Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 60 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 145 | 145 | 36.25 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 121 | 121 | 40.33 | |
3 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 111 | 111 | 37.00 |
4 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 3 | 109 | 109 | 36.33 |
5 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 103 | 103 | 34.33 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
7 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 92 | 98 | 19.60 |
8 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
9 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
9 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
11 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 77 | 77 | 25.67 |
12 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
13 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
14 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
15 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
15 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
17 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
18 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
19 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
20 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
21 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
22 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
23 | Bína Libor | Dlouhý Most | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
23 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
25 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
26 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
26 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
28 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
29 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
29 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
31 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 33 | 33 | 11.00 |
32 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
32 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
34 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
35 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
36 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
36 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
38 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
38 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
40 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
40 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
42 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
43 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
44 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
45 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
47 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
48 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
48 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
50 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
51 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
52 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
53 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
53 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
53 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
53 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
53 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
53 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
53 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
53 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 6 | 6 | 6.00 |