Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 217 | 242 | 30.25 |
2 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 11 | 216 | 311 | 28.27 |
3 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 10 | 201 | 269 | 26.90 |
4 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 176 | 210 | 26.25 |
5 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 12 | 145 | 175 | 14.58 |
6 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
7 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 11 | 124 | 158 | 14.36 |
8 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 122 | 128 | 18.29 |
9 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
10 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 88 | 95 | 11.88 |
11 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
12 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 77 | 77 | 15.40 |
13 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
14 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
15 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
16 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 50 | 50 | 12.50 |
16 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
18 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
19 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
20 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
21 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
22 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
22 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
24 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
25 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 14 | 14 | 4.67 |
26 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
27 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
28 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
29 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
30 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |