Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 80 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 12 | 222 | 348 | 29.00 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 11 | 220 | 338 | 30.73 | |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 207 | 207 | 34.50 |
4 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 205 | 248 | 27.56 | |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 192 | 214 | 26.75 |
6 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 9 | 189 | 229 | 25.44 |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 10 | 185 | 269 | 26.90 |
8 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 181 | 192 | 24.00 |
9 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 180 | 193 | 27.57 |
9 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 9 | 180 | 234 | 26.00 |
11 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 5 | 174 | 174 | 34.80 |
12 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 170 | 201 | 18.27 |
13 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 7 | 169 | 171 | 24.43 |
14 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 164 | 164 | 27.33 |
15 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 160 | 160 | 26.67 |
16 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 156 | 219 | 18.25 |
17 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 11 | 150 | 190 | 17.27 | |
18 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 148 | 187 | 20.78 |
19 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 10 | 146 | 184 | 18.40 |
20 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 14 | 144 | 197 | 14.07 |
21 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 141 | 165 | 13.75 | |
22 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 140 | 145 | 20.71 |
23 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 9 | 137 | 157 | 17.44 |
23 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
25 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 130 | 135 | 19.29 |
26 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 125 | 140 | 17.50 |
27 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 12 | 122 | 141 | 11.75 |
28 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 121 | 129 | 16.13 |
29 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 8 | 119 | 128 | 16.00 |
29 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 8 | 119 | 126 | 15.75 |
29 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 7 | 119 | 120 | 17.14 |
32 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 118 | 118 | 19.67 |
33 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 105 | 105 | 26.25 |
34 | Kondras Přemysl | Pardubice | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
35 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 5 | 95 | 95 | 19.00 |
36 | Vašata Matěj | Kvasiny | 9 | 93 | 96 | 10.67 | |
37 | Taichner Radek | Mikulovice | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
38 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
39 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
40 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
40 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
42 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
43 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 4 | 78 | 78 | 19.50 |
44 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
44 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 4 | 77 | 77 | 19.25 |
46 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
47 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
48 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
49 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 66 | 66 | 13.20 |
50 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 5 | 65 | 65 | 13.00 |
51 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 63 | 63 | 15.75 |
52 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
53 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
53 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
53 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 5 | 61 | 61 | 12.20 |
56 | Vlček Petr | Častolovice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
56 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
58 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
59 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
60 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 6 | 53 | 53 | 8.83 |
61 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 7 | 47 | 48 | 6.86 | |
62 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 46 | 46 | 15.33 |
63 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
64 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
65 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
65 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
67 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
68 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
69 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
70 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
71 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
71 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
71 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
74 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
74 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
76 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 30 | 30 | 6.00 |
76 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
78 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
79 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
80 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 6 | 6 | 6.00 |