Žebříček členů klubu - Kraj Ústecký - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 23 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 135 | 159 | 26.50 | |
2 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 7 | 124 | 147 | 21.00 |
3 | Bína Libor | Dlouhý Most | 5 | 104 | 122 | 24.40 | |
3 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
5 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 103 | 103 | 34.33 |
6 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
7 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
9 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
10 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
11 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
12 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
13 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
15 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
16 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
17 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
18 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
19 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
20 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
21 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
22 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
23 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |