Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 420 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 6 | 197 | 197 | 32.83 |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 6 | 171 | 171 | 28.50 |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
4 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
5 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
6 | Böhm František st. | Chrastava | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
7 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
8 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
9 | Sudík Miloslav | Kochánky | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
10 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
11 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
12 | Sosnowski Lukacz | Bogatynia | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
13 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
14 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
14 | Práde Jaroslav | Hodkovice nad Mohelkou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
16 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
17 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
18 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
19 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
19 | Vogel Petr | Mimoň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
21 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
22 | Pánek Jan | Pertoltice pod Ralskem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
22 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
24 | Roudnický Václav | Kochánky | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
25 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
25 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
25 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
28 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
29 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
30 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
31 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
32 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
32 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
32 | Richtr Dalibor | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
32 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
32 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
37 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
37 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
37 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
40 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Dědek Lukáš | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Finděr Jan | Zásadka | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Sychra Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
45 | Chovanec Štěpán | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
45 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
45 | Fuks Petr | Mimoň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
45 | Majer Luděk ml. | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
45 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
45 | Tichovský Ladislav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
51 | Baštýř Josef | Zákupy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
51 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Novák Josef | Žďár | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
51 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
51 | Strejček Zdeněk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
51 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
58 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
58 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
58 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
58 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 35 | 35 | 11.67 |
58 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
63 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
63 | Hajátko Samuel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
63 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
63 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
63 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
63 | Přibyl David | Vlčice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
63 | Trnka Jan st. | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
63 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
63 | Votoček Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
72 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
72 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
72 | Kurzeja David | Kosmonosy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
72 | Roky Džepa | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
72 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
72 | Volák Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
72 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
79 | Hudák Pavel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
79 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
79 | Jánošík David | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
79 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
79 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
79 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
79 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
86 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Richter Jiří ml. | Chrastava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Švarc Dominik | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
92 | Rybák Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
92 | Souček Milan | Chrastava | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
92 | Vorlíček František | Kostomlátky | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
92 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Štejfa Miroslav | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
97 | Kořínek Lukáš | Jílové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
97 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
97 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
97 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
101 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
101 | Cenkner Jan | Cheb | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
101 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
101 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
101 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
101 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
101 | Němčík Prokop | Bozkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
101 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
101 | Vaníček Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
110 | Burda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
110 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
110 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
110 | Polák Jakub | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
110 | Prynych Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
110 | Vostárek Michal | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
116 | Böhm František ml. | Chrastava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
116 | Jahelka Miroslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
116 | Kořínek Tomáš | Jílové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Prynych Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
116 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Zítko Roman ml. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
124 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
125 | Babák Gabriel | Stráž pod Ralskem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
125 | Diviš Petr | Lindava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
125 | Fischer Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
125 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
125 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
125 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
125 | Kučírek Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
125 | Máder Jan | Radvanec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
125 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
125 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
125 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
136 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
136 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
136 | Lubas Matyáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
136 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
136 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
136 | Závodský Karel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
142 | Kováč Karel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
142 | Kryštofek Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
142 | Moravec Leoš st. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
142 | Pavlát Petr st. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
142 | Picek Martin | Žďár | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
142 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
142 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
142 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
150 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
150 | Dojiva Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
150 | Dvořák Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
150 | Matoušek Tomáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
150 | Novotný Vojtěch | Hodkovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
150 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
156 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
156 | Moravec Leoš ml. | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
156 | Procházka Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
156 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
156 | Resler Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
156 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
162 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
162 | Dufek Tomáš st. | Malá Skála | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
162 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
162 | Filipec Pavel | Železný Brod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
162 | Meloun Václav | Loučky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
162 | Novák Bohuslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
168 | Fanta Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
168 | Hašlar Antonín | Přepeře | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
168 | Hejsek Václav | Tanvald | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
168 | Hájek Václav | Bakov nad Jizerou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
168 | Kohout Petr | Studenec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
168 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
168 | Vostárek Petr | Mimoň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
175 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
175 | Filipec Matěj | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
175 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
175 | Koníček Milan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
175 | Pochop Václav | Mrklov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
175 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
175 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
182 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
182 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
182 | Klečák Martin | Košice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
182 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
182 | Krásný Jan | Liberec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
182 | Sidel Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
182 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
189 | Charvát David | Slatiny | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
189 | Chvátal Jonáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
189 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
189 | Kapras Roman | Svijanský Újezd | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
189 | Koníček Milan ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
189 | Slivko Jiří | Třeboň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
189 | Vavříček Matyáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
189 | Zítko Roman st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
197 | Dojiva Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
197 | Fliks Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
197 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
197 | Randa Matěj | Svijany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
197 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
202 | Francák Vít | Klášter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
202 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
202 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
202 | Ulman Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
202 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
202 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
208 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
208 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
208 | Přiklopil Erik | Horka u Staré Paky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
208 | Rulec Josef | Příšovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
208 | Ulman Daniel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
213 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
213 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
213 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
213 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
217 | Janata Karel ml. | Košťálov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
217 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
217 | Kalenský Ondřej | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
217 | Mach Martin | Ledec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
221 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
221 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
221 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
221 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
225 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Hodek Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
225 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Šiller Zdeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
231 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
231 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
231 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
231 | Přiklopil Eliáš | Horka u Staré Paky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
235 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
235 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
235 | Kopecký Jan | Turnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
235 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
235 | Ten Stanislav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
235 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
241 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
241 | Hyška David | Turnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
241 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
241 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
245 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
245 | Grim Mikuláš | Bitouchov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
245 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
245 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
245 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
245 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
251 | Bartoš Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
251 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
251 | Drobník Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
251 | Kůla Aleš | Mimoň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
251 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
251 | Raja Jan | Žďár | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
251 | Skalický Petr | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
251 | Sládek Rudolf | Loučky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
251 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
251 | Vogt Jáchym | Jistebsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
251 | Vogt Ota | Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
262 | Adamec David | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Bauštein Michal | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Bašta David | Dolánky u Turnova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Bašta Jan | Dolánky u Turnova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Berger Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Bobál Pavel | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Boček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Božský Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Brožek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Brych Ladislav | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Brůna Jakub | Hamrska | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Bumbálek Franitišek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Bursa Karel | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Báchor Otta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Běhounek Martin | Frýdlant v Čechách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Bříštěla Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Chalupa Evžen | Prácheň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Chalupný Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Chalupný Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Cibulka Antonín | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Doležal Petr | Radčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Doležal Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Dostál Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Dvořák Daniel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Dědek Leoš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Farbár Jan | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Fidomel Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Finke Jáchym | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Finlay Stringer | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Fišer Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Folprecht Václav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Frauenterka Zdeněk | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Halasník Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Havel Jiří | Velké Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Hašek Artuš | Radostná pod Kozákovem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Herbst Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Hochmal Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Horký Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Horáček Jan | Ohrazenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Houžvička Štefan | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Hrabík Vítězslav | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Hradil Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Hradil Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Janata Martin | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Jelínek Tomáš | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Jiroš Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Knobloch Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Kolátor Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Komenda Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Kosina Michal | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Kotulič Igor | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Kouřil Ladislav | Krásná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Kozelka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Košík Miroslav | Kamenický Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Kraus Jan | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Krištof David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Kruliš Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Krásný Ladislav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Krásný Michal | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Kubec Michal | Vrchovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Kůrka Tomáš | Soběslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Lubas Šimon | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Lubojatský Tomáš | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Luňák Stanislav | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Machaček Antonín | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Macháček David | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Macháček Karel | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Maděra Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Masaryk Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Mařák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Mizera Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Mocek Jan | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Mohaupt Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Nohava Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Oder Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Ostríž Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Perný Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Petr Petr | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Plešinger Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Poborský Oldřich | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Podlipný Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Pomezný Milan | Lučany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Pospíšil Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Rejzek Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Rejzek Petr st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Rys Radim | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Souček Matěj | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Strnad Antonín | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Suchopár Miroslav | Stříbrná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Svorčík Radek | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Trnka Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Trnka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Tryzna Filip | Haratice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Tůma František | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Vinš Michal | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Vinš Petr | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Vlk Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Volák Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Vrabec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Vrabec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Větrovský Martin | Velký Grunov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Weis Robert | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Zahradníček Jan | Pěnčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Zeman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Čermák Lukáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Černý Josef | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Šebor Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Šeda Vladimír | Březina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Šikola Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Šotka Daniel | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Štastný Radek | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Šulc Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
262 | Švanda Petr | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
262 | Žďárský Josef | Libunec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |