Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 821 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havránek Radek | Čejov | 3 | 136 | 136 | 45.33 | |
2 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
3 | Kopic Milan | Humpolec | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
3 | Říha Bohumil | Světlá nad Sázavou | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
6 | Hlaváček Karel | Humpolec | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
7 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
7 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
9 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
9 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
11 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
12 | Jeníkovský Jan | Hokov | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
13 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
13 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
15 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
15 | Tomšík Jan | Křižanov | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
17 | Kovář Michal | Třešť | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
17 | Nešpor Ladislav | Třešť | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
19 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
20 | Provazník Jiří | Dřenice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
21 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
21 | Tichý Rudolf | Bečváry | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
23 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
24 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
24 | Ložek Lukáš | Lomec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
24 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
27 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
28 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
28 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
28 | Moravec Petr | Čejov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
28 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
28 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
33 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
34 | Prepsl Jan | Praha | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
34 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
36 | Hejný Jiří | Smolnice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
36 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
36 | Skalický Matěj | Příbram | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
36 | Soukup Vlastimil | Čejov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
40 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
41 | Bauer Jiří | Kunštát | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
41 | Heimlich Roman | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
41 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
41 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
41 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
41 | Ungr Vojtěch | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
41 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
41 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
41 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
50 | Adam František | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
50 | Adam Jakub | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
50 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
50 | Galko Daniel | Břilice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
50 | Galko Lubomír | Břilice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
50 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
50 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
50 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
50 | Nykodým Jiří | Jimramov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
50 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
50 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
50 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
50 | Šupol Petr | Libišany | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
50 | Švarc Pavel | Jimramov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
64 | Bernard Michal | Milín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
64 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
64 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
64 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
64 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
64 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
64 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
64 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
64 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
64 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
64 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
64 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
76 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
77 | Adam Tomáš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
77 | Beneš Zdeněk | Peruc | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
77 | Chyba Pavel | Jaroměř | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
77 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
77 | Kubík Martin | Zruč nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
77 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
77 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
77 | Pavelka Roman ml. | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
77 | Pavelka Roman st. | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
77 | Rajdl Jiří | Onšovec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
77 | Rujzl Petr | Česká Třebová | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
77 | Sedláček Radek | Česká Třebová | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
77 | Svoboda Petr | Želetava | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
90 | Bína Libor | Dlouhý Most | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
90 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
90 | Daněk Jiří | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
90 | Huček Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
90 | Hála Ondřej | Nihov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Kovařík Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Radil Miroslav | Český Šternberk | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Růžičková Martina | Tábor | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
90 | Vrtěl Ondřej | Přerov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Vrtěl Petr | Přerov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
90 | Vácha Tomáš | Štoky | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
107 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
108 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
108 | Bleha Patrik | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
108 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
108 | Kabát Petr | Smilovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
108 | Madro Pavel | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
108 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
108 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
108 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
108 | Peťovský Ivan | Želetava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
108 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
108 | Raniak Martin | Třešť | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
108 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
108 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
121 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
122 | Bečka Pavel | Plevnice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
122 | Bečková Lenka | Plevnice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
122 | Bíža Luděk | Malešov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Cihelka Marek | Příbram | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Dorotík Tomáš | Valašské Meziříčí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Faitl Jiří st. | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Koubek František | Neratovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Matějka Václav | Nové Hrady | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
122 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Pavlík Lukáš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
122 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Vik Marek | Olomouc | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
122 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
122 | Švub Dominik | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
139 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
139 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
139 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
142 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
142 | Glaesner Zdeněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
142 | Hanousek Jiří | Přelouč | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
142 | Hasoň Marian | Bratislava | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
142 | Hejč Jindřich | Kunštát | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
142 | Hložek František | Bílina | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
142 | Hojstrič Vladimír | Bratislava | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
142 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
142 | Marek Zdeněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
142 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
142 | Miček František | Křetín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
142 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
142 | Vele Patrik | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
142 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
156 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
157 | Hanousek Václav | Olomouc | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
157 | Janiš Jiří | Valašské Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
157 | Magdal David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
157 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
157 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
157 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
157 | Pražák Petr | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
157 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
157 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
157 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
157 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
168 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Horák Jan | Herálec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Kosík Tomáš | Moravské Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Kuba Martin | Moravské Budějovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Maťák Martin | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Musil Petr | Herálec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Richter Pavel | Plzeň | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
168 | Riedl Michal | Humpolec | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
168 | Sokolowski David | Nový Bor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
168 | Čapek Pavel | Česká Lípa | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
168 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
188 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
189 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Filák František | Lužná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Honek Josef | Olešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Janata Robert | Košťálov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Kříž Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
189 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
189 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Salaba David | Jilemnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Trojan Roman st. | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
189 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Škoda Miroslav st. | Velká Bíteš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
189 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
208 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
209 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Dvořák Dominik | Brandýs nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Fuchs Jan | Červená Voda | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Granát Ondřej | Chomutov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Krtek Aleš | Humpolec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
209 | Mach Václav | Pernink | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Machač Václav | Drahov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Neuber Jan | Čejov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
209 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Řeháček Miroslav | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
232 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
232 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
234 | Cileček Martin | Dolní Rožínka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Dostál Martin | Králíky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Hosenseidl Miloslav | České Budějovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Krytinář Jiří | Dolní Rožínka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Pešek Antonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
234 | Poláček David | Teplá | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Čábera Ladislav | Čejov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
234 | Šibor Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
249 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
249 | Brádler Pavel | Červená Voda | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Brádler Petr | Červená Voda | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Chalupa Matěj | Modřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Hrabal Vladimír | Uničov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
249 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Malý Michal | Čejetice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
249 | Pavluk Pavel st. | Libštát | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Pavluk Petr | Libštát | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Pocar Kamil | Dešná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Pocarová Veronika | Dešná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Valchař Petr | Valeč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Záhora Petr | Bžany | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
249 | Závodník Radek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
249 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Šenkýř Miloslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
249 | Špánek Milan | Žleby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
249 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
249 | Žampach Jakub | Lovosice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
278 | Hromková Karolína | Medlešice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
278 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
278 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
278 | Stančeková Irena | Týniště nad Orlicí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
282 | Bláha Marek | Rancířov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Bláha Richard | Rancířov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Darebný Jiří | Králíky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Janata Karel st. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Kolář Radim | Vír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Matějka Jindřich | Strakonice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
282 | Matějková Dagmar | Strakonice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
282 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Netolický Milan | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Němec Jan | Králíky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Palán Leoš | Vilémov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Vlk Martin ml. | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Wittner Jan ml. | České Budějovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
282 | Šmitmajer Marek | Křečice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
311 | Chadraba Petr | Ždánice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Hamršmídová Jana | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
311 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Kašpar Petr | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Keyzer Yuriy | Jablonné nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
311 | Král Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Křižan Roman | Náměšť nad Oslavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Macka Marek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
311 | Mucala Karel | Novosedly | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Málek Radek | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Strnad Jakub | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Wünsch Pavel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
311 | Zezula Jan | Náměšť nad Oslavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
311 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
334 | Bican Aleš | Holice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
334 | Henešová Veronika | Holice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
336 | Aulický Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
336 | Bauer František | Karlovy Vary | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Bureš Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
336 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Kuchař Jiří | Lipová-lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Martinec Patrik | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
336 | Navrátil Vladimír ml. | Brno | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
336 | Navrátil Vladimír st. | Brno | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
336 | Novák Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
336 | Nováková Vladimíra | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
336 | Poslušný Josef st. | Lípa nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Pouk Jan | Bystřec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Pouk Josef | Bystřec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Synek Martin | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Vajda Dušan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
336 | Vajdová Hana | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
336 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Štefanica Josef | Tehov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
360 | Daňhelová Lucie | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
360 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
360 | Sedlák Jan | Borohrádek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
363 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
363 | Haran Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
363 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Kalous Emil | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Kandr Filip | Okrouhlička | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
363 | Klimentík Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
363 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Skoumal Milan ml. | Vysoké Březno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Smrček Ladislav | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Turský David | Krchleby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Výleta Martin | Český Rudolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
363 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Čelechovský Zdeněk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
363 | Šimánek Jakub | Rouštany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
363 | Štulpa Libor | Veverská Bítýška | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
363 | Žampach Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
388 | Crkalová Ladislava | Dobřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
388 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
390 | Bajer Milan | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Divéky Josef | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
390 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Hanák Martin | Líšeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Hotárek Radek Líšeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
390 | Hrstka Pavel | Slaný | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
390 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Kasík Jan | Kladno | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
390 | Khol Zbyněk | Kratonohy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Kulka Štěpán st. | Jimramov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Lhota T. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
390 | Mišák Josef | Králíky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Mišák Petr | Králíky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Pavle Slavomír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
390 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Pěnčík Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
390 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Střalka Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
390 | Tichý Jan | Veltruby | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
390 | Velebný Pavel | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
390 | Václavík Josef | Hlavečník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
390 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
418 | Lochmanová Hana | Zdelov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
419 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Golas Martin | Ubušín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Halíř Jiří | Most | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Hanzal Ondřej | Želetava | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
419 | Herout Radim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
419 | Hladík Milan | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Kachlíř Zdeněk | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Kopřiva Josef | Hříškov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Koucký Miloslav | Žabice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
419 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Kůrka Jiří | Barchůvek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Milde Marcel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
419 | Mrštík František | Suchá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Musil Vladimír | Chuchelna | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Máchalová Kateřina | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Novák Zdeněk ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
419 | Pavlačka Roman | Brno | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
419 | Rypl Michal | Nový Bydžov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Čipera David | Příbram | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
419 | Škorpík Jan | Ubušín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Šťovčík Viktor | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
446 | Konárková Veronika | Borohrádek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
446 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
448 | Bartoň Štěpán | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
448 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
448 | Grünwald Petr | Brandýs nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Harsány Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
448 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Hottmar Jiří | Brandýs nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Kadlec Vítězslav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Kudrna Pavel | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Lacina Martin | Slaný | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Němec Luboš | Těchobuz | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Pachovský František | Jimramov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Stupka Jaroslav | Litoměřice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Suk Daniel | Meziměstí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Suk Petr | Meziměstí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
448 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
481 | Madák Radek | Komárov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
481 | Madáková Martina | Komárov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
483 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Dohnal Jiří | Jindřichov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Drápal Michal st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
483 | Drápalík Jiří | Slavíkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Drápalík Jiří ml. | Slavíkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Holan Bohumil | Milovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Jech Jiří | Lešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Langer Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
483 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Mrkvica Luboš | Vranovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
483 | Rutová Tereza | Senohraby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Tůma Václav | Jindřichov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
501 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Bošek Stanislav | Brno | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
501 | Divácký Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
501 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Frič Tomáš | Skuhrov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
501 | Haška Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
501 | Hora František st. | Václavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Ješina Martin | Vamberk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Ledvinka Martin | Brno | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
501 | Machát Ivo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
501 | Moravec Leoš st. | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Preisler Jakub | Vír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Vach Jakub | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
501 | Volf Josef | Chlumín | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
501 | Voženílek Jaromír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Šebetka Michal | Brandýs nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Šenkýř David | Vír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
501 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
527 | Adamcová Libuše | Krahulčí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Adamec Josef | Krahulčí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Budíček Miloš | Český Rudolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Chalupa Radim | Modřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Chalupa Zdeněk | Modřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Hikkel Imrich | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
527 | Hlaváč Antonín ml. | Unčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Jeřábek Václav | Třešť | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Klíma Josef | Otovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Klíma Pavel ml. | Otovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Kučera Josef | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
527 | Kučera Ondřej | Český Rudolec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Kučera Vlastislav | Třešť | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Liška Jaroslav | Třemošnice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Mašek Martin | Kamenný Přívoz | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Mužík Milan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
527 | Máca Karel | Lovětín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Nikl Michal | Chotěboř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Pech Pavel | Kozárovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Plocek Jaroslav | Praha | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Pravcová Vanesa | Králíky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Pražský Radek | Mýto v Čechách | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Rybenský Martin | Hlinsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Strouhal Martin | Praha | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Stříbrský Viktor | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Ventluka Jaroslav st. | Třemošnice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
527 | Zvelebil Martin | Vencov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
527 | Čejdík Petr | Příbram | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
568 | Adámek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Ambros Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Antl Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Avdič Leo | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Bartosz Lelek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Benko Stanislav | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Bečán Ladislav | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Bečánová Ludmila | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Bláhovec Jan | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Borkovec Lukáš | Rojetín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Braun Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Brzobohatý Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Budaj Peter | Těmice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Budajová Ingrid | Těmice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Burak Oleh | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Bělovský Josef | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Chalupný Petr | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Chlumský David | Senohraby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Chromý Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Chřenovský Ivan | Drnholec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Devečka Rastislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Dono Josef | Králíky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Dono Patrik | Králíky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Duba Ondřej | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Dušek Jan | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
568 | Fedas Michal | Tovačov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Fedas Ondřej | Tovačov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Fenclová Eva | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Fiala Michal | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Fojt František | Lovětín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Frola Dušan | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Glaesner Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Gottwald Miroslav | Strmilov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Grus David | Jablonné nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Gábor Zdeněk | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Gáborová Stanislava | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Hanzlík Pavel | Volenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Herink František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Holman Karel | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Horych Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Hrenák Marian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Hrnčíř Roman | Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Hruška Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Hřebačka František | Lanžhot | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Ignác Imrich | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Jariabek Attila | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Jarolím Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Jaroš Karel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Ježek Slavomír | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Jůna Petr | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kadlec Václav | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kašáková Markéta | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kloupar Jaroslav | Pohořelice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kloupar Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kohel Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Kohout Michal | Okrouhlička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Koláček Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Kolář Pavel | Neznašov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kos Jan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kosprt Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Koudela Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Kovařík Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kovář Martin | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Krobauer Patrik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Krátký Václav | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kukuč Juraj | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kölbl Karel | Věžnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Kölbl Tomáš | Věžnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Lechnýř Vlastimil | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Lukášek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Lós Sebastian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Macošinec Richard | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Mahdal Michal | Suchá Loz | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Mahdal Radim | Suchá Loz | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Mareček Stanislav | Vilémov - Klášter | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Mareš Jan | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Marko Jaroslav | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Matouš Jan | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Merta Vojtěch | Lomnička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Michal Rudolf | Ždírec nad Doubravou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Mihálik Andrej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Mikulka Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Mikulka Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Moravec Leoš ml. | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Mražík Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Míka Jiří | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Nepala Jan | Šlapanice u Brna | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Nerad Bronislav ml. | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Nerad Bronislav st. | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Netolický Martin | Dědová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Nimko Marian | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Nosek Martin | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Novák Jiří.. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Němec Filip | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Němec Gustav | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Onderka Vojtěch | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Panák Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Paradič Jan | Podbořany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Pelda Petr | Údavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Pešek Jiří | Šaratice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Pintera Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Priehoda Tomáš | Oslavany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Procházka Ivo | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Procházka Patrik | Velká nad Veličkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Procházka Pavel | Chudčice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Procházka Vít | Velká nad Veličkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Ptáček Matyáš | Sobíňov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Půlpán František | Hlinsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Rada Milan | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Radolf Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Reichert Petr | Český Šternberk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Riedl Filip | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Rozumný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Samek Dominik | Trhonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Samlík Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Semrád Patrik | Třebechnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Sigmund David | Litoměřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Simajchl Alois | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Skalický Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Slavíček Josef | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Sop Petr | Veltrusy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Srb Roman | Bobnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Stehlík Jaroslav st. | Tři Studně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Sušil David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Sušil Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Svoboda Jiří | Nepomyšl | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Szelle Norbert | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Teluch Roman | Slovensko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Tomanovics Šandor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Trousil Miroslav st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Tuka Ferenc | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Urbánek Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Vacek Jan | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Valenta Jiří | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Valenta Miroslav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Valha Josef | Žatec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vančata Vladimír | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vavřina Martin | Konárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vlasák Martin | Nové Syrovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vlček Jaroslav | Přešťovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vlček Jaroslav ml. | Drachkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vlček Roman | Hašov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vojta František | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vondruška Vojtěch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Vyboch Lubo | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Zemacová Gabriela | Jičín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Zemanec Miroslav | Jičín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Záhořová Kristýna | Cheb | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Závodný Jan | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Závodný Petr | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Čajko Jan | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Čermáková Berenika | Votice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Černocký Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Černík Petr | Senohraby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Červenka Petr | Senohraby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šerý Kamil | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šichta Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šindelář Vít | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šrámek Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Štyller Jakub | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Štěpánek Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Štěpánková Klára | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
568 | Štůla Jan | Tři Studně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Švanda Ondřej | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šváb Vratislav | Kunštát | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šíla David | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Šíma Jan | Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Žák František | Chrast | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
568 | Žárský Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 |