Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 247 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 7 | 184 | 198 | 28.29 |
2 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 7 | 180 | 193 | 27.57 | |
3 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 9 | 174 | 221 | 24.56 |
4 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 9 | 169 | 217 | 24.11 |
5 | Beneš Karel | Bílina | 8 | 167 | 171 | 21.38 | |
5 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 11 | 167 | 200 | 18.18 |
7 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
8 | Zoul Artur | Žatec | 7 | 136 | 137 | 19.57 | |
9 | Chýle Oldřich | Bílina | 7 | 132 | 136 | 19.43 | |
10 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 6 | 130 | 130 | 21.67 |
11 | Mareš Pavel | Praha | 8 | 128 | 152 | 19.00 | |
12 | Hložek František | Bílina | 9 | 119 | 130 | 14.44 | |
13 | Chýle Petr | Bílina | 7 | 118 | 123 | 17.57 | |
13 | Zoul Marek | Žatec | 6 | 118 | 118 | 19.67 | |
15 | Schingler Karel | Lovosice | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
16 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
17 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 8 | 102 | 106 | 13.25 | |
18 | Fišer Libor st. | Louny | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
18 | Mareš Vladimír | Praha | 8 | 98 | 111 | 13.88 | |
20 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
21 | Hampejs David | Bílina | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
22 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
23 | Šnicer Petr | Veltěže | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
24 | Kopřiva Josef | Hříškov | 7 | 85 | 86 | 12.29 | |
25 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 84 | 84 | 14.00 |
26 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
27 | Halíř Lukáš | Osek | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
28 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
29 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
30 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
31 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
31 | Verner Vladimír | Smolnice | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
33 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
34 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
34 | Sobotka Josef | Perštejn | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
36 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
36 | Lát Jiří | Česká Lípa | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
38 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 63 | 63 | 21.00 |
38 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
40 | Beneš Zdeněk | Peruc | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
40 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
42 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
43 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
43 | Pánek Petr | Rakovník | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
45 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
45 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
47 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
48 | Petrik Pavel | Chřibská | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
48 | Částka Pavel | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
50 | Klement Michal | Rumburk | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
51 | Jánský Ladislav ml. | Rumburk | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
52 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
52 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
54 | Hrabě František | Rumburk | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
55 | Rödlová Hana | Smolnice | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
56 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
56 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
56 | Prokeš Milan | Libochovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
59 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
60 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
61 | Pácal Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
61 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
63 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
64 | Hampejs Matěj | Bílina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
64 | Kočiš Jiří | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
64 | Polák Martin | Senomaty | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
64 | Vaňhát Martin | Telce | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
68 | Dráb Karel | Litoměřice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
68 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
70 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
70 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
70 | Kocián Oldřich | Lenešice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
70 | Mach Václav | Pernink | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
70 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
70 | Szöllösi David | Rumburk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
70 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
77 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
77 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
77 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
77 | Šavel Jiří | Litoměřice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
81 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
81 | Klement Petr | Rumburk | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
81 | Menhard Josef | Litoměřice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
84 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
84 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
86 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
86 | Svoboda Pavel | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
88 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
88 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
88 | Marek Martin st. | Litoměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Hotový Jiří | Most | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
91 | Jánský Ladislav st. | Jiříkov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
91 | Macal Karel | Veltrusy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
91 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
95 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
95 | Halbich Lukáš | Litvínov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
95 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
95 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
95 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
95 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
102 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
103 | Mareš Vladislav | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
104 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
104 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
104 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
107 | Charvát Adam | Libočany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
107 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
107 | Kudláček Josef | Podbořany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
111 | Aulický Miroslav | 3 | 17 | 17 | 5.67 | ||
111 | Kováč Jan | Kladruby | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
111 | Seleši David | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
111 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
111 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
116 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
116 | Coller Miroslav | Krásná Lípa | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
116 | Kováč Antonín | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
116 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
116 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
121 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
121 | Válka Ondřej | Želiv | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
121 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
124 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
124 | Holý František | Chřibská | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
124 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
124 | Ledašil Jaroslav | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
124 | Mareš Ladislav | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
124 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
130 | Daneš Jaroslav | Louny | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
130 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
130 | Drexler Robert | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
133 | Vnouček Stanislav | Praha | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
133 | Štrobl Martin | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Felt Josef | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Flégl Daniel | Jiřetín | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
135 | Lách Ján | Slaný | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Láliš František | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Makara Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
135 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Sachl Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
135 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
144 | Böhm David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
144 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
144 | Shäffer Ernst | Rumburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
144 | Svatoš Dominik | Lenešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
144 | Štranc Štěpán | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
149 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
149 | Halbich Václav | Litvínov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
149 | Korča Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
149 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
149 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
149 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
155 | Kavka Jiří | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
156 | Minka Petr | Blšany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
156 | Šebek Bedřich | Šluknov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
158 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
158 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
158 | Mareš Jan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
158 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
158 | Vnouček Petr | Praha | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
163 | Hadrava František | Dolní Podluží | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Kvíz Václav | Velký Šenov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Lehr Petr | Chlumec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Očenášek Leoš ml. | Most | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
169 | Hladík Josef | Litoměřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
169 | Kohel Michal | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
169 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
169 | Vrkota Jan | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
169 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
174 | Caba Tomáš | Louny | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
174 | Jano Lukáš | Panenský Týnec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
174 | Lehrl Adam | Chlumec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
174 | Mařík Marek | Dobroměřice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
174 | Paštika Jan | Jiříkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
174 | Spilka Jiří | Pátek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
174 | Šlesinger Martin | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
181 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Andrle Vojtěch | Libčeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Brett Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Budiač Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Bytčánek Jiří | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Daneš David | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Gábor Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Hampl Luboš | Varnsdorf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Hanták Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Hejna Jaroslav | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Hoke David | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Housa Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Hrstka Marek | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Jenček Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Jánošík David | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kaiser Josef | Dolní Poustevna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kalaš Matěj ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kleindienst Josef | Libočany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Klinský Miroslav | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kolitsch Matěj | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Konrád Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Krepčík Pavel | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Ksycner Miroslav | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Ksycner Petr | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kunc Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kundrát Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kvapil Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Kůrka Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Lališ Lukáš | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Líbal Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Macák Josef | Staré Ouholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Mandera Jiří | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Mandera Kryštof | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Maršálek Josef | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Menčík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Mikyna Martin | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Morava Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Novotný Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Paštika Jan ml. | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Petřík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Richter Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Ryska Jiří | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Ulrych Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Vais Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Verner Jaroslav | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Viliš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Viliš Vítěslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Vydra Martin | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
181 | Wágner Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Zoul Gustav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Šindler Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Šponiar Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Šteiner Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Šálek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
181 | Šťástka Václav ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |