Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 48 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 255 | 255 | 51.00 | |
2 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 253 | 253 | 42.17 |
3 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 241 | 249 | 35.57 |
4 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 7 | 234 | 253 | 36.14 |
5 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 7 | 226 | 234 | 33.43 | |
6 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 5 | 153 | 153 | 30.60 |
7 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 4 | 148 | 148 | 37.00 |
8 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 133 | 133 | 44.33 |
8 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 4 | 133 | 133 | 33.25 |
10 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 4 | 127 | 127 | 31.75 |
10 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 5 | 127 | 127 | 25.40 |
12 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 114 | 114 | 38.00 |
13 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 110 | 110 | 36.67 |
14 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 3 | 104 | 104 | 34.67 |
14 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 104 | 104 | 34.67 |
16 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
17 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 92 | 92 | 46.00 |
18 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
19 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
20 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
21 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
22 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
23 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
24 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
24 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 55 | 55 | 55.00 |
26 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
27 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
27 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
29 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
30 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
30 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
32 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
33 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
33 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
35 | Riedl Patrik | Humpolec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
36 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
37 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
37 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
39 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
40 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
41 | Kalášek Michal | Jimramov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
42 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
42 | Riedl Filip | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
44 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
45 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
46 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
47 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
47 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 |