Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 92 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 7 | 170 | 258 | 36.86 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 6 | 167 | 243 | 40.50 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 144 | 192 | 27.43 |
4 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 7 | 142 | 169 | 24.14 |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 141 | 158 | 31.60 |
6 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
7 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 6 | 124 | 158 | 26.33 |
8 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 6 | 119 | 135 | 22.50 |
9 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 114 | 126 | 21.00 |
9 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
11 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
12 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 112 | 118 | 23.60 |
13 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 111 | 111 | 27.75 |
14 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 109 | 129 | 21.50 |
15 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 107 | 120 | 24.00 |
16 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 5 | 105 | 111 | 22.20 |
16 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 6 | 105 | 123 | 20.50 |
18 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
18 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 103 | 103 | 25.75 |
20 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
21 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
21 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
23 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 88 | 94 | 18.80 |
24 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
24 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 84 | 84 | 42.00 |
24 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 84 | 84 | 42.00 |
27 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
27 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 5 | 80 | 86 | 17.20 | |
29 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
30 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 3 | 77 | 77 | 25.67 |
31 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 76 | 76 | 38.00 |
32 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
32 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
34 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
35 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
35 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
37 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 68 | 74 | 14.80 |
37 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
39 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 67 | 73 | 14.60 |
39 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 5 | 67 | 73 | 14.60 |
41 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
42 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
43 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
44 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 6 | 61 | 73 | 12.17 |
44 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
46 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
46 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
48 | Bína Libor | Dlouhý Most | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
48 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
48 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
51 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
51 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
53 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
54 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
55 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 6 | 45 | 57 | 9.50 | |
56 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
57 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
58 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
59 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 4 | 38 | 38 | 9.50 |
59 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
59 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
62 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
62 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
64 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
64 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
66 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
66 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
68 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
69 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
70 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
71 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
72 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 24 | 24 | 6.00 |
72 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 4 | 24 | 24 | 6.00 |
74 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
74 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
76 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
77 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
77 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
77 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
80 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
81 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
81 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
83 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
83 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
83 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
83 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
83 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
83 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
83 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
83 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
83 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
83 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 6 | 6 | 6.00 |