Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 111 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 34 | 632 | 1276 | 37.53 |
2 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 33 | 627 | 1392 | 42.18 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 45 | 614 | 1431 | 31.80 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 30 | 603 | 1066 | 35.53 |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 40 | 585 | 1317 | 32.93 | |
6 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 24 | 579 | 842 | 35.08 |
7 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 22 | 575 | 798 | 36.27 |
8 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 45 | 574 | 1117 | 24.82 |
9 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 35 | 570 | 1115 | 31.86 |
10 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 33 | 556 | 1113 | 33.73 |
11 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 20 | 555 | 783 | 39.15 |
12 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 19 | 554 | 653 | 34.37 |
13 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 34 | 548 | 973 | 28.62 |
14 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 539 | 655 | 36.39 |
15 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 16 | 538 | 602 | 37.63 | |
16 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 26 | 537 | 908 | 34.92 |
17 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 32 | 534 | 838 | 26.19 |
18 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 18 | 530 | 700 | 38.89 |
19 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 16 | 527 | 621 | 38.81 |
19 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 30 | 527 | 935 | 31.17 |
21 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 36 | 518 | 1091 | 30.31 |
22 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 22 | 515 | 711 | 32.32 |
23 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 30 | 501 | 846 | 28.20 |
24 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 17 | 484 | 542 | 31.88 | |
25 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 34 | 483 | 885 | 26.03 |
25 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 21 | 483 | 650 | 30.95 |
27 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 38 | 480 | 957 | 25.18 |
28 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 20 | 478 | 634 | 31.70 |
29 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 25 | 474 | 708 | 28.32 |
30 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 29 | 469 | 730 | 25.17 |
31 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 17 | 468 | 490 | 28.82 | |
32 | Franěk Robert | Trutnov | 18 | 464 | 552 | 30.67 | |
33 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 31 | 455 | 787 | 25.39 | |
34 | Taichner Radek | Mikulovice | 26 | 452 | 587 | 22.58 | |
35 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 20 | 450 | 595 | 29.75 |
36 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 17 | 449 | 555 | 32.65 |
37 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 20 | 447 | 542 | 27.10 |
38 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 19 | 445 | 509 | 26.79 |
38 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 16 | 445 | 461 | 28.81 | |
40 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 26 | 444 | 636 | 24.46 |
41 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 31 | 437 | 766 | 24.71 |
42 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 22 | 421 | 500 | 22.73 |
42 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 28 | 421 | 622 | 22.21 |
44 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 31 | 420 | 800 | 25.81 |
45 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 15 | 418 | 449 | 29.93 |
46 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 13 | 412 | 415 | 31.92 |
47 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 24 | 409 | 573 | 23.88 |
48 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 11 | 395 | 395 | 35.91 |
49 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 31 | 391 | 566 | 18.26 |
50 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 388 | 389 | 29.92 |
51 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 24 | 385 | 514 | 21.42 |
52 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 34 | 384 | 696 | 20.47 |
52 | Pánek Vít | Sezemice | 19 | 384 | 440 | 23.16 | |
54 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 30 | 377 | 654 | 21.80 | |
54 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 20 | 377 | 455 | 22.75 |
54 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 34 | 377 | 582 | 17.12 |
57 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 376 | 377 | 29.00 | |
58 | Molek Petr | Plzeň | 10 | 366 | 366 | 36.60 | |
59 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 19 | 363 | 426 | 22.42 |
60 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 36 | 359 | 578 | 16.06 | |
61 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 16 | 349 | 381 | 23.81 |
62 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 25 | 348 | 476 | 19.04 |
63 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 20 | 345 | 423 | 21.15 | |
64 | Kadlec František | Zlíč | 34 | 342 | 544 | 16.00 | |
64 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 20 | 342 | 409 | 20.45 |
66 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 28 | 340 | 471 | 16.82 | |
66 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 12 | 340 | 340 | 28.33 |
68 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 19 | 331 | 390 | 20.53 |
68 | Turský Jindřich | Krchleby | 16 | 331 | 349 | 21.81 | |
70 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 9 | 316 | 316 | 35.11 |
71 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 15 | 304 | 313 | 20.87 |
72 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 15 | 301 | 308 | 20.53 |
73 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 20 | 292 | 327 | 16.35 | |
74 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 15 | 286 | 295 | 19.67 |
75 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 11 | 278 | 278 | 25.27 |
76 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 12 | 258 | 258 | 21.50 |
77 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 11 | 251 | 251 | 22.82 |
78 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 7 | 239 | 239 | 34.14 |
79 | Bertok Milan | Dublovice | 21 | 232 | 241 | 11.48 | |
80 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 9 | 223 | 223 | 24.78 |
81 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 216 | 216 | 30.86 |
82 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 11 | 210 | 210 | 19.09 |
83 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 12 | 203 | 203 | 16.92 |
84 | Pásler Vlastimil | Spyta | 24 | 201 | 252 | 10.50 | |
85 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 11 | 196 | 196 | 17.82 | |
86 | Štěrba Petr | Sezemice | 4 | 174 | 174 | 43.50 | |
87 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 12 | 168 | 168 | 14.00 | |
88 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 11 | 167 | 167 | 15.18 | |
89 | Turský David | Krchleby | 7 | 161 | 161 | 23.00 | |
90 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 7 | 143 | 143 | 20.43 |
91 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 9 | 137 | 137 | 15.22 |
92 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
93 | Dostál Matouš | Králíky | 7 | 110 | 110 | 15.71 | |
94 | Riedl Patrik | Humpolec | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
95 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 6 | 90 | 90 | 15.00 |
96 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
97 | Riedl Filip | Humpolec | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
97 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
99 | Vondra Martin | Němčice | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
100 | Šinták Marek | Hradec Králové | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
101 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 58 | 58 | 14.50 |
102 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
103 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
103 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
105 | Novák Jan | Libišany | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
106 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 35 | 35 | 5.83 |
107 | Žák Luděk | Ostrava Poruba | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
108 | Kalášek Michal | Jimramov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
109 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
110 | Novák Jan ml. | Libišany | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
110 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 |