Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 39 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 5 | 182 | 182 | 36.40 |
2 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 169 | 169 | 33.80 |
3 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 168 | 168 | 33.60 |
4 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 4 | 158 | 158 | 39.50 |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 152 | 152 | 30.40 |
6 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 134 | 134 | 44.67 | |
7 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
8 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 3 | 96 | 96 | 32.00 |
9 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 89 | 89 | 44.50 |
10 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
11 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 86 | 86 | 43.00 |
12 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
13 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
14 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
15 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
16 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
16 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
18 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
19 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
20 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
20 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
22 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
23 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
24 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
25 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
26 | Dydňanský Roman | Vrbno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
26 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
28 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
29 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
29 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
31 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
32 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
33 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
33 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
35 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
36 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
37 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
38 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
38 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 |