Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 169 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 135 | 159 | 26.50 | |
2 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 7 | 124 | 147 | 21.00 |
3 | Šnicer Petr | Veltěže | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
4 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
5 | Hampejs David | Bílina | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
6 | Bína Libor | Dlouhý Most | 5 | 104 | 122 | 24.40 | |
6 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
6 | Kopřiva Josef | Hříškov | 5 | 104 | 105 | 21.00 | |
9 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 103 | 103 | 34.33 |
10 | Chýle Oldřich | Bílina | 6 | 102 | 124 | 20.67 | |
11 | Beneš Karel | Bílina | 7 | 101 | 134 | 19.14 | |
12 | Zoul Artur | Žatec | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
13 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
14 | Mareš Vladimír | Praha | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
15 | Zoul Marek | Žatec | 5 | 86 | 95 | 19.00 | |
16 | Hložek František | Bílina | 8 | 79 | 115 | 14.38 | |
17 | Chýle Petr | Bílina | 5 | 77 | 78 | 15.60 | |
18 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
19 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 6 | 67 | 71 | 11.83 | |
19 | Schingler Karel | Lovosice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
21 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
22 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
22 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
24 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
25 | Kubeš Václav | Levousy | 5 | 57 | 62 | 12.40 | |
26 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
26 | Hotový Jiří | Most | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
28 | Pánek Petr | Rakovník | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
29 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
30 | Mareš Pavel | Praha | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
31 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
32 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
33 | Kronich Daniel | Litvínov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
34 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
34 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
34 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
37 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
37 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
37 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
40 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
40 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
43 | Hampejs Matěj | Bílina | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
43 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
43 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
46 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
49 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
49 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
51 | Cajthaml Petr | Velenice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
52 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
53 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
53 | Havlíček Lukáš | Mělník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
53 | Mareš Jan | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
53 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
53 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
58 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
58 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
60 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
60 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
62 | Janoušek Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
62 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
62 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
62 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
66 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
66 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
66 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
69 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
69 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
69 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
69 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
73 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
73 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
75 | Aulický Miroslav | 3 | 23 | 23 | 7.67 | ||
75 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
75 | Kotelenský Oldřich | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
78 | Kobek Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
79 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
79 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
81 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
81 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
84 | Adamec Pavel | Rumburk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
84 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
84 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
84 | Klement Michal | Rumburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
84 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
89 | Hlíza Martin | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
90 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
90 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
90 | Roušal Luděk | Neratovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
93 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
93 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
93 | Vaňhát Martin | Telce | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
93 | Špaček Karel | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
97 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
97 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
97 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
100 | Jakoubek Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
101 | Daneš Jaroslav | Louny | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
101 | Halbrich Václav | Litvínov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
101 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
104 | Holý František | Chřibská | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
104 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
106 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
106 | Hejný Jiří | Smolnice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
106 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
109 | Peter Ladislav st. | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
109 | Valha Josef | Žatec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
109 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
112 | Hlíza Martin ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
112 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
112 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
112 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
116 | Konnyu Ondřej | Varnsdorf | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
116 | Neuman David | Most | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
116 | Rödl Karel | Bečov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
116 | Stanko Daniel st. | Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
120 | Beneš Jaroslav | Prostiboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
120 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
122 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Maleček Pavel | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
123 | Pudil Václav | Libčice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
125 | Bidelnica Josef | Jiříkov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
125 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
125 | Kohel Michal | 3 | 4 | 4 | 1.33 | ||
125 | Lehrl Adam | Chlumec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
129 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
129 | Mrvík Otakar | Louny | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
129 | Spoler Dominik | Litvínov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
129 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
133 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
133 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
133 | Peter Ladislav ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
133 | Somol Zbyněk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
133 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
133 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
139 | Alkednany Michal | Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Bail Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Bílek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Danco Ludimir | Jiřikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Hanták Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Jánský Ladislav ml. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Louženský František | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Louženský Pavel | Skřivany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Molnár Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Neuman Karel | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Neuman Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Novosad Kamil | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Rödlová Hana | Smolnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Schneider Jan ml. | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Slavíček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Spoler Daniel | Litvínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Tomášek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Volák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Zbončák Václav | Velký Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Zvoníček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Zíval Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
139 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Čuda Jakub | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
139 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |