Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 92 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 226 | 226 | 28.25 |
2 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 220 | 220 | 36.67 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 215 | 215 | 30.71 |
4 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 214 | 214 | 30.57 |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 203 | 203 | 25.38 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 182 | 182 | 22.75 |
7 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 178 | 178 | 25.43 |
8 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 172 | 172 | 34.40 |
9 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 6 | 163 | 163 | 27.17 |
10 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 162 | 162 | 23.14 |
11 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 4 | 156 | 156 | 39.00 |
12 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 153 | 153 | 38.25 |
12 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 153 | 153 | 30.60 | |
14 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 152 | 152 | 38.00 | |
15 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 151 | 151 | 37.75 |
16 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 6 | 150 | 150 | 25.00 | |
17 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 146 | 146 | 29.20 |
18 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 145 | 145 | 20.71 |
19 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 140 | 140 | 28.00 |
20 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 6 | 139 | 139 | 23.17 | |
21 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
22 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 5 | 130 | 130 | 26.00 |
23 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 128 | 128 | 25.60 |
24 | Machatý David | Jaroměř | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
25 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 125 | 125 | 31.25 |
25 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 125 | 125 | 17.86 |
27 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
28 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 121 | 121 | 30.25 |
28 | Taichner Radek | Mikulovice | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
28 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
31 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 118 | 118 | 16.86 |
32 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
33 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 115 | 115 | 23.00 |
34 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 4 | 114 | 114 | 28.50 |
35 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 111 | 111 | 27.75 |
36 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 7 | 110 | 110 | 15.71 |
37 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 4 | 109 | 109 | 27.25 |
38 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 106 | 106 | 21.20 |
39 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
40 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
41 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
42 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
43 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
43 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 8 | 75 | 75 | 9.38 | |
45 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
46 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 71 | 71 | 14.20 |
47 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
48 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
48 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
50 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 3 | 63 | 63 | 21.00 |
51 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
52 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
53 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
54 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 3 | 52 | 52 | 17.33 |
55 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
56 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
57 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
58 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
59 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 5 | 43 | 43 | 8.60 |
60 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
61 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
62 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
63 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
64 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
65 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
65 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
67 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
69 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
70 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
71 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
72 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
73 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
74 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
74 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
76 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
77 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
78 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
78 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
80 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
81 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
81 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
81 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
81 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
81 | Rybenský Roman | Němčice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
86 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
87 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
87 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
89 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
89 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
89 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
89 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 6 | 6 | 6.00 |