Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 99 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 26 | 563 | 996 | 38.31 |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 24 | 527 | 784 | 32.67 |
3 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 18 | 522 | 698 | 38.78 |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 17 | 522 | 612 | 36.00 |
5 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 16 | 506 | 600 | 37.50 |
6 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 12 | 478 | 478 | 39.83 | |
7 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 16 | 436 | 500 | 31.25 |
8 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 10 | 414 | 414 | 41.40 |
9 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 397 | 397 | 39.70 |
10 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 11 | 373 | 373 | 33.91 |
11 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 11 | 367 | 367 | 33.36 |
12 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 11 | 353 | 353 | 32.09 | |
13 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 13 | 339 | 347 | 26.69 |
14 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 13 | 337 | 345 | 26.54 |
15 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 327 | 327 | 29.73 |
16 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 325 | 339 | 26.08 |
17 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 19 | 322 | 407 | 21.42 |
18 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 14 | 321 | 337 | 24.07 |
19 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 8 | 315 | 315 | 39.38 |
20 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 8 | 303 | 303 | 37.88 |
21 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 9 | 302 | 302 | 33.56 |
22 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 10 | 297 | 297 | 29.70 |
23 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 8 | 265 | 265 | 33.13 |
24 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 14 | 257 | 273 | 19.50 |
25 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 11 | 254 | 254 | 23.09 | |
26 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 11 | 237 | 237 | 21.55 |
27 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 236 | 236 | 39.33 |
28 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 7 | 233 | 233 | 33.29 |
29 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 8 | 232 | 232 | 29.00 | |
30 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 221 | 221 | 44.20 | |
31 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 6 | 220 | 220 | 36.67 |
32 | Dydňanský Roman | Vrbno | 6 | 213 | 213 | 35.50 | |
33 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 212 | 212 | 21.20 |
33 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 9 | 212 | 212 | 23.56 |
35 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 207 | 207 | 18.82 |
36 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 7 | 203 | 203 | 29.00 |
37 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 6 | 202 | 202 | 33.67 |
38 | Kopa Stanislav | Moravičany | 7 | 199 | 199 | 28.43 | |
39 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 195 | 195 | 39.00 |
40 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 194 | 194 | 16.17 |
41 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 8 | 188 | 188 | 23.50 |
42 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 10 | 187 | 187 | 18.70 |
43 | Pánek Vít | Sezemice | 7 | 186 | 186 | 26.57 | |
44 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 10 | 178 | 178 | 17.80 |
45 | Kadlec František | Zlíč | 10 | 171 | 171 | 17.10 | |
46 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 7 | 168 | 168 | 24.00 |
46 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 6 | 168 | 168 | 28.00 |
48 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Opočno | 4 | 144 | 144 | 36.00 |
49 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 5 | 139 | 139 | 27.80 |
49 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 9 | 139 | 139 | 15.44 | |
51 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
52 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 4 | 132 | 132 | 33.00 |
53 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
54 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 127 | 127 | 15.88 |
55 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
56 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 8 | 114 | 114 | 14.25 |
57 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 4 | 107 | 107 | 26.75 |
58 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov, Fanatik Fishing team | 6 | 106 | 106 | 17.67 |
59 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 5 | 102 | 102 | 20.40 |
60 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
61 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
62 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
63 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
64 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
65 | Taichner Radek | Mikulovice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
66 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
67 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
68 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
69 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
70 | Turský Jindřich | Krchleby | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
71 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
72 | Štěrba Petr | Sezemice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
73 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
74 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
75 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
76 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
76 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
78 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
79 | Novák Jan | Libišany | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
80 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
81 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
82 | Pásler Vlastimil | Spyta | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
83 | Turský David | Krchleby | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
84 | Charvát Lukáš | Černčice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
84 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
86 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
86 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
88 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
89 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
90 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
90 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
90 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
90 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 26 | 26 | 8.67 |
94 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
95 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
96 | Helevan Vasyl | Vilémov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
97 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
98 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
98 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |