Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 371 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 10 | 192 | 236 | 23.60 |
2 | Chýle Petr | Bílina | 6 | 180 | 180 | 30.00 | |
3 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 10 | 171 | 234 | 23.40 |
4 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 10 | 168 | 212 | 21.20 |
5 | Pánek Petr | Rakovník | 6 | 156 | 156 | 26.00 | |
6 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 8 | 153 | 190 | 23.75 |
7 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 9 | 150 | 167 | 18.56 |
8 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 148 | 163 | 20.38 |
9 | Kopřiva Josef | Hříškov | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
10 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 9 | 141 | 163 | 18.11 |
11 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 7 | 140 | 141 | 20.14 | |
12 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
13 | Chýle Oldřich | Bílina | 7 | 131 | 132 | 18.86 | |
14 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
15 | Halíř Lukáš | Osek | 5 | 127 | 127 | 25.40 | |
16 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
17 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
17 | Zoul Artur | Žatec | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
19 | Hampejs David | Bílina | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
19 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 112 | 112 | 28.00 |
21 | Pekárek Stanislav | Louny | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
22 | Hložek František | Bílina | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
22 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 10 | 100 | 113 | 11.30 | |
24 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
25 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
26 | Beneš Karel | Bílina | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
27 | Vaněk Michal | Litoměřice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
28 | Zoul Marek | Žatec | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
29 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
30 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
30 | Rejnart Jan | Teplice | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
32 | Schingler Karel | Lovosice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
33 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
34 | Mareš Pavel | Praha | 7 | 76 | 77 | 11.00 | |
35 | Vojíř Radek | Podbořany | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
36 | Charvát Adam | Libočany | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
37 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
37 | Vojíř Josef | Vroutek | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
39 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
39 | Sochor Michal | Petrohrad | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
41 | Edl Milan | Plzeň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
41 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
43 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
43 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
45 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
46 | Daneš Jaroslav | Louny | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
47 | Kubeš Václav | Levousy | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
48 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
48 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
50 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
50 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
50 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
53 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
53 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
55 | Beneš Zdeněk | Peruc | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
55 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
55 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
58 | Szëlöllöszi David | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
58 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
58 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
61 | Prokeš Milan | Libochovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
61 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
63 | Benedek Štefan | Vroutek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
63 | Mareš Vladimír | Praha | 6 | 38 | 38 | 6.33 | |
63 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
63 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
67 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
68 | Adamec Pavel | Rumburk | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
68 | Jánský Ladislav ml. | Rumburk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
70 | Hrabě František | Rumburk | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
70 | Koch Radek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
70 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
70 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
70 | Šána Vladimír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
75 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
75 | Hoý Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
75 | Marek Martin st. | Litoměřice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
75 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
79 | Braunstain Michal | Žatec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
79 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
79 | Lapec Martin | Obora u Loun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
79 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
79 | Švec Zbyněk | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
84 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
84 | Klement Michal | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
84 | Král Josef | Holýšov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
84 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
84 | Šlesinger Miroslav ml. | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
89 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
89 | Ondráček Jan ml. | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
89 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
89 | Zahálka Radek | Mrákotín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
93 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
93 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
93 | Kroupa Vladimír | Lubenec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
93 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
93 | Šebek Bedřich | Šluknov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
98 | Antony Pavel | Lubenec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Kulhánek Karel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
98 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Novotný Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Souček Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
98 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
105 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
105 | Macal Karel | Veltrusy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
105 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
105 | Sedlák Václav | Nová Ves | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
105 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
105 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
105 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
112 | Bílek Milan | Zlosyň | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
112 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
112 | Týle Petr | Roudnice nad labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
112 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
116 | Aulický Miroslav | 3 | 26 | 26 | 8.67 | ||
116 | Binder Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Sochor Martin | Petrohrad | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
116 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Vacka Petr | Mariánské Lázně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
123 | Buleca Pavel | Dobříč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
123 | Hakl Hugo | Roudnice nad Labem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
123 | Havlín Jiří | Veltrusy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
123 | Hotový Jiří | Most | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
127 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
127 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
127 | Kučera Rostislav | Klášterec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
127 | Leštínský Ladislav | Klášterec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
127 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
127 | Treml Jan | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
133 | Braun Petr | Nepomyšl | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
133 | Chrenek Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
133 | Hampl Luboš | Varnsdorf | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
133 | Kubek Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
137 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
137 | Bláha Jiří | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
137 | Kagánek Ladislav. | Tachov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
137 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
137 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
137 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
137 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
137 | Vlk Petr | Rumburk | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
145 | Dorn Vilém | Nepomyšl | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
145 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
145 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
145 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
145 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
145 | Poskočil Mikuláš | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
145 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
145 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
145 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
145 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
155 | Antony Jakub | Lubenec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
155 | Halbrich Václav | Litvínov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
155 | Krištof Marián | Říčany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
155 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
155 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
155 | Polák Martin | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
155 | Valha Josef | Žatec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
155 | Vondráček Karel st. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
155 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
164 | Doškář Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
164 | Fišer Libor st. | Louny | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
164 | Hlaváček Jiří | Lubenec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
164 | Müller Jiří | Zákupy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
164 | Sachl Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
169 | Eiertich Petr | Klášterec nad Ohří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
169 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
169 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
169 | Novotný Jiří | Kralupy nad Vltavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
169 | Stinka Karel | Hněvice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
169 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
175 | Bláha Jan | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
175 | Horáček Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
175 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
175 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
179 | Halbich Lukáš | Litvínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
179 | Hošek Josef | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
179 | Hrstka Daniel | Mělník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
179 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
179 | Kudláček Josef | Podbořany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
179 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
179 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
179 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
179 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
179 | Rychtár Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
179 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Belanec Jaroslav | Most | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
190 | Hubka David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
190 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
190 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
194 | Francl Ladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
194 | Hodek Pavel | Roudnice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
194 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
194 | Říha Michal | Litvínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
194 | Žák Kamil | Rumburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
199 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
199 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
199 | Skarban Viktor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
199 | Svoboda Jakub | Tábor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
199 | Tarnek Pavel | Podbořany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
199 | Čermák Ladislav | Litoměřice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
205 | Borový Luděk | Libčice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
205 | Pebiáš Jan | Plokovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
205 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
205 | Skotnica Jiří | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
205 | Snaubold Petr | Petrohrad | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
205 | Vais Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
205 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
205 | Vogel Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
213 | Bubeníček Tomáš | Štětí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
213 | Derfl Matěj | Podbořany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
213 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
213 | Kináč Robert | Očihov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
213 | Klein Rostislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
213 | Novotný Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
213 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
220 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Hora František st. | Václavy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Leht Adam | Ústí nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Pešková | Řeřichy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Vinter Patrik | Kněževes | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
233 | Cutych Miroslav | Štětí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
233 | Dorn Daniel | Nepomyšl | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
233 | Dorn Vilém ml. | Nepomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
233 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
233 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
233 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
233 | Kaiser Josef | Dolní Poustevna | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
233 | Novák Jan | Libišany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
233 | Samochin Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
242 | Drexler Robert | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
242 | Hulín Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
242 | Pastrňák Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
242 | Šimáček Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
246 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
246 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
246 | Vaňhát Martin | Telce | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
246 | Vrkota Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
250 | Kohel Michal | 3 | 6 | 6 | 2.00 | ||
250 | Kvíz Václav | Velký Šenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
250 | Mařík Marek | Dobroměřice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
250 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
250 | Vlasák Tadeáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
250 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
256 | Kalaš Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
256 | Krolich Daniel | Most | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
256 | Maleček Pavel | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
256 | Molnár Jan | Louny | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
256 | Šimral Václav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
261 | Halbich Jan | Most | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
261 | Kloub David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
261 | Panocha Josef | Karlovy Vary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
261 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
261 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
261 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
267 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
267 | Hadrava František | Dolní Podluží | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
267 | Hrnčíř Vojtěch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
267 | Krusman Václav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
267 | Kurucz Julius | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
272 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
272 | Cína Milan | Lubenec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
272 | Halíř Jiří | Most | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
272 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
272 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
272 | Mach Václav | Pernink | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
272 | Makara Miroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
272 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
272 | Soukal Jan | Vysoké Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
272 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
282 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Bartuška Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Bartuška Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Braun Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Chrdle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Coller Miroslav | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Dráb Karel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Fedát Milan | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Filip Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Fivrášek Marcel | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Fořt Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Fořt Vladimír | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Hampl Luboš st. | Varnsdorf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Havlíček Jiří | Hostoulice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Hegenbart Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Henzl Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Horký Jiří | Doksany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Housa Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Hrachovec Josef | Lubenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Hrdlička Jan | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Janda Stanislav | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Jelínek Zdeněk | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Job Pavel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Jurajda Luboš | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kalina Radek | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kavka Zdeněk ml | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kavka Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kocourek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Kolář Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kondrát Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kovář Jan ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Krajc Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kriso Ladislav | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Krob Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Král Josef | Valov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kuboš Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Kvapil Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Lasas Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Leinweber Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Lexa Josef | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Lopata František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Marek Rudolf | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Mareš Luděk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Menhard Josef | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Mimovič Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Mimovič Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Měkuta Filip | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Nguyen Viet | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Novotný Zdeněk ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Pecek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Pinďák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Rác Karel | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Rýdl Marek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Rýdl Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Slavík Roman | Lešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Spirákus Luboš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Stožický Vlastimil st. | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Suroviak Michal | Brozany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Svatoš Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Svatoš Dominik | Lenešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Svoboda Jiří | Nepomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Tomek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Tomášek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Vařečka Michal | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Vařečka Rudolf | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Vašíček Petr | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Vilhelm Matěj | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Vitmayer Nicolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Vojíř Vítězslav | Vroutek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Vávra Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Wimmer Jan | Teplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Zajíček Aleš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Závodný Vladimír | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Černohorský Pavel | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Špaček Karel | Cvikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Štrunc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
282 | Šťástka Jan | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
282 | Šťástka Václav ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |