Žebříček členů klubu - Kraj Liberecký - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 23 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 193 | 193 | 32.17 | |
2 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 5 | 179 | 179 | 35.80 | |
3 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 113 | 113 | 37.67 |
4 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
4 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
6 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
7 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
9 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
10 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
11 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
12 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
12 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
14 | Rybenský Roman | Němčice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
15 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
16 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
17 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
19 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
20 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
21 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
22 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
22 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |