Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 52 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 16 | 597 | 728 | 45.50 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 18 | 596 | 747 | 41.50 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 23 | 568 | 898 | 39.04 |
4 | Zeman Luboš | Semily | 11 | 519 | 519 | 47.18 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 12 | 507 | 507 | 42.25 | |
6 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 14 | 490 | 522 | 37.29 |
7 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 19 | 449 | 546 | 28.74 |
8 | Machatý David | Jaroměř | 12 | 440 | 440 | 36.67 | |
9 | Pišl Jan | Třesovice | 14 | 428 | 450 | 32.14 | |
10 | Šrámek Petr | Opočínek | 11 | 420 | 420 | 38.18 | |
11 | Slavík Alexej | Vilémov | 20 | 412 | 509 | 25.45 | |
12 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 14 | 376 | 398 | 28.43 |
13 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 10 | 368 | 368 | 36.80 | |
14 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 14 | 355 | 377 | 26.93 |
15 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 10 | 342 | 342 | 34.20 |
16 | Novotný Jiří | Zámrsk | 10 | 341 | 341 | 34.10 | |
17 | Pánek Vít | Sezemice | 9 | 336 | 336 | 37.33 | |
18 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 8 | 326 | 326 | 40.75 | |
19 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 11 | 320 | 320 | 29.09 | |
20 | Hladík Tomáš | Dobruška | 9 | 310 | 310 | 34.44 | |
21 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 8 | 309 | 309 | 38.63 | |
22 | Brodský Michal | Hradec Králové | 9 | 308 | 308 | 34.22 | |
22 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 10 | 308 | 308 | 30.80 |
24 | Štěrba Petr | Sezemice | 6 | 272 | 272 | 45.33 | |
25 | Jirásek Petr | Chotěboř | 6 | 271 | 271 | 45.17 | |
25 | Turský Jindřich | Krchleby | 13 | 271 | 282 | 21.69 | |
27 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 7 | 264 | 264 | 37.71 | |
28 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 7 | 253 | 253 | 36.14 | |
29 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 12 | 246 | 246 | 20.50 | |
30 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 9 | 245 | 245 | 27.22 | |
31 | Kadlec František | Zlíč | 11 | 233 | 233 | 21.18 | |
32 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 5 | 216 | 216 | 43.20 |
32 | Šrámek Patrik | Opočínek | 7 | 216 | 216 | 30.86 | |
34 | Pásler Vlastimil | Spyta | 7 | 209 | 209 | 29.86 | |
35 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 7 | 165 | 165 | 23.57 |
36 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 4 | 153 | 153 | 38.25 |
37 | Polívka Martin | Přibyslav | 4 | 148 | 148 | 37.00 | |
38 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
39 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
40 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 120 | 120 | 20.00 | |
41 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 6 | 118 | 118 | 19.67 |
42 | Jožák Radek | Pardubice | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
42 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 2 | 109 | 109 | 54.50 | |
44 | Doležalová Monika | Pardubice | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
45 | Carda Radek | Opočno | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
46 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
47 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
48 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
49 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 57 | 57 | 57.00 |
50 | Doležal Pavel | Pardubice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
51 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
52 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 |