Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 29 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 24 | 250 | 551 | 22.96 |
2 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 18 | 245 | 472 | 26.22 |
3 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 30 | 244 | 728 | 24.27 |
4 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 222 | 280 | 25.45 | |
5 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 14 | 210 | 325 | 23.21 |
6 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 11 | 204 | 277 | 25.18 |
6 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 8 | 204 | 220 | 27.50 |
8 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 18 | 177 | 286 | 15.89 |
9 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 14 | 159 | 208 | 14.86 | |
10 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 7 | 158 | 168 | 24.00 |
11 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 157 | 172 | 21.50 |
12 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 5 | 151 | 151 | 30.20 |
13 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 149 | 149 | 24.83 |
14 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 143 | 143 | 23.83 |
15 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 5 | 126 | 126 | 25.20 |
16 | Kadlec František | Zlíč | 8 | 110 | 119 | 14.88 | |
17 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
18 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
19 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
20 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
21 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
22 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
22 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
24 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
25 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
26 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
27 | Pásler Vlastimil | Spyta | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
28 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
29 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 |