Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 115 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 12 | 306 | 385 | 32.08 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 9 | 299 | 305 | 33.89 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 13 | 280 | 351 | 27.00 |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 7 | 254 | 254 | 36.29 | |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 242 | 242 | 30.25 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 240 | 274 | 27.40 |
7 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 229 | 229 | 38.17 |
8 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 12 | 214 | 266 | 22.17 |
9 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 11 | 207 | 235 | 21.36 |
10 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 6 | 201 | 201 | 33.50 |
11 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 197 | 197 | 28.14 |
12 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 189 | 189 | 31.50 |
13 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 9 | 187 | 193 | 21.44 |
14 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 184 | 202 | 18.36 |
15 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 183 | 195 | 19.50 |
16 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 181 | 181 | 30.17 |
17 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 176 | 176 | 22.00 |
18 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 8 | 175 | 175 | 21.88 |
19 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 172 | 201 | 16.75 |
20 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 6 | 168 | 168 | 28.00 |
21 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 8 | 156 | 156 | 19.50 | |
22 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 155 | 155 | 38.75 |
22 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 155 | 155 | 22.14 |
22 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 155 | 155 | 22.14 |
25 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 154 | 154 | 25.67 |
25 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 154 | 154 | 22.00 |
27 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 7 | 153 | 153 | 21.86 |
28 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 6 | 148 | 148 | 24.67 |
29 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 139 | 139 | 17.38 |
30 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 138 | 138 | 23.00 |
31 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
31 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 6 | 135 | 135 | 22.50 |
33 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 7 | 134 | 134 | 19.14 |
34 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 132 | 132 | 26.40 |
35 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
36 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 125 | 125 | 31.25 |
37 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
37 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 123 | 123 | 24.60 |
39 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
40 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
41 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
42 | Bína Libor | Dlouhý Most | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
42 | Rybenský Roman | Němčice | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
44 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
44 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 6 | 95 | 95 | 15.83 |
44 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
47 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
48 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
49 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
50 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 6 | 90 | 90 | 15.00 | |
51 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 85 | 85 | 14.17 |
52 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
53 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 82 | 82 | 11.71 | |
53 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
55 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 81 | 81 | 20.25 |
56 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
57 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
57 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
59 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
60 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 9 | 75 | 81 | 9.00 | |
61 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
62 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 6 | 73 | 73 | 12.17 |
63 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
64 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
64 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
66 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 67 | 67 | 22.33 |
67 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
67 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
69 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
70 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
71 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
72 | Porazík Jakub | Kolešov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
73 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
74 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
74 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
76 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
76 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
76 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
79 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
80 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 5 | 48 | 48 | 9.60 |
81 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 5 | 46 | 46 | 9.20 |
82 | Mokrá Jana | Najdek | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
82 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
82 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
85 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
86 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
87 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 39 | 39 | 9.75 |
88 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
89 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
90 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
91 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
92 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
93 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
93 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
95 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
95 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
95 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
98 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
99 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 27 | 27 | 9.00 |
99 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 27 | 27 | 9.00 |
101 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 24 | 24 | 6.00 |
101 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
101 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 4 | 24 | 24 | 6.00 |
104 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
105 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
106 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
107 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
108 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
109 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
110 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
110 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 6 | 6 | 6.00 |