Luby - Karlovarský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: rybářské závody o prase
12.05.2018 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Jarní rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Klapý - Ústecký
Název: Klapy 1 závody
12.05.2018 Sobota N Lázně Bělohrad - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Valašské Meziříčí - Zlínský 
Název: První kolo extraligy přívlače
12.05.2018 Sobota N Touškov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Rohozno - ZRUŠENO - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
12.05.2018 Sobota N Lipnice nad Sázavou - Vysočina
Název: Lipnická udice
12.05.2018 Sobota N Bystré - Pardubický
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Zámrsk - Pardubický
Název: Rybářské závody v Zámrsku
12.05.2018 Sobota N Byšice - Středočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Kloužovice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Odolena Voda - Středočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Trutnov mládež - Královéhradecký
Název: Peklo
12.05.2018 Sobota N Podivín - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně
12.05.2018 Sobota N Hostinné - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2018
12.05.2018 Sobota N Doksy mládež - Liberecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Vesnická liga
12.05.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Valašské Mezříčí - Zlínský 
Název: První kolo extraligy přívlače
13.05.2018 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody POSLEDNÍ 2.MÍSTA!!!!!!!
13.05.2018 Neděle N Jiříkov - Ústecký
Název: Rybářské závody
13.05.2018 Neděle N Luže - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2018 Neděle N Ptenín - Plzeňský
Název: Rybářské závody
13.05.2018 Neděle N Podivín mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
15.05.2018 Úterý N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: CZECH CARP CUP 2018
17.05.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský
Název: III.ročník Monster Fishing Carp Cup Dešná 2017
17.05.2018 Čtvrtek N Dolný Bar - Slovensko
Název: BOILIES CUP 72 hodin KamikazeCarp 2018
17.05.2018 Čtvrtek N Mladá Boleslav - Středočeský 
Název: MeMiČR handicapovaných rybářů
18.05.2018 Pátek N Božejov - Vysočina
Název: Božejov Cup 50 Hodin
18.05.2018 Pátek N Dobrá voda Luh u Milína - Středočeský
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
18.05.2018 Pátek N Přerov - Olomoucký
Název: Divize/KP SMS feeder
18.05.2018 Pátek N Dobrá voda Luh u Milína - Středočeský
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
19.05.2018 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
19.05.2018 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bartošovice - Moravskoslezský
Název: Bartošovická 24
19.05.2018 Sobota N Slavičky - Vysočina
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Týnec nad Sázavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bulhary - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: 45. ročník rybářských závodů v Drozdicích
19.05.2018 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Pustá Kamenice - Pardubický
Název: KAMENICKÝ LOSOS
19.05.2018 Sobota N Čermná nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody o pohár starosty obce
19.05.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název: rybářimšeno
19.05.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybářské závody Bylany
19.05.2018 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
19.05.2018 Sobota N Počátky - Vysočina
Název: Rybářské závody Počátky 2018
19.05.2018 Sobota N Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský
Název: 2.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
19.05.2018 Sobota N Dlouhoňovice - Pardubický
Název: 4. ročník rybářských závodů
19.05.2018 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký
Název: ZÁVODY BAGR
19.05.2018 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
19.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský 
Název: 1. kolo Divize/KP SÚS feeder
19.05.2018 Sobota N Voznice - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Skoronice - Jihočeský 
Název: Jarní kolo Krajské divize – LRU muška
19.05.2018 Sobota N Starý Rybník - Karlovarský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Týnec - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Praha Kolovraty - Praha
Název: 8.kolovratské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha
Název: 8.kolovratské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: MÁJOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
19.05.2018 Sobota N Pacov - Vysočina
Název: Pacovský kapr
19.05.2018 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
19.05.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: 4 Ročník Rybářských závodů
19.05.2018 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Levínská Olešnice mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Ledenice - Jihočeský
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
19.05.2018 Sobota N Hašov - Plzeňský
Název: odpolední rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Měšice - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Jívka mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Brno - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Kateřinice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Česká Lípa - Středočeský
Název: Memoriál Standy Pecháčka
19.05.2018 Sobota N Česká Lípa (Dubice) - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský 
Název: Mušovský pohár
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký 
Název: Závod krajského přeboru a divize
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové U20 - Královéhradecký 
Název: Hradecká juniorka U15, U20
19.05.2018 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Telce - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE 2018
19.05.2018 Sobota N Telce mládež - Ústecký
Název: CHY - TEP CUP TELCE 2018 mládež
19.05.2018 Sobota N Vítovice mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: memoriál Jardy Pelikána
19.05.2018 Sobota N Byšice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Beroun mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Sojovice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Habrovany - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Habrovany mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Litoměřice - Ústecký 
Název: 1. kolo DIVIZE LRU Feeder 2018 a 1.kolo Krajského přeboru
19.05.2018 Sobota N Leština - Královéhradecký
Název: Leštinský králík
19.05.2018 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Vlasatice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Starý rybník - Karlovarský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Chlumec ženy - Ústecký
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Štětí - Ústecký
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Holešov - Zlínský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Stárkov - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
19.05.2018 Sobota N Hradec Králové U15 - Královéhradecký 
Název: Hradecká juniorka U15, U20
19.05.2018 Sobota N Vrčeň mládež - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
19.05.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Domahoř - Středočeský 
Název: Krajský přebor SÚS Praha
20.05.2018 Neděle N Jemnice - Vysočina
Název: O putovní pohár Barchanu
20.05.2018 Neděle N Bulhary - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany - OBSAZENO!!! - jen pro náhradníky
20.05.2018 Neděle N Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Týnec mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Litultovice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Česká Třebová mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Skoronice - Jihočeský 
Název: Jarní kolo KP – LRU muška
20.05.2018 Neděle N Domahoř - Středočeský 
Název: Krajská divize SÚS Praha muška
22.05.2018 Úterý N Orlík - Jihočeský
Název: Pára nad Vltavou 2018
23.05.2018 Středa N Dešná - Jihočeský
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
24.05.2018 Čtvrtek N Tři studně - Sykovec - Vysočina
Název: 2.ROČNÍK L&M BAITS CUP SYKOVEC
24.05.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PRVNÍ JÍZDA
25.05.2018 Pátek N Milovy - Vysočina
Název: Milovských 24hodin
25.05.2018 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 24 hodin
25.05.2018 Pátek N Sedlčany - Středočeský
Název: Kaprařské závody Sedlčany – 48 hodin nonstop
25.05.2018 Pátek N Zaječí - Plzeňský
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
25.05.2018 Pátek N Pardubice - Pardubický 
Název: I. liga - 2. kolo
26.05.2018 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Praha - Zbraslav - Praha
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Nižbor Zrušeno - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
26.05.2018 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Dolní Věstonice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Rakvice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Kácov - Středočeský
Název: Noční rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Dobřív - Plzeňský
Název: 12.ročník rybářských závodů
26.05.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Zlatý karas - 12.ročník
26.05.2018 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XIII. ročník
26.05.2018 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský
Název: 2. rybářské závody žen
26.05.2018 Sobota N Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský
Název: Strhánka 2018 - Junior Cup
26.05.2018 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Holice - mládež poslední 3 místa - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
26.05.2018 Sobota N Dobrá voda u Březnice - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Šlapanice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký
Název: Memoriál Petra Vnuka 7. ročník-týmové závody
26.05.2018 Sobota N Knířov - Pardubický
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Lubenec - Ústecký
Název: 8.ročník 12 hodinových rybářských závodů
26.05.2018 Sobota N Tmaň - Středočeský
Název: Rybářské závody "chyť a pusť"
26.05.2018 Sobota N Ponětovice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Staňkov mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Drozdice mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Míškovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Strakonice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Číhošť - Vysočina
Název: Rybářské závody o putovní pohár
26.05.2018 Sobota N Dolní Loučky - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Pečky - Středočeský 
Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo
26.05.2018 Sobota N Citonice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Trhové Sviny - Jihočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Trhové Sviny ženy - Jihočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Žerotice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2018
26.05.2018 Sobota N Chrastava - Liberecký
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Tursko - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Údavy - Vysočina
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Čejkovice u Znojma - Jihomoravský
Název: ČEJKOVICKÁ KARASIÁDA
26.05.2018 Sobota N Byšičky - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Čimelice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Konstantinovy Lázně - Plzeňský
Název: Rybářské závody Sportovní rybolov rybník Hradiště
26.05.2018 Sobota N Otrokovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Holešov - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Slavkov u Brna - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Hodice mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládežU15 - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2018
26.05.2018 Sobota N Trutnov - Královéhradecký
Název: Peklo 2018
26.05.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský 
Název: II. liga sk. A - 1. kolo
26.05.2018 Sobota N Sedlčánky - Středočeský 
Název: KP a divize ÚSMP
26.05.2018 Sobota N Šluknov - Ústecký
Název: Šluknovský pohár
26.05.2018 Sobota N Pečky - Středočeský 
Název: KP mládeže v LRU- plavaná - jarní kolo
26.05.2018 Sobota N Nymburk - Středočeský 
Název: Středočeská juniorka - jaro 1.závod
26.05.2018 Sobota N Biskoupky - Jihomoravský
Název: Jihlavský pohár
27.05.2018 Neděle N Praha - Zbraslav mládež U15 - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
27.05.2018 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Rakvice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Náchod - Královéhradecký
Název: 14. ročník "Podborský" nedělní rybářský závod v Náchodě
27.05.2018 Neděle N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
27.05.2018 Neděle N Studeněves - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Holýšov mládež - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Staňkov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Trhové Sviny mládež - Jihočeský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Šluknov mládež - Ústecký
Název: Šluknovský pohár
27.05.2018 Neděle N Biskoupky - Jihomoravský 
Název: Mistrovství MRS Open muška
27.05.2018 Neděle N Pelhřimov mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Dobrá voda u Březnice mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Choceň mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Praha - Zbraslav mládež U10 - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Bakov nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Nymburk - Středočeský 
Název: Středočeská juniorka - jaro 2.závod
30.05.2018 Středa N Chvojnice - Jihomoravský
Název: CHVOJNICE CARP CUP I.
31.05.2018 Čtvrtek N Hruškov - Středočeský
Název: 1.ROČNÍK UFO FISHING CUP HRUŠKOV
31.05.2018 Čtvrtek N Jestřabice - Zlínský
Název: Kaprové závody
31.05.2018 Čtvrtek N Most - Ústecký
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.