Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 634 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
2 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
3 | Pučeník Pavel | Kdyně | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
4 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
5 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
6 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
6 | Švec Jakub | Zhořec | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
8 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
9 | Havránek Radek | Čejov | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
9 | Košina Pavel | Domanín | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
11 | Skalický Matěj | Příbram | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
12 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 58 | 60 | 12.00 |
12 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
12 | Míchal Jiří | České Budějovice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
12 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
16 | Malý Jiří st. | Korouhev | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
16 | Mlčák Luboš | Domanín | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
18 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
19 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
19 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
19 | Šmitmajer Marek | Křečice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
22 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
23 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
23 | Turský David | Krchleby | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
23 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
23 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
27 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
27 | Hlaváček Karel | Humpolec | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
27 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
30 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
30 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
32 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
33 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
33 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
33 | Vyčichl Michal | Skuteč | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
36 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
36 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
38 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
38 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
38 | Kuliš Jakub | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
38 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
38 | Plocková Michaela | Příbram | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
38 | Ptáček Radim | Žďár nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
38 | Pužej Štěpán | Netolice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
38 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
38 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
38 | Zimmel Jan | Stříbřec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
48 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
48 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
50 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
50 | Nežádal Jiří | Skuteč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
50 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Troškovič Štefan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
50 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
50 | Šourek Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
62 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
62 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
64 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
64 | Bláha Aleš | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
64 | Bořík Michal | Jarošov nad Nežárkou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
64 | Císař Martin | Libáň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
64 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
64 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
64 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
64 | Kandr Filip | Okrouhlička | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
64 | Mokrý Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
64 | Stezka Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
64 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
75 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
75 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
77 | Cablk Jan | Pravonín | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
77 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Klouček Jan ml. | Branná | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
77 | Kratochvíl Petr | Nová Bystřice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
77 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Melezínek David | Vojtěchov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Melezínek Martin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
77 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Moravec Petr | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
77 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Pavluk Pavel st. | Libštát | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Pavluk Petr | Libštát | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
95 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
95 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
97 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
97 | Břeň Miroslav ml. | Jimramov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
97 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
97 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
97 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
97 | Matoušek Miroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
97 | Matoušek Tomáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
97 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
97 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
97 | Volf Josef | Nová Bystřice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
97 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
108 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
108 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
110 | Eger David | Majdalena | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
110 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Kozlík Vojtěch | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Kozlík Vít | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Kyselý Jakub | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Kyselý Libor | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
110 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
110 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
110 | Šulc Jindřich | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
124 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
124 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
126 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
126 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
126 | Lenárd Tibor | Kdyně | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
126 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
126 | Marek Vladimír | Třeboň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
126 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
126 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
126 | Přílepek Miroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
126 | Sewald Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
126 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
126 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
137 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
137 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
139 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Bernard Michal | Milín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Golenko Alexandr | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Housarová Tereza | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
139 | Hromádko Petr | Rozhovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
139 | Kouba Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
139 | Kovařík Patrik | Humpolec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Kovář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Tichý Rudolf | Bečváry | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
139 | Velebil Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
139 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Zářecký Luděk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Řehák Zdeněk | Borohrádek - Šachov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
139 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
159 | Thomajer Jiří | Kdyně | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
159 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
159 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
162 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
162 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
162 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
162 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
162 | Jány Zdeněk | Trojany | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
162 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
162 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
162 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
162 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
162 | Sochovič Marek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
162 | Sádlo Miloš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
162 | Weiss Bronislav | Prachatice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
162 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
162 | Říčařová Denisa | Zdelov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
176 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Dvořák Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
176 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
176 | Janata Karel ml. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Kratochvíl Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
176 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Netolický Ondřej | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
176 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
176 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
176 | Štumpour Radek | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
194 | Halíř Jiří | Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
194 | Henzl Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
196 | Cihelka Marek | Příbram | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
196 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Knytl Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
196 | Lazištan Ladislav st. | Střelice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Lovětínský Petr | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Ludes Rostislav | Brno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Novotná Kateřina ml. | Mezihoří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Teus der Vaal | Nizozemí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
196 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
196 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
196 | Červenka František | Smečno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
212 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
212 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
214 | Adamus Karel | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Bauer Jiří | Kunštát | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Daniš Petr | Kácov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
214 | Dominik Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
214 | Dudycha Jiří | Krouna | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Dvořák Dominik | Brandýs nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
214 | Maroušek Bohumil | České Velenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Maroušek Tomáš | České Velenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Pondělíček Petr | Hlinsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
214 | Synek Luboš | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
233 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
233 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
235 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 16 | 16 | 5.33 |
235 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
235 | Bohuslav David | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Dubský František | Mirovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
235 | Jelínek Vojtěch | Žďárec u Skutče | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Jelínková Zuzana | Žďárec u Skutče | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Jány Pavel | České Budějovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
235 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Kovařík Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
235 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
235 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
235 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Rujzl Petr | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Syrový František | Stratov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Škrna Jan | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
235 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
256 | Faitl Marek | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
256 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
258 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Reisigl Daniel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Reisigl Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
258 | Schmid David | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Sýkora Václav | Kamenná | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
258 | Volf Josef ml. | Nová Bystřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
258 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
258 | Čipera David | Příbram | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
258 | Čiperová Martina | Milín | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
274 | Kagánek Ladislav | Tachov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
274 | Suchá Diana | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
276 | Chrištov Jan | Jimramov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Jabůrek Michal | České Velenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Kořínek Tomáš | Rychnov u NH | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
276 | Koželuh Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
276 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
276 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
276 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Maryško Luděk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
276 | Mezera Miloš | České Velenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Novotný Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
276 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Zemanec Filip | Keteň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Zemanec Miroslav | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
276 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
276 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
297 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
297 | Richter Karel | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
299 | Bartrop David | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
299 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
299 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
299 | Kesl Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
299 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
299 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
299 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
299 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
299 | Nguyenová Denisa | Skuteč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
299 | Vyčichl Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
299 | Šádek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
299 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
311 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
311 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
313 | Banašík Robin | České Velenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Bureš Matěj | Skuteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Bureš Tomáš | Skuteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Dobrovolný Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
313 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Ernst Tadeáš | České Velenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Jány Jakub | Trojany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Kubeš Daniel | Bolina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
313 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
328 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Hora František st. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Kliment Jan | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Mach Václav | Pernink | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Poláček David | Teplá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
328 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Subrt Jan | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Vitner Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Vrájík Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
328 | Šesták Václav | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
350 | Chromec Tomáš | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Donát Pavel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
350 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Havel Jiří | Přestavlky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Havlát Jan | Opatov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Kotlík Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Křen Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
350 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
350 | Rezek Jan | Klentnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 6 | 6 | 3.00 |
350 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
350 | Šťourač Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
369 | Ikri Martin | Svojek | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Jiroušek Petr | Luže | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Mizera Vlastimil | Kvasiny | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Nekula Libor | Dobroutov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
369 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
369 | Pavluk Pavel ml. | Libštát | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Rašín Daniel | Lukavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 4 | 4 | 2.00 |
369 | Širý Radoslav | České Velenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
369 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
383 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Adamec Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Adámek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Blažek Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Bláha Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Borkovec Lukáš | Rojetín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Brodina Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Brodský Tomáš | Stupná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Brynych Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Buneš Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Buček dalibor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Bystroň Petr ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Bystroň Petr st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Bárta František | Branná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Caha Miroslav | Heřmanův Městec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Charvát Stanislav | Žatec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Csoka Josef | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Dobrovolný Jaroslav | Kadov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Doležal David | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Dorfel Ott | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Duchek Jaroslav | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Dřevo Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Eybl Tomáš | Netolice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Eybl Štěpán | Netolice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Fendrych Marek | Horní Rožínka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Frolichová Lenka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Glanc Zdeněk st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Golas Martin | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Gočál Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Györödi Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Habal František | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Hamr Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hanych Bohumil | Nová Ves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Hanák Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hartman Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Havlíček Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Havrda Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hes Ondřej | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Hettner Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Hlaváček Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Horník Milan | Senec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Horák Jan | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Horáček Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Hradecká Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hradecký David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hrdlička Dušan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Hrudka Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hudák Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hynouš Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Hůda Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Janoušek Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Janíček Jan ml. | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Jedinák Pavol | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Juřina Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kankrlík Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kašpar Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kettner Štěpán ml. | Česká Lípa | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Klouda Michal | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Klíma Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kobylka Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kolář Radim | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kolíska Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Konopásek Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kopec Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kos Libor | Žleby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kosová Klára | Žleby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kozáková Veronika | Kaplice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kořínek Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Krecl Mojmír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Krejčí Jakub | Měřín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Krejčí Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Krytinář Jiří | Dolní Rožínka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Král Jaroslav ml. | Kovanice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Kubelka Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kubr Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kukla Miloslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kučera Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Křenek Radek | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Křesťan Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Křivka Luboš | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Lauro Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Lauro Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Lhoták Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Linhart Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Losos Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Lédl David | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Lédl Pavel | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Mayer Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Maňák Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Merta Vojtěch | Lomnička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Mráz Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Muk Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Musil Petr | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Muňka Imrich st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Mysliveček Robert | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Mácha Vlastimil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Míka Jan | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Nechvátal Josef ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Nechvátal Josef st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Neděla Miloš | Nový Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Neméth Radim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Neméth Sebastian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Nestával Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Nikl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Nikodým Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Novák Petr | Kolín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Nový Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Němčík Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Otta Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Pajer Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Patzner Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Paulů Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Pekař Emil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Pelc Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Petrovec Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Petržálek Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Pešek Emil | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Pinsker Jan | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Pitra Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Plch Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Pleskot Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Pokorný Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Polák Martin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Pospíšil Jan | Proseč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Pospíšilová Eva | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Potužák David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Pražan Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Pražanová Jana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Provázek Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Příhoda Milan | Kamenná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Rys Radek | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Rysl Pavel | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Růžičková Martina | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Slabý Jiří | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Sodomka Petr | Radčice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Sopúch Dušan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Stejskal Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Stoš Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Suchan Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Suchánek Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Suchánek Vladimír ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Svoboda Michal | Rosice u Chrasti | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Sýkora Petr | Kamenná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Tegl Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Tkačuk Milan | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Táborský Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Tůma Jaroslav | Kynice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Vachta Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Valchů Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Vančata Vladimír | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Varga Patrik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Vaverka Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Venhuda Jan | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Veselý David | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Vicencová Jarmila | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Vicenec Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Vincenci Oldřich | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Vinš Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Vlahovič Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Vojta František | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Vondrák Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Zdražil Ondřej | Vorlová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Zelenka Jiří | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Čapek Antonín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Čech Lukáš | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Černý Ladislav | Buková | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Čáp Václav | Branná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Říha Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Šafařík Richard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Šafaříková Kateřina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Šamal Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Šejstalová Simona | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Ševčík Petr | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Šika Jiří | Olešná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Šika Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Škoda František | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Šmátrala Patrik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Šolcová Eliška | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Štěpán Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Žilák Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Žitný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
383 | Živný Miroslav st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
383 | Žák František | Chrast | 1 | 2 | 2 | 2.00 |