Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 100 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 17 | 590 | 722 | 42.47 | |
2 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 555 | 587 | 45.15 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 17 | 551 | 693 | 40.76 | |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 21 | 509 | 651 | 31.00 |
5 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 17 | 502 | 581 | 34.18 |
6 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 24 | 486 | 741 | 30.88 |
7 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 16 | 477 | 546 | 34.13 | |
8 | Trnka Aleš | Třesovice | 11 | 467 | 467 | 42.45 | |
9 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 12 | 466 | 466 | 38.83 |
10 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 460 | 460 | 41.82 |
11 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 23 | 433 | 621 | 27.00 |
12 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 13 | 430 | 438 | 33.69 | |
13 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 12 | 426 | 426 | 35.50 | |
14 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 415 | 415 | 41.50 |
15 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 388 | 388 | 35.27 |
16 | Bareš Vladimír | Slepotice | 14 | 380 | 407 | 29.07 | |
16 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 19 | 380 | 453 | 23.84 | |
18 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 11 | 360 | 360 | 32.73 |
19 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 337 | 337 | 28.08 |
20 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 12 | 331 | 331 | 27.58 |
21 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 7 | 319 | 319 | 45.57 | |
22 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 12 | 315 | 315 | 26.25 |
23 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 13 | 313 | 321 | 24.69 | |
24 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 9 | 302 | 302 | 33.56 |
25 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 9 | 300 | 300 | 33.33 |
26 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 297 | 297 | 42.43 | |
27 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 8 | 296 | 296 | 37.00 |
28 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 8 | 290 | 290 | 36.25 | |
28 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 290 | 290 | 48.33 | |
30 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 8 | 289 | 289 | 36.13 |
31 | Pišl Jan | Třesovice | 10 | 284 | 284 | 28.40 | |
32 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 283 | 283 | 31.44 |
33 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 7 | 281 | 281 | 40.14 | |
34 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 9 | 270 | 270 | 30.00 |
35 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 7 | 267 | 267 | 38.14 |
35 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 267 | 267 | 26.70 |
37 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 257 | 257 | 23.36 |
38 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 8 | 247 | 247 | 30.88 | |
39 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 9 | 245 | 245 | 27.22 | |
40 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 6 | 243 | 243 | 40.50 |
41 | Gančarčík Karel | Pardubice | 14 | 237 | 253 | 18.07 | |
42 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 7 | 232 | 232 | 33.14 |
43 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 229 | 229 | 25.44 |
43 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 10 | 229 | 229 | 22.90 |
45 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 9 | 227 | 227 | 25.22 | |
45 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 227 | 243 | 17.36 |
47 | Taichner Radek | Mikulovice | 8 | 223 | 223 | 27.88 | |
48 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 12 | 212 | 212 | 17.67 |
49 | Mokrá Jana | Najdek | 7 | 210 | 210 | 30.00 | |
50 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 11 | 206 | 206 | 18.73 |
51 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 6 | 204 | 204 | 34.00 |
52 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 203 | 203 | 33.83 | |
53 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 195 | 195 | 39.00 | |
54 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 5 | 192 | 192 | 38.40 | |
55 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 9 | 183 | 183 | 20.33 |
56 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 5 | 182 | 182 | 36.40 |
57 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 181 | 181 | 22.63 | |
58 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 166 | 166 | 41.50 |
59 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 165 | 165 | 23.57 |
60 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 5 | 158 | 158 | 31.60 |
60 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 12 | 158 | 158 | 13.17 |
62 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 7 | 148 | 148 | 21.14 |
63 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 147 | 147 | 36.75 | |
63 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 4 | 147 | 147 | 36.75 |
65 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 4 | 143 | 143 | 35.75 |
66 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 141 | 141 | 17.63 |
67 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 6 | 133 | 133 | 22.17 |
68 | Žemlička Radek | Slatiňany | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
69 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
70 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
71 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 124 | 124 | 24.80 |
72 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 118 | 118 | 39.33 |
73 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 116 | 116 | 23.20 |
73 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
75 | Bertok Milan | Dublovice | 8 | 114 | 114 | 14.25 | |
75 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 114 | 114 | 38.00 |
77 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
78 | Tobolka Daniel | Nechanice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
79 | Franěk Robert | Trutnov | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
80 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
81 | Haklová Lucie | Vrutice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
82 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
83 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
84 | Polívka Martin | Přibyslav | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
84 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
86 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
87 | Štěrba Petr | Sezemice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
88 | Novák Jan | Libišany | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
89 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
90 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
91 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
91 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
93 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
94 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
95 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
96 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
96 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
98 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
99 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
100 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 10 | 10 | 10.00 |