Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 80 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 8 | 161 | 301 | 37.63 | |
2 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 152 | 218 | 24.22 |
3 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 142 | 186 | 31.00 |
4 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 9 | 137 | 234 | 26.00 |
4 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 11 | 137 | 253 | 23.00 |
6 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 12 | 136 | 256 | 21.33 |
7 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 12 | 130 | 249 | 20.75 |
8 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 10 | 128 | 235 | 23.50 | |
9 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 127 | 133 | 26.60 | |
10 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 121 | 164 | 23.43 | |
11 | Kondras Přemysl | Pardubice | 5 | 120 | 121 | 24.20 | |
12 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 10 | 117 | 189 | 18.90 |
13 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 113 | 113 | 37.67 |
14 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 13 | 111 | 221 | 17.00 |
14 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 111 | 171 | 21.38 |
16 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 108 | 108 | 36.00 |
17 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
17 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 6 | 107 | 144 | 24.00 |
17 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 13 | 107 | 243 | 18.69 |
20 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 9 | 105 | 170 | 18.89 |
21 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 12 | 104 | 214 | 17.83 |
22 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
23 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
23 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
25 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 12 | 97 | 200 | 16.67 |
26 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 94 | 161 | 14.64 |
26 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 94 | 108 | 21.60 |
28 | Bína Libor | Dlouhý Most | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
29 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 88 | 95 | 19.00 | |
29 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 88 | 116 | 19.33 |
31 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 4 | 87 | 87 | 21.75 |
31 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
33 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 85 | 101 | 16.83 |
33 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
35 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
36 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
37 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
38 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 76 | 89 | 12.71 |
39 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 74 | 92 | 15.33 |
39 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 74 | 86 | 12.29 | |
41 | Machatý David | Jaroměř | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
41 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
43 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
43 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
43 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
46 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 54 | 60 | 12.00 |
47 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 52 | 60 | 8.57 | |
48 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
49 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
50 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
50 | Rybenský Roman | Němčice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
52 | Horáček Radim | Vlastějovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
53 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
54 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
55 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
56 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
57 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
57 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
59 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
60 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
60 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
62 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
62 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
64 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
64 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
66 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 22 | 22 | 5.50 |
67 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
67 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
69 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
70 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
71 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
72 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
73 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
74 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
74 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
76 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
77 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
77 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
77 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
77 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |