Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 93 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 50 | 593 | 1689 | 33.78 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 31 | 590 | 1139 | 36.74 |
3 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 39 | 576 | 1313 | 33.67 |
4 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 32 | 570 | 1181 | 36.91 |
5 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 29 | 560 | 917 | 31.62 |
6 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 46 | 556 | 1347 | 29.28 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 30 | 553 | 966 | 32.20 |
8 | Dydňanský Roman | Vrbno | 40 | 546 | 1201 | 30.03 | |
9 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 35 | 538 | 1067 | 30.49 |
10 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 24 | 536 | 873 | 36.38 |
11 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 24 | 535 | 819 | 34.13 | |
12 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 39 | 520 | 1064 | 27.28 |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 35 | 512 | 1047 | 29.91 |
14 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 26 | 509 | 790 | 30.38 |
14 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 31 | 509 | 875 | 28.23 |
16 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 24 | 507 | 802 | 33.42 |
17 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 19 | 503 | 631 | 33.21 |
18 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 37 | 494 | 944 | 25.51 |
19 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 26 | 477 | 781 | 30.04 | |
20 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 29 | 476 | 747 | 25.76 |
21 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 28 | 474 | 740 | 26.43 |
22 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 17 | 470 | 526 | 30.94 |
23 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 28 | 464 | 691 | 24.68 |
24 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 17 | 463 | 569 | 33.47 |
25 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 15 | 447 | 471 | 31.40 | |
26 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 14 | 441 | 465 | 33.21 |
27 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 24 | 433 | 615 | 25.63 |
28 | Charvát Lukáš | Černčice | 24 | 431 | 679 | 28.29 | |
29 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 17 | 426 | 482 | 28.35 |
30 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 25 | 419 | 608 | 24.32 |
31 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 18 | 418 | 530 | 29.44 | |
32 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 25 | 417 | 558 | 22.32 |
33 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 32 | 415 | 631 | 19.72 |
34 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 25 | 413 | 545 | 21.80 |
35 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 17 | 407 | 481 | 28.29 |
35 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 22 | 407 | 466 | 21.18 |
37 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 15 | 397 | 426 | 28.40 |
38 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 31 | 394 | 613 | 19.77 | |
39 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 22 | 393 | 467 | 21.23 | |
40 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 38 | 388 | 630 | 16.58 |
41 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 21 | 377 | 471 | 22.43 |
42 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Opočno | 14 | 376 | 387 | 27.64 |
42 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 31 | 376 | 607 | 19.58 |
44 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov, Fanatik Fishing team | 20 | 371 | 429 | 21.45 |
45 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 19 | 361 | 445 | 23.42 | |
46 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 27 | 360 | 519 | 19.22 |
47 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 11 | 359 | 359 | 32.64 |
48 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 18 | 357 | 414 | 23.00 |
49 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 19 | 356 | 418 | 22.00 |
50 | Pánek Vít | Sezemice | 17 | 352 | 420 | 24.71 | |
51 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 30 | 343 | 524 | 17.47 |
52 | Kopa Stanislav | Moravičany | 13 | 341 | 342 | 26.31 | |
53 | Kadlec František | Zlíč | 39 | 337 | 608 | 15.59 | |
54 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 23 | 331 | 400 | 17.39 |
55 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 35 | 326 | 598 | 17.09 |
55 | Macháně Radek | Krčín | 10 | 326 | 326 | 32.60 | |
57 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 29 | 321 | 447 | 15.41 | |
58 | Turský Jindřich | Krchleby | 20 | 311 | 374 | 18.70 | |
59 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 19 | 302 | 365 | 19.21 |
60 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 10 | 274 | 274 | 27.40 |
61 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 10 | 264 | 264 | 26.40 |
62 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 256 | 264 | 20.31 |
63 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 19 | 249 | 309 | 16.26 |
64 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 8 | 235 | 235 | 29.38 | |
65 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 9 | 216 | 216 | 24.00 |
66 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 14 | 215 | 217 | 15.50 | |
67 | Pásler Vlastimil | Spyta | 24 | 210 | 239 | 9.96 | |
68 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 209 | 209 | 26.13 |
69 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 10 | 205 | 205 | 20.50 |
70 | Taichner Radek | Mikulovice | 9 | 200 | 200 | 22.22 | |
71 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 14 | 196 | 200 | 14.29 |
72 | Štěrba Petr | Sezemice | 6 | 194 | 194 | 32.33 | |
73 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 7 | 178 | 178 | 25.43 |
74 | Carda Radek | Opočno | Opočno | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
75 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 8 | 133 | 133 | 16.63 |
76 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 7 | 131 | 131 | 18.71 |
77 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 3 | 128 | 128 | 42.67 |
78 | Novák Jan | Libišany | 6 | 124 | 124 | 20.67 | |
79 | Turský David | Krchleby | 11 | 110 | 110 | 10.00 | |
80 | Vondra Martin | Němčice | 9 | 107 | 107 | 11.89 | |
81 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
82 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 5 | 81 | 81 | 16.20 |
82 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 6 | 81 | 81 | 13.50 |
84 | Helevan Vasyl | Vilémov | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
85 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 58 | 58 | 9.67 |
86 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 4 | 57 | 57 | 14.25 |
87 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
88 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 25 | 25 | 6.25 |
89 | Smítka Dominik | Pavlovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
90 | Rychtera Jan | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
91 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 3 | 20 | 20 | 6.67 |
92 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
93 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |