Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 132 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 428 | 444 | 34.15 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 13 | 421 | 443 | 34.08 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 13 | 403 | 414 | 31.85 |
4 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 10 | 383 | 383 | 38.30 |
5 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 13 | 368 | 374 | 28.77 |
6 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 329 | 329 | 32.90 |
7 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 12 | 320 | 320 | 26.67 |
8 | Brendl Patrik | Lanškroun | 10 | 313 | 313 | 31.30 | |
9 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 284 | 284 | 25.82 |
10 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 274 | 274 | 27.40 |
11 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 7 | 273 | 273 | 39.00 |
12 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 266 | 266 | 29.56 |
13 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 10 | 265 | 265 | 26.50 |
14 | Pánek Vít | Sezemice | 12 | 255 | 255 | 21.25 | |
15 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 8 | 254 | 254 | 31.75 |
16 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 9 | 253 | 253 | 28.11 |
17 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 12 | 249 | 249 | 20.75 |
18 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 10 | 247 | 247 | 24.70 |
19 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 10 | 243 | 243 | 24.30 |
20 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 11 | 242 | 242 | 22.00 | |
21 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 9 | 241 | 241 | 26.78 |
22 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 238 | 238 | 29.75 |
23 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 8 | 234 | 234 | 29.25 |
24 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 233 | 233 | 38.83 |
25 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 10 | 229 | 229 | 22.90 |
26 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 226 | 226 | 25.11 |
26 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 12 | 226 | 226 | 18.83 |
28 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 222 | 222 | 31.71 |
28 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 222 | 222 | 27.75 |
30 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 8 | 217 | 217 | 27.13 |
31 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 7 | 211 | 211 | 30.14 |
32 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 8 | 210 | 210 | 26.25 | |
33 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 202 | 202 | 25.25 |
34 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 5 | 199 | 199 | 39.80 |
35 | Kondras Přemysl | Pardubice | 7 | 195 | 195 | 27.86 | |
36 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 193 | 193 | 24.13 |
37 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 185 | 185 | 30.83 |
38 | Nováková Renata | Hrobice | 7 | 184 | 184 | 26.29 | |
39 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 7 | 183 | 183 | 26.14 |
40 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 9 | 176 | 176 | 19.56 |
41 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 7 | 174 | 174 | 24.86 |
42 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
43 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 171 | 171 | 17.10 |
44 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 6 | 169 | 169 | 28.17 |
45 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 5 | 168 | 168 | 33.60 |
46 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 7 | 166 | 166 | 23.71 |
47 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 5 | 164 | 164 | 32.80 |
48 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 163 | 163 | 40.75 |
49 | Mokrá Jana | Najdek | 7 | 161 | 161 | 23.00 | |
50 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 160 | 160 | 40.00 | |
51 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 7 | 158 | 158 | 22.57 |
52 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 156 | 156 | 39.00 | |
53 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 154 | 154 | 25.67 |
54 | Čori Petr | Chodová Planá | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
55 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 140 | 140 | 28.00 |
56 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
57 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 136 | 136 | 19.43 |
58 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
59 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 133 | 133 | 19.00 |
60 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 5 | 132 | 132 | 26.40 |
61 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 131 | 131 | 21.83 |
62 | Rybenský Roman | Němčice | 4 | 128 | 128 | 32.00 | |
63 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 127 | 127 | 18.14 |
64 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 3 | 123 | 123 | 41.00 |
64 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
66 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 121 | 121 | 17.29 |
67 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
68 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 115 | 115 | 19.17 |
69 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 6 | 110 | 110 | 18.33 |
70 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
71 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 102 | 102 | 25.50 |
72 | Řehák Václav | Police nad Metují | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
73 | Klement Antonín | Chranišov | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
74 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
75 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 4 | 92 | 92 | 23.00 |
75 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 4 | 92 | 92 | 23.00 |
75 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 92 | 92 | 46.00 |
75 | Černý Jan | Pardubice | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
79 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
79 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 86 | 86 | 28.67 |
81 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 5 | 83 | 83 | 16.60 |
81 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
83 | Mach Václav | Pernink | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
84 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
84 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
86 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
87 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 76 | 76 | 38.00 |
87 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
89 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
90 | Michálek Jan | Otovice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
90 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
92 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
92 | Rubina Vladimír | Liblice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
94 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
95 | Bělovský Jan | Chotěboř | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
95 | Pleskot Jan | Hrobice | 6 | 65 | 65 | 10.83 | |
97 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 60 | 60 | 12.00 |
97 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 60 | 60 | 15.00 |
99 | Kudry Marek | Cerhenice | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
100 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
100 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
100 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 5 | 58 | 58 | 11.60 | |
103 | Němcová Hana | Nasavrky | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
104 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
105 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
106 | Lévai Jan st. | Dalovice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
107 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
108 | Würz Dalibor | Hořesedly | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
109 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
109 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
111 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
111 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
113 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
113 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
113 | Shershen Volodymyr | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
116 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
117 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
118 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
118 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
120 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
121 | Bulak Serhiy | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
122 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
122 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
122 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
125 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
126 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
127 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
127 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
129 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
129 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
131 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
131 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |