Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 78 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 292 | 395 | 39.50 |
2 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 8 | 283 | 320 | 40.00 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 6 | 279 | 279 | 46.50 |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 278 | 313 | 44.71 |
5 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 9 | 266 | 337 | 37.44 |
6 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 7 | 265 | 283 | 40.43 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 7 | 229 | 237 | 33.86 |
8 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 5 | 226 | 226 | 45.20 |
9 | Taichner Radek | Mikulovice | 7 | 214 | 222 | 31.71 | |
10 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 213 | 213 | 42.60 | |
11 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 209 | 209 | 34.83 |
12 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 197 | 212 | 30.29 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 197 | 263 | 26.30 |
12 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 9 | 197 | 224 | 24.89 |
15 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 195 | 195 | 39.00 |
16 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 178 | 228 | 22.80 |
16 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 7 | 178 | 186 | 26.57 |
18 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 171 | 171 | 34.20 |
19 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 7 | 167 | 175 | 25.00 |
20 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 5 | 162 | 162 | 32.40 |
21 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 159 | 159 | 53.00 | |
22 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 7 | 157 | 165 | 23.57 |
22 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 157 | 157 | 52.33 |
24 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 8 | 146 | 162 | 20.25 | |
25 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 145 | 145 | 36.25 | |
26 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 4 | 143 | 143 | 35.75 |
27 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 6 | 142 | 142 | 23.67 | |
28 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 3 | 133 | 133 | 44.33 |
29 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 132 | 132 | 26.40 |
30 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 4 | 121 | 121 | 30.25 |
31 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 117 | 117 | 29.25 |
32 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 116 | 116 | 38.67 |
32 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
34 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
35 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 113 | 113 | 37.67 |
36 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 112 | 112 | 28.00 |
37 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
38 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
39 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
39 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
41 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
42 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 2 | 93 | 93 | 46.50 |
43 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
44 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
45 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
46 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
47 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
48 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
49 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
50 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
51 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
52 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
53 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
54 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
55 | Kadlec František | Zlíč | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
56 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
56 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 54 | 54 | 13.50 |
58 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
58 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
60 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 52 | 52 | 17.33 |
61 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
62 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
62 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
64 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
65 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
66 | Šinták Marek | Hradec Králové | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
67 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
68 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
69 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
70 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
71 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
72 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
72 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
74 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
75 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
75 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
75 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
78 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 |